Obnovit stránku
Během svátku 28.10. jsou uzavřeny pobočky Děčín, Kladno, Brno-Lískovec a Frýdek-Místek. Všechny ostatní pobočky zůstávají otevřené pro výdej objednávek.

Král mezi kapesními noži

Také vás již unavuje stále s sebou tahat mnohdy těžká a nepraktická břemena v podobě nejrůznějších sad nářadí a pomůcek? Ať už jste domácí kutil, vášnivý rybář nebo dokonce řemeslník z povolání. Rozšiřte svou sbírku o nový a zcela jedinečný kapesní nůž Victorinox RangerGrip 74 a buďte připraveni vypořádat se s nepřeberným množstvím různých situací. 

Multifunkční dravec

Při tvorbě tohoto švýcarského drobečka mysleli designeři opravdu na vše a vybavili jej 14 zabudovanými funkcemi. Tou největší předností je bezesporu velká čepel s pojistkou, která nejen že splňuje nejvyšší standard kvality, ale především bez sebemenších pochybností uspokojí i ty nejnáročnější uživatele.

Kapesní nůž, velká čepel, vývrtka, otvírák na konzervy, otvírák na láhve, kleště, nerezový kroužek na klíče, pinzeta, párátko

Za zmínku jistě stojí i kleště, pomocí kterých snadno ustřihnete drát nebo dotáhnete matici, otvíráky na lahve a na konzervy s integrovanými šroubováky nebo vývrtka, se kterou nikdy nezkazíte žádnou romantickou chvilku.

To vše a mnoho dalšího vytváří z RangerGrip 74 nepostradatelného společníka, pomocí kterého si hravě poradíte se všemi každodenními nástrahami, od nařezání buřtů dětem u táborového ohně po jednoduchou opravu v domě či bytě.

Pohodlí na prvním místě

Celý systém je navržen pro snadnou manipulaci a příjemné užívání. O to se postará zejména kombinace kompaktního designu a speciálně tvarovaného držáku, díky kterému padne nůž skvěle do ruky a nijak z ní neklouže. Třešničkou na tomto více než mimořádném dortu je nerezový kroužek na klíče, s jehož pomocí je přenášení naprostou hračkou.

Kapesní nůž, velká čepel, vývrtka, otvírák na konzervy, otvírák na láhve, kleště, nerezový kroužek na klíče, pinzeta, párátko

Svěřte svou důvěru ve více než 100letou zkušenost společnosti VICTORINOX a obdarujte sebe nebo své blízké tímto elegantním červeno-černým partnerem, kterého ocení snad každý muž jak při pracích na domě, tak i v samotné přírodě.

O firmě Victorinox
Sídlo firmyŠvýcarsko
Založena1884
Webové stránkywww.victorinoxcz.cz
P-DC1-WEB02