Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Nakupte vysavač Rowenta řady Silence Force a získejte 5letou záruku

Pokud přemýšlíte o novém vysavači, máme pro vás skvělý tip. Při koupi vysavačů řady Silence Force značky Rowenta získáte prodlouženou 5letou záruku na výměnu motoru. Akce platí pro nákup realizovaný od 1. 7. 2016 do 31. 12. 2017.

Vysavače Rowenta; prodloužená zárukaVysavače Rowenta; prodloužená zárukaVysavače Rowenta

Jakých vysavačů Rowenta se akce týká?

Akce se týká vysavačů řady Silence Force značky Rowenta. Stačí kliknout na odkaz níže a vybrat si svého nového pomocníka do domácnosti.

Návod, jak získat a uplatnit prodlouženou záruku

 1. Zakupte jeden z výše uvedených vysavačů v období od 1. 7. 2016 do 31. 12. 2017 na Alza.cz
 2. Nejpozději do 30 kalendářních dní po nákupu odešlete na mailovou adresu vysavac@rowenta.cz registrační mail obsahující:
 • model produktu,
 • datum a místo nákupu,
 • scan účtenky a
 • emailový kontakt, kam bude zaslán certifikát potvrzující váš nárok

3. V případě poruchy v autorizovaném středisku předložte doklad o koupi a certifikát zaslaný na email

Vysavače Rowenta; prodloužená zárukaVysavače Rowenta; prodloužená zárukaVysavače Rowenta; prodloužená záruka

Proč si vybrat vysavač Rowenta Silence Force?

Vysavače řady Silence Force nabízejí nejlepší hodnocení „A“ dle evropských energetických štítků v účinnosti na kobercích a tvrdých podlahách, a dále se pyšní nejvyšší účinností filtrace a energické šetřivosti.

Vysavače Rowenta; nejlepší ve své třídě; účinnost na kobercích; účinnost na tvrdých podlahách; filtrace; energetická účinnost

Zásluhou technologie Rowenta Extreme Silence systému dosahují vysavače řady RO63xx Silence Force maximální hlučnosti 68 db (A), respektive dokonce 66 db (A) v případě řady RO64xx.

Nové sáčky jsou mnohem ergonomičtější a hygieničtější. Díky novému samouzavíracímu uzávěru již nespatříte žádný oblak prachu při výměně sáčku!

Vysavače Rowenta Silnce Force představují ideálního pomocníka v boji vůči srsti psů, koček a vůbec všech chlupáčů. Maxi a mini turbokartáč s ní zatočí snadno a rychle.

Vysavače Rowenta; zvířata; srst

Společnost Rowenta zásadně vylepšila ergonomii. Vysavače Silence Force jsou opatřeny 4 kolečky otočnými do všech směrů, nadto disponují kupříkladu integrovaným kartáčem na prach, který je umístěn v zadní části vysavače, a je vám tak vždy k dispozici.

Vysavače Rowenta; prodloužená záruka

To nejdůležitější z podmínek akce

 • Účastník akce se stává zákazník s trvalým pobytem nebo doručovací adresou na území ČR a starší 18 let.
 • Účastník akce, který zakoupí produkt, na který se akce vztahuje a následně do 30 kalendářních dní po nákupu odešle registrační email na adresu vysavac@rowenta.cz obsahující informaci o modelu zakoupeného produktu, data a místa nákupu, emailového kontaktu k zaslání certifikátu a scan účtenky, získá certifikát potvrzující prodlouženou 5letou záruku. 
 • Právo na opravu vysavače je možné uplatnit v autorizovaném servisním středisku společnosti Groupe SEB. Aktuální adresu nejbližšího autorizovaného servisu získáte prostřednictvím webové stránky www.vysavac.rowenta.cz.
 • Prodloužená záruka platí pouze pro výrobky zakoupené u zapojených prodejců na území ČR.
 • Prodloužená záruka se týká výměny motoru a provedení potřebných, souvisejících prací. Společnost Groupe SEB se může na základě vlastního uvážení rozhodnout, že reklamovaný vysavač místo opravy vymění za stejný model nebo model s podobnou specifikací. V případě, že zákazník s výměnou nesouhlasí, právo na prodlouženou záruku zaniká.
 • Akce se týká pouze vysavačů zakoupených a používaných pro domácí účely a nevztahuje se na škody, které mohou vzniknout v důsledku nesprávného použití, nedbalosti, nedodržením pokynů společnosti Groupe SEB nebo úpravou či neoprávněnou opravou vysavače. Dále se nevztahuje na běžné opotřebení (např. hubice), výměnu spotřebních dílů (hepa filtry, prachové sáčky, navíječe kabelu) nebo údržbu, kterou je uživatel povinen provádět podle návodu na použití.
 • Prodlouženou záruku není možno uplatňovat přímo na prodejně.
 • Úplná pravidla marketingové akce Rowenta vysavače – 5 let záruka, naleznete na tomto odkazu.

Vysavače Rowenta; podmínky akce

P-DC1-WEB28