Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Ke kuchyňskému robotu Kenwood Cooking Chef získáte kurz vaření a knihu receptů zdarma

Skvělá příležitost pro milovníky vaření a pečení! Při koupi profesionálního kuchyňského robota Kenwood Cooking Chef a jeho následné registraci můžete využít skvělé akce, kterou pro vás připravila společnost Kenwood ve spolupráci s italským šéfkuchařem Riccardem Lucque. Tento uznávaný šéfkuchař evropského formátu vás provede svým mistrovským kuchařským uměním a zasvětí vás do tajů vynikajících receptů. A navíc obdržíte knihu receptů jako inspiraci pro vaření s vaším novým pomocníkem v kuchyni. Jaké jsou podmínky akce?

Kurz vaření a kniha receptů za nákup Kenwood Cooking Chef

Kurz vaření s Riccardem Lucque

Šéfkuchař Riccardo Lucque svoji gastronomickou kariéru odstartoval v šestnácti letech. Od roku 1993 pobýval devět let v Anglii, kde pracoval v restauraci Zafferano. V Londýně se stal výkonným šéfkuchařem řetězce pěti italských restaurací, nějaký čas vařil i v New Yorku. Od roku 2002 žije v Praze, kam přišel původně jako šéfkuchař restaurace Square. O tři roky později otevřel svoji první restauraci Aromi v Mánesově ulici. Následovala La Finestra in Cucina, bistra La Bottega a škola vaření Laboratorio. V té také probíhají kurzy zážitkového vaření, kterých se můžete zúčastnit při registraci vašeho kuchyňského robota Kenwood Cooking Chef.

Jaké jsou podmínky akce?

  1. Zakupte kuchyňský robot Kenwood Cooking Chef KCC9060S nebo KCC9040S a uschovejte si doklad o koupi.
  2.  Do 60ti dnů od koupi zaregistrujte vašeho nového pomocníka zde. V registračním formuláři si zvolíte datum účasti na kurzu vaření ve škole vaření profesionálního šéfkuchaře Riccarda Lucqueho.
  3. Následně obdržíte na vaši emailovou adresu potvrzující email s veškerými potřebnými informacemi ohledně kurzu vaření a zároveň vám bude v nejbližších dnech odeslána kniha receptů Cooking Chef na vámi vyplněnou adresu.

Kurz vaření a kniha receptů za registraci Cooking Chef

Proč si pořídit kuchyňského robota Kenwood Cooking Chef?

Kuchyňský robot Kenwood Cooking Chef představuje revoluční dimenzi v kuchařském umění. Díky zabudované indukční plotýnce přímo pod pracovní mísou dokáže vařit a míchat zároveň. Cooking Chef nabízí více než jen standardní funkce kuchyňského robota. Objevte jeho kouzlo a staňte se profesionálem ve vlastní kuchyni.

WEB3