Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Landing Page - Atmos

Onkyo

Zvuková harmonie v japonském stylu

Špičkový japonský výrobce elektroniky, který se více než půl století zabývá produkcí precizních audio komponentů. Během posledních dvou desetiletí si Onkyo vybudovalo velmi silnou pozici mezi výrobci systémů domácího kina a je hlavním inovátorem v této oblasti.    

Šíře sortimentu a design produktů osloví prakticky každého. A nyní ve spolupráci s laboratořemi Dolby přináší Onkyo zcela novou technologii zpracování zvuku Dolby Atmos.

Philips S9031/12 SensoTouch 9000
Onkyo

Evoluce v konceptu domácího 3D zvuku

Naprosto perfektní zvuk byl vždy výsadou pouze sálů v multikinech, nyní však skutečný 3D zvuk přichází i do vašeho obývacího pokoje. Vychutnání těch nejlepších holllwoodských trháků tak dostane zcela nový rozměr.

V kostce se totiž jedná o výrazné zlepšení vnímání všech prostorových efektů. Kromě klasických předních, zadních a v některých případech i bočních reproduktorů, se nově přidávají zvuky i z horní části místnosti, ale bez nutnosti vrtání do stropu. Ideální řešení pro tyto případy je set speciálních reproduktorů Onkyo SKH-410.

Onkyo

Zvuk se přizpůsobí vašemu prostoru

Postačí totiž sehnat dodatečné tweetery, které budou zvuk zrcadlit směrem vzhůru do stropu, tam se následně odrazí do prostoru a směrem k vašim uším.

Inženýři v Dolby i značně rozšířili původní koncept 5.1 či pozdějšího 7.1 a přidali další možnosti. Celkově lze použít v systému Dolby Atmos až 64 zcela nezávislých zvukových kanálů, které zajišťují maximální rozlišitelnost v prostoru. Speciální zvukový procesor Dolby vše dokáže sám přepočítat na aktuální konfiguraci ve vašem prostoru.

P-DC1-WEB17