Obnovit stránku

Lauben Hot Air Fryer 2500WT

2 490 Kč
2 058 Kč bez DPH

Lauben Hot Air Fryer 2500WT

Lauben Hot Air Fryer 2500WT - Smažte s čistým svědomím

Lauben Hot Air Fryer funguje na principu cirkulace horkého vzduchu, který jídlo ohřívá ze všech směrů a není tak třeba použít téměř žádný olej. Díky pachovému filtru můžete na nevábnou vůni, která běžně doprovází smažení, zapomenout. Potraviny můžete do fritézy vložit ihned po zapnutí, na nic nečekáte. Fritéza funguje na principu 360° cirkulace horkého vzduchu. Pokrmy, které si v ní připravíte, tak nebudou mastné, zároveň neztratí křupavost, chuť, ani vůni a budou mnohem zdravější. Při přípravě jídla s horkovzdušnou fritézou Lauben máte na výběr z 8 režimů, které jsou ušité na míru konkrétním surovinám. Pokud si nevyberete, je možné si nastavit požadovanou teplotu a dobu smažení dle vlastních preferencí. Tak či tak, výsledkem vždy budou rovnoměrně osmažené suroviny s křupavým finishem, ať už připravujete slaninu k anglické snídani, krevetky v tempuře nebo poctivé domácí hranolky. Fritéza se velmi snadno ovládá díky přehlednému dotykovému displeji a hlavní části lze mýt v myčce nádobí. Potěší vás i vkusný minimalistický design.

Klíčové vlastnosti fritézy Lauben Hot Air Fryer 2500WT

  • Digitální dotykový displej – Jednoduché a intuitivní ovládání. Díky náklonu displeje můžete pohodlně sledovat teplotu a průběh smažení.
  • 8 nastavitelných režimů – Od hranolek až po krevety. Vyberte si, co budete připravovat a proces zahájíte stisknutím tlačítka.
  • Možnost manuálního nastavení – Pokud vám nevyhovuje žádný z nabízených režimů, můžete si nastavit teplotu i dobu smažení dle vlastních preferencí.
  • Snadná čištění a manipulace – Potraviny smažíte v nádobě, kterou snadno uchopíte a vyjmete z fritézy. Pak ji jednoduše umyjete v myčce nádobí.
  • 360° cirkulace horkého vzduchu – Jídlo je vždy rovnoměrně osmažené a má ten správný křupavý finish.
  • Video tutorial – Ovládání fritézy snadno pochopíte z video tutorialu, který se vám přehraje po naskenování QR kódu.
  • Funkce trouby - Fritéza nahradí i funkci trouby anebo třeba ohřev potravy.
  • Bezpečnost a automatické vypnutí - Funkce automatického vypínání zabrání spálení jídla a díky Cool Touch rukojeti se nespálíte ani vy.

Fritéza Lauben Hot Air Fryer 2500WT nabízí multifunkční využití

S Lauben Hot Air Fryer máte při smažení na výběr z 8 přednastavených režimů, které jsme připravili s ohledem na specifika jednotlivých surovin. Vybírat můžete z těchto režimů: Hranolky, Slanina, Kuřecí paličky, Krevety, Steak, Sladké pečivo, Zelenina, Ryby. Pokud vám žádná z nabízených variant nebude vyhovovat, nevadí. Teplotu i čas přípravy si můžete jednoduše nastavit sami na dotykovém displeji. Ať už se rozhodnete jakkoli, výsledkem bude vždy dokonale tepelně upravené a křupavé jídlo.

S fritézou můžete připravit vaše oblíbené pokrmy zcela bez tuku

Ke smažení neodmyslitelně patří spousta tuku, a proto se této lákavé úpravě často vyhýbáme. S horkovzdušnou fritézou Lauben si můžete vychutnat své oblíbené jídlo s čistým svědomím. Díky 360° cirkulaci horkého vzduchu ho totiž připravíte i bez tuku. Jídlo tak nebude mastné, ale zároveň si zachová křupavost, chuť, vůni i správnou strukturu.

Fritéz Lauben Hot Air Fryer 2500WT se snadno čistí a udržuje v perfektním stavu

Ovládání fritézy je intuitivní a zvládne jej každý. Požadovaný režim si nastavíte na dotykovém displeji, na kterém můžete kontrolovat teplotu a dobu přípravy. Displej je navíc ideálně nakloněn, takže na něj vždy pohodlně vidíte. Smažicí nádobu snadno uchopíte díky praktickému držadlu, a když skončíte s přípravou jídla, můžete ji bez problému svěřit myčce nádobí. Pokud nemáte v lásce studium manuálů, jistě vás potěší video tutorial, který spustíte naskenováním QR kódu.

5,0
Hodnotili 3 zákazníci
50+
zákazníků již zakoupilo
100 %
zákazníků doporučuje
2
uživatelské recenze
Všechna hodnocení

Parametry a specifikace

Typ fritování

Typ fritování Horký vzduch

Objem

Objem 2,5 l

Barva

Barva Bílá

Funkce

Funkce Vhodné do myčky, Časovač, Termostat, Displej, Vyjímatelná nádoba, Automatické programy

Vlastnosti

Příkon 1 300 W
Počet fritovacích košů 1
Minimální teplota 80 °C
Maximální teplota 200 °C
Počet programů 8
Ovládání Digitální

Typ zásuvky

Země Česko

Typ hrnce

Typ hrnce Fritéza

Objem

Objem 2,5 l

Funkce

Funkce Vhodné do myčky, Časovač, Termostat, Displej, Vyjímatelná nádoba

Barva a vzor

Barva Bílá
Vzor Bez vzoru
Kód:  LAUFR173
Záruka: 24 měsíců (IČ 12)
Prod. číslo:  LBNHAF2500WT
WEB8