Obnovit stránku

Laurastar S Plus

32 990 Kč
27 264 Kč bez DPH

Laurastar S Plus

Poradí si s každým záhybem

Exkluzivní žehlicí systém Laurastar S Plus se skládá z profesionální žehličky a aktivního žehlicího prkna s integrovaným parním generátorem. Tento unikátní systém vytváří velmi jemnou páru s vysokým konstantním tlakem 3,5 bar, která se dokonale přizpůsobí všem textiliím a zajistí vynikající výsledky žehlení.


Klíčové vlastnosti žehlícího systému Laurastar S Plus

 • Exkluzivní žehlící prkno s aktivní žehlicí plochou
 • Konstantní tlak 3,5 bar
 • Ochranná žehlicí plocha pro jemné tkaniny
 • DMS technologie (suchá pára s dvojitým ohřevem na 150 °C)
 • Horká pára zničí 99,99 % bakterií a roztočů
 • Vyjímatelná nádržka na vodu
 • Patentovaný sklopný systém
 • 6 výškových poloh žehlícího prkna (82-102 cm)
 • Aqua filtr umožňuje použití kohoutkové vody
 • Funkce AutoStop po 15 minutách nečinnosti
 • Bezpečnostní odkládací box
 • 10 let záruka na náhradní díly

Ergonomické žehlící prkno

Žehlící prkno je vybaveno důmyslným skládacím systémem a praktickými kolečky, které umožní jeho snadné přenášení a skladování. Díky široké žehlící ploše je zajištěno pohodlné žehlení každého typu oblečení. Aby bylo dosaženo dokonalé ergonomie, je možné nastavit výšku žehlícího prkna v 6 úrovních.


Profesionální žehlička

Flexibilní použití

Speciální žehlící plocha ve tvaru kapky eliminuje vznik nežádoucích záhybů a díky rovnoměrnému výstupu ultra jemné páry, která hloubkově proniká do tkaniny, se dokonale přizpůsobí každému typu tkaniny bez nutnosti nastavení teploty. Laurastar S Plus umožňuje také vertikální napařování pro pohodlné žehlení šatů či závěsů.

Aktivní žehlící plocha

Aktivní žehlící plocha

Aktivní žehlící plocha je vybavena unikátním ventilačním a vakuovým systémem, které se postarají o optimální umístění tkaniny na desce a díky vzduchovému polštáři je zabráněno tvorbě záhybů. Vakuový systém navíc udrží oděv pevně na žehlící ploše, díky čemuž je jeho žehlení maximálně pohodlné a efektivní.

DMS technologie

Hygienická čistota prádla

Inovativní DMS technologie využívá 2× ohřívané suché páry, která látku během žehlení uchovává dokonale suchou. Silný ráz páry proniká hluboko do tkaniny, kde odstraňuje až 99,99 % roztočů, bakterií a alergenů. Stačí jedno přežehlení a vaše prádlo bude hygienicky čisté a krásně svěží bez nepříjemných pachů.

Komfortní používání

Maximální komfort

Pro maximální komfort je žehlička vybavena odnímatelnou nádržkou na vodu s objemem 1,2 litru, která disponuje vestavěným filtrem proti usazování vodního kamene, takže bez problému můžete používat vodu z kohoutku.

Parametry a specifikace

Typ žehličky

Typ žehličky Napařovací

Funkce

Vlastnosti a funkce Vertikální napařování, Rychlé nahřátí, Vyjimatelná nádržka na vodu, Použití vody z kohoutku, Automatické vypínání

Vlastnosti

Materiál žehlicí plochy Hliník
Příkon 2 200 W
Objem nádržky 1 200 ml

Barva

Barva Bílá, Modrá
Kód:  LAUZE509
Záruka: 24 měsíců (IČ 12)
Prod. číslo:  000.0303.769
P-DC1-WEB14