Obnovit stránku

Více než 120 let se píše historie americké značky Ingersoll, která staví na tradičních hodnotách a s plnou odpovědností nabízí mimořádně kvalitní hodinky.

Díky mimořádným obchodním schopnostem bratrů Ingersollů dosáhly hodinky z jejich produkce pozoruhodného úspěchu. Mezi obdivovatele mimo jiné patřili i známý komik Charlie Chaplin, spisovatel Mark Twain nebo smyslná Marilyn Monroe. Velkou oblibu u zákazníků však získal model s postavičkou Mickey Mouse na ciferníku.

Z výčtu historických obdivovatelů je patrné, že produktová řada i dnes obsahuje poměrně pestrou nabídku vhodnou do každé situace. Pro darování u příležitosti narozenin navíc oceníte i dárkovou koženou krabičku v příslušenství.

Hodinky Ingersoll s kvalitním Quartz strojkem

Skvěle padnoucí pánský model Ingersoll IN Q019 BLSL nenechá nikoho na pochybách, že je nosí sportovně založený muž. S deklarovanou voděodolností až 10 ATM se při jejich nošení nijak nemusíte obávat tekoucí vody. Přehledný černý ciferník s řadou ukazatelů doplňuje pevný ocelový pásek. Při běžném používání vás baterie podrží po dobu hned několika let.

Ingersoll IN Q019 BLSL

Excelentní kousky nadchnou dámské i pánské zájemce

Dámské oko na první pohled upoutá vysoce elegantní model IN 7215 YL opatřený koženým náramkem ve žlutém provedení. Ciferník ve stejném nádechu navíc obsahuje i řadu třpytivých kamínků. Zajímavou extravaganci v  podobě růžového provedení pásku i ciferníku naleznete v modelu IN 7210 PU. Ty na ruce doslova svítí a poutají zrak veškerého okolí.

I mužné ruce vyžadují pěknou ozdobu, která navíc dokreslí celkovou image. Do této kategorie jistě spadají hodinky Ingersoll IN 1510 WH s ciferníkem krémové barvy. Ten je doplněný hnědým páskem z mimořádně kvalitní kůže. Z limitované edice Waddle pochází zajímavý model IN 3216 SL, který má na světlém ciferníku efektně umístěné římské číslice.

Ingersoll

Veškeré tyto hodinky disponují automatickým strojkem, takže zcela odpadne starost s výměnou baterie. Při samotném nošení se totiž pohyb paže přenáší na rotor, který v malých krůčcích postupně natahuje pružinu.

O firmě Ingersoll
Sídlo firmyNew York, USA
Založena1892
Webové stránkywww.ingersollcz.cz
P-DC1-WEB09