Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Legendární JVC boombox

Legendární přenosný mikrosystém „boombox“ prvně uvedený v roce 1998 je zpátky v tradičním designu, vyztužené robustní konstrukce a s více funkcemi, než kdykoliv předtím. Disponuje CD mechanikou, sluchátkovým vstupem a digitálním FM tunerem s pamětí pro 30 stanic. Poskytne celkový výkon 40 wattů o který se stará hned čtveřice integrovaných zesilovačů.

Dále přináší spoustu novinek, jako je špičkový ekvalizér se čtyřmi předvolbami, vestavěnou dokovací stanici pro připojení přehrávače iPod či telefonu iPhone a USB vstup s funkcí USB host pro přehrávání hudebních skladeb ve formátech MP3 a WMA z vašich USB flash disků. Jmenované kompresní formáty si samozřejmě přehrajete i z klasických CD disků.

Za charakteristickým výrazným designem nepokulhávají ani zvukové vlastnosti BoomBlasteru. Ohromující dynamické basy zajišťuje jedinečný bassreflexový systém s 13centimetrovým subwooferem. Reprodukci středních a vysokých tónů pak mají na starosti přední 8centimetrové reproduktory umístěné v samostatných boxech. Mikrosystém může být napájen přímo ze sítě či bateriemi typu D. Obdržíte s ním i dálkový ovladač a popruh přes rameno.

O firmě JVC
Sídlo firmyYokohama, Japonsko
Založena1927
Webové stránkywww.jvc.com
WEB2