Health ZIAJA
Health ZIAJA – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.cz.
Continue
All from 30
ZIAJA Cupuacu Body Milk 300 ml
139,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Self-tanning Milk - unisex, hydrating, putty and nourishing, natural, cupuacu line, for all skin types, contains shea butter and macadamia oil, contains natural oils, 300 ml volume...
ZIAJA Mintperfect Sage Toothpaste, Fluoride-Free 75ml
63,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - fluoride-free, protects against tooth decay, vegan, menthol flavour, volume 75ml - 840 Kč/1 l
ZIAJA Baby Fluoride-Free Tooth Gel Squirrel 50ml
42,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - fluoride-free, for children, protects against tooth decay, vegan, herbal flavour, volume 50ml - 840 Kč/1 l
ZIAJA Sun Tanning Lotion SPF 20 150 ml
105,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Sun Lotion with SPF 20, 150 ml volume - 70 Kč/100 ml
ZIAJA Goat Milk Smoothing Facial Serum 50ml
Great price
109,-
Save 9,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 218 Kč/100 ml
ZIAJA Sensitive Day Cream SPF20 50ml
119,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Facial Sunscreen soothes the skin, provides up to 43% more hydration, reduces skin tension
ZIAJA Olive Oil Face Cream 50ml
57,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Cream - suitable for normal and dry skin, natural, hydrating, nourishing and anti-wrinkle, for all age groups - 114 Kč/100 ml
ZIAJA Goat Milk Night Cream 50 ml
Great price
98,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Cream for women night, skin type: normal and dry, effect: moisturising and nourishing, 50 ml - 196 Kč/100 ml
ZIAJA Goat Milk Smoothing Day Cream SPF15 Ultra Light Formula 50ml
99,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Facial Sunscreen for women daily, skin type: sensitive, oily, normal, mixed, dry and mature, effect: moisturising, soothing, SPF factor and softening, 50 ml
ZIAJA Acai Berry Facial and Neck Cream Regenerating 50ml
99,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Cream for women daily and night, skin type: sensitive, oily, normal, mixed, dry and mature, effect: moisturising, soothing and regenerating, 50 ml - 198 Kč/100 ml
ZIAJA Eye Cream Chrpa 15 ml
81,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Eye Cream - reduces dark circles and swelling, moisturizing - 540 Kč/100 ml
ZIAJA Jasmine Day Cream SPF6 50ml
139,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Cream for women daily, skin type: normal and dry, effect: moisturising, 50 ml - 278 Kč/100 ml
ZIAJA Vitamin C. B3 Niacinamide Active Facial Serum 30 ml
129,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 430 Kč/100 ml
ZIAJA Pineapple Serum for face and neck 50 ml
Discounted -16 %
99,-
119,-
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 198 Kč/100 ml
ZIAJA Olive Oil Anti-Wrinkle Cream 30+ 50ml
81,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Cream - suitable for normal and dry skin, natural, hydrating, anti-wrinkle and regenerating, for age group 30+ - 162 Kč/100 ml
ZIAJA Sensitive Night Cream 50ml
119,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Cream for women night, skin type: sensitive, effect: soothing, 50 ml - 238 Kč/100 ml
ZIAJA Acai Berry Day Cream SPF 10 Soothing 50ml
Discounted -9 %
99,-
109,-
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Facial Sunscreen for women daily, skin type: sensitive, oily, normal, mixed, dry and mature, effect: moisturising, soothing, SPF factor and protection against external influences,...
ZIAJA Eye Cream Parsley 15 ml
81,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Eye Cream - reduces dark circles and swelling, moisturizing - 540 Kč/100 ml
ZIAJA Lifting Solution 40+ Night Cream 50ml
Discounted -6 %
139,-
149,-
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Cream - suitable for mature skin, vegan, hydrating, anti-wrinkle and lifting/firming, for the 40+ age group - 278 Kč/100 ml
ZIAJA Manuka tree Day Cream SPF10 50 ml
129,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Facial Sunscreen for women daily, skin type: oily and normal, effect: moisturising, nourishing and SPF factor, 50 ml
ZIAJA Baltic Home Spa Wellness Serum for face and neck 90 ml
Discounted -6 %
149,-
159,-
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 166 Kč/100 ml
ZIAJA Lifting Solution 40+ Day Cream SPF 10 50ml
139,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Cream - suitable for mature skin, vegan, hydrating, anti-wrinkle and with an SPF, for the 40+ age group - 278 Kč/100 ml
ZIAJA Baltic Home Spa Fit Light Formula Face Cream 50ml
Discounted -8 %
109,-
119,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Cream - suitable for oily, normal, combination, dry and mature skin, vegan, hydrating, anti-wrinkle and smoothing, for age group 25+ - 218 Kč/100 ml
ZIAJA Med Protective Treatment SPF 50+ for Normal Skin - Natural Shade 50ml
269,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Facial Sunscreen - suitable for normal and problematic skin, vegan, tinted, anti-dark spots and SPF, for age group 18+
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si
Zdravie
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Egészségmegőrzés