Obnovit stránku

Letní Vánoce

Dárek získává každý!

 1. Nakupte alespoň za 1 000 Kč vč. DPH
 2. Přihlaste se do mobilní aplikace a vyberte si svůj dárek
Soutěž
Alzák

Jak to funguje?

 1. Nakupte

  Nakupte na Alza.cz v období od 29. května do 25. června 2017 alespoň za 1000 Kč vč. DPH

 2. Přejděte do aplikace

  Přihlaste se na svém smartphonu nebo tabletu do mobilní aplikace Alza.cz. Pokud ji ještě nemáte, snadno si ji zdarma stáhněte.

 3. Vyberte dárek

  V aplikaci Alza.cz klikněte kamkoliv na virtuální vánoční strom, pod nímž se ukrývají dárky.

 4. Vyhrajte

  Po zobrazení virtuálního dárku ihned zjistíte, co pro vás ukrýval. Následně vám zašleme e-mail s informací, jak si dárek vyzvednout.

Jak na aplikaci?

Co všechno můžete získat?

Výhry Obrázky dárků jsou pouze ilustrační Seznam všech dárků Jít nakupovat

Často kladené dotazy

 • Je stanovený cenový limit na objednávku, kterou můžu zaregistrovat do Letních Vánoc?

  Ano. Zúčastnit se může každý spotřebitel, který nakoupí alespoň za 1 000 Kč vč. DPH. Zapojit se je přitom možné jednou denně. Pokud zákazník nakoupí alespoň za 1 000 Kč vícekrát, může si otevřít dárky v dalších dnech.

 • Mohu získat dárek, i když nakoupím pod firemním účtem?

  Letních Vánoc se mohou zúčastnit jen zákazníci s registrací fyzické osoby. Ale nezoufejte, řešení je jednoduché. Stačí když se odhlásíte z firemního účtu s uvedeným IČO a přihlásíte na svůj osobní. Že ho nemáte? Za pár sekund si ho zdarma vytvoříte ZDE. Teď už nic nebrání, abyste slavili Letní Vánoce s námi.

 • Mohu se Letních Vánoc zúčastnit i na webové stránce www.alza.cz?

  Prostřednictvím webové stránky můžete provést nákup alespoň za 1 000 Kč vč. DPH a získat tak možnost zúčastnit se Letních Vánoc. Vybrat si dárek je však možné výhradně prostřednictvím mobilní aplikace Alza.cz, kterou si můžete zdarma stáhnout do vašeho chytrého telefonu či tabletu.

 • V aplikaci nemohu dárek najít. Jak se k němu dostanu?

  Pro účast v Letních Vánocích je třeba být v aplikaci přihlášen pod svým uživatelským jménem. V takovém případě vás až k virtuálnímu vánočnímu stromu přivede odkaz hned z úvodní stránky aplikace. V případě, že ani po přihlášení není možné soutěžit, zřejmě nedošlo pod vaším uživatelským jménem v době trvání akce k nákupu alespoň za 1 000 vč. DPH, což je nezbytnou podmínkou účasti v soutěži.

 • Vyhrál jsem šek. Jak a kde si jej mohu vyzvednout?

  Nebojte se, dárek vám už nikdo nesebere. Po jeho zobrazení v aplikaci vám automaticky přijde potvrzující e-mail. Detailní informace ohledně způsobu vyzvednutí pak obdržíte po 15 dnech ode dne nákupu.

 • Proč musím před převzetím dárku o sobě vyplnit základní údaje?

  Základní informace jako jméno a datum narození slouží k bezpečné identifikaci obdarovaného. Mnohé z dárků jsou totiž velmi hodnotné a chceme mít jistotu, že budou předány do správných rukou. Nemusíte se bát, garantujeme, že poskytnuté informace nebudou zneužity ani předány třetím stranám.

Partneři Letních Vánoc

 • logo Xbox One
 • logo Nerf
 • logo Lego
 • logo Huawei
 • logo Husky
 • logo PowerBank Mobile Charger