Obnovit stránku

Levné redukce Ugreen

Na této stránce najdete levné redukce Ugreen, respektive všechny redukce Ugreen seřazené od nejlevnějšího až po nejdražší. Lépe tak vyniknou produkty, které jsou nyní cenově nejdostupnější. Aktuálně nejlevnějším produktem v této kategorii je Ugreen Wall Plate Dual Ports 1pc/bag, který stojí 49 Kč vč. DPH. Není zrovna tím pravým, co hledáte?
Upřesnit parametry
72 položek
Ugreen Wall Plate Dual Ports 1pc/bag - Zásuvka
49,-
Ugreen Wall Plate Dual Ports 1pc/bag
Můžete mít dnes od 15:00
Skladem > 20 ks
Zásuvka - sloty s kryty pro port RJ-45 Ethernet a telefonní RJ11, materiál ABS + PC, samosvorný, proti prachu a vlhkosti, okénko pro označení, barva bílá
UGREEN SC-SC Singlemode Fiber Optic Cable 3m - Datový kabel
5
63,-
69,-
UGREEN SC-SC Singlemode Fiber Optic Cable 3m
Můžete mít dnes od 15:00
Rozbaleno skladem
Datový kabel propojovací, 3 m, male konektory: 2× SC, optický, rovné zakončení
UGREEN SC-SC Singlemode Fiber Optic Cable 3m - Datový kabel
5
69,-
UGREEN SC-SC Singlemode Fiber Optic Cable 3m
Můžete mít ihned
na prodejně Liberec
Skladem 1 ks
Datový kabel propojovací, 3 m, male konektory: 2× SC, optický, rovné zakončení
Ugreen ST-ST Simplex Single Mode Fiber Optic Patch Cable - Optický kabel
73,-
99,-
Ugreen ST-ST Simplex Single Mode Fiber Optic Patch Cable
Můžete mít dnes od 15:00
Rozbaleno skladem
Optický kabel - odolný vůči elektromagnetickému rušení, vysoká přesnost, snadné zapojení, vysoká rychlost, délka: 3 m
Ugreen LC-LC Singlemode Fiber Optic Cable 3m - Optický kabel
5
73,-
79,-
Ugreen LC-LC Singlemode Fiber Optic Cable 3m
Můžete mít dnes od 15:00
Rozbaleno skladem
Optický kabel propojovací, 3 m, male konektory: 2× LC, optický, rovné zakončení
Ugreen Mini USB (M) to USB 2.0 (F) OTG Cable Gray 0.1m - Datový kabel
5
73,-
79,-
Ugreen Mini USB (M) to USB 2.0 (F) OTG Cable Gray 0.1m
Můžete mít dnes od 16:15
Rozbaleno skladem
Datový kabel propojovací, 0,1 m, male konektory: 1× USB Mini-B (USB 2.0), female konektory: 1× USB-A (USB 2.0), podpora OTG
UGREEN SC-SC Simplex Fibre-optic Jumper 5m - Datový kabel
79,-
UGREEN SC-SC Simplex Fibre-optic Jumper 5m
Můžete mít ihned
na prodejně Děčín
Skladem > 10 ks
Datový kabel propojovací, 5 m, male konektory: 2× SC, optický, rovné zakončení
Ugreen LC-LC Singlemode Fiber Optic Cable 3m - Optický kabel
5
79,-
Ugreen LC-LC Singlemode Fiber Optic Cable 3m
Můžete mít ihned
na 5 prodejnách
Skladem > 20 ks
Optický kabel propojovací, 3 m, male konektory: 2× LC, optický, rovné zakončení
Ugreen ST-ST Simplex Single Mode Fiber Optic Patch Cable - Optický kabel
79,-
99,-
Ugreen ST-ST Simplex Single Mode Fiber Optic Patch Cable
Můžete mít dnes od 15:00
Skladem > 20 ks
Optický kabel - odolný vůči elektromagnetickému rušení, vysoká přesnost, snadné zapojení, vysoká rychlost, délka: 3 m
Ugreen micro USB -> USB 2.0 OTG Adapter 0.1m Cable Black - Redukce
4.8
od 59,-
Ugreen micro USB -> USB 2.0 OTG Adapter 0.1m Cable Black
Můžete mít ihned
na 8 prodejnách
Skladem > 20 ks
Redukce - 0,1 m, male konektory: 1× USB Micro-B (USB 2.0), female konektory: 1× USB-A (USB 2.0), podpora OTG a Sync & Charge, rovné zakončení
Ugreen Mini USB (M) to USB 2.0 (F) OTG Cable Gray 0.1m - Datový kabel
5
od 59,-
Ugreen Mini USB (M) to USB 2.0 (F) OTG Cable Gray 0.1m
Můžete mít ihned
na 8 prodejnách
Skladem > 20 ks
Datový kabel propojovací, 0,1 m, male konektory: 1× USB Mini-B (USB 2.0), female konektory: 1× USB-A (USB 2.0), podpora OTG
Ugreen Type-C (USB-C) To 3.5mm Jack (F) + Type-C (F) Adapter Silver - Redukce
1.9
99,-
209,-
Ugreen Type-C (USB-C) To 3.5mm Jack (F) + Type-C (F) Adapter Silver
Můžete mít zítra od 8:00
Rozbaleno skladem
Redukce - 0,1 m, male konektory: 1× USB-C (USB 3.2 Gen 1), female konektory: 1× USB-C (USB 3.2 Gen 1), 1× jack 3.5 mm až 1,5 A
Ugreen micro USB -> USB 2.0 OTG Adapter White - Redukce
5
100,-
109,-
Ugreen micro USB -> USB 2.0 OTG Adapter White
Můžete mít dnes od 15:00
Rozbaleno skladem
Redukce - male konektory: 1× USB Micro-B (USB 2.0), female konektory: 1× USB-A (USB 2.0), podpora OTG
Ugreen Type-C (USB-C) To 3.5mm Jack (F) + Type-C (F) Adapter Silver - Redukce
1.9
108,-
209,-
Ugreen Type-C (USB-C) To 3.5mm Jack (F) + Type-C (F) Adapter Silver
Můžete mít ihned
na 13 prodejnách
Skladem > 10 ks
Redukce - 0,1 m, male konektory: 1× USB-C (USB 3.2 Gen 1), female konektory: 1× USB-C (USB 3.2 Gen 1), 1× jack 3.5 mm až 1,5 A
Ugreen micro USB -> USB 2.0 OTG Adapter White - Redukce
5
109,-
Ugreen micro USB -> USB 2.0 OTG Adapter White
Můžete mít ihned
na 2 prodejnách
Skladem > 20 ks
Redukce - male konektory: 1× USB Micro-B (USB 2.0), female konektory: 1× USB-A (USB 2.0), podpora OTG
UGREEN Angled USB 2.0 A to Type C Cable Nickel Plating Aluminum Shell 1m Black - Datový kabel
5
129,-
UGREEN Angled USB 2.0 A to Type C Cable Nickel Plating Aluminum Shell 1m Black
Můžete mít dnes od 15:00
Skladem 1 ks
Datový kabel propojovací, 1 m, male konektory: 2× USB-C (USB 2.0), kovové tělo až 3 A, zahnuté zakončení
Ugreen USB-C 3.1 (M) to USB 3.0 (F) OTG Adapter White - Redukce
4.7
137,-
149,-
Ugreen USB-C 3.1 (M) to USB 3.0 (F) OTG Adapter White
Můžete mít zítra od 8:00
Rozbaleno skladem
Redukce - male konektory: 1× USB-C (USB 3.2 Gen 1), female konektory: 1× USB-A (USB 3.2 Gen 1), podpora OTG
Ugreen USB-C to USB 2.0 Print Cable 2m (Black) - Datový kabel
5
149,-
Ugreen USB-C to USB 2.0 Print Cable 2m (Black)
Můžete mít ihned
na 8 prodejnách
Skladem > 10 ks
Datový kabel propojovací, 2 m, male konektory: 1× USB-C (Thunderbolt 3), 1× USB-B (USB 2.0), rovné zakončení
Ugreen USB-C 3.1 (M) to USB 3.0 (F) OTG Adapter White - Redukce
4.7
149,-
Ugreen USB-C 3.1 (M) to USB 3.0 (F) OTG Adapter White
Můžete mít ihned
na 4 prodejnách
Skladem > 10 ks
Redukce - male konektory: 1× USB-C (USB 3.2 Gen 1), female konektory: 1× USB-A (USB 3.2 Gen 1), podpora OTG
Ugreen USB-C (M) to micro USB (F) OTG Adapter White - Redukce
5
od 108,-
Ugreen USB-C (M) to micro USB (F) OTG Adapter White
Můžete mít dnes od 15:00
Skladem > 10 ks
Redukce - male konektory: 1× USB-C (USB 3.2 Gen 1), female konektory: 1× USB Micro-B (USB 3.2 Gen 1), podpora OTG a Sync & Charge
Ugreen USB-A To 3.5mm External Stereo Sound Adaptor - Externí zvuková karta
4.2
149,-
Ugreen USB-A To 3.5mm External Stereo Sound Adaptor
Můžete mít ihned
na 2 prodejnách
Skladem > 10 ks
Externí zvuková karta - USB-A, vstupy: 1×, sluchátkový výstup 3,5 mm Jack
Ugreen USB-C (M) to micro USB (F) OTG Adapter Black - Redukce
5
od 115,-
Ugreen USB-C (M) to micro USB (F) OTG Adapter Black
Můžete mít ihned
na 2 prodejnách
Skladem > 10 ks
Redukce - male konektory: 1× USB-C (USB 3.2 Gen 1), female konektory: 1× USB Micro-B (USB 3.2 Gen 1), podpora OTG, Rychlonabíjení a Sync & Charge až 2,4 A
Ugreen micro USB (M) + USB-C (M) to USB 3.0 (F) OTG Adapter Black - Redukce
4.8
od 127,-
Ugreen micro USB (M) + USB-C (M) to USB 3.0 (F) OTG Adapter Black
Můžete mít ihned
na 10 prodejnách
Skladem > 10 ks
Redukce - male konektory: 1× USB-C (USB 3.2 Gen 1), 1× USB Micro-B (USB 3.2 Gen 1), female konektory: 1× USB-A (USB 3.2 Gen 1), podpora OTG
UGREEN Angled USB-C Cable Aluminum Case with Braided 1m Black - Datový kabel
159,-
UGREEN Angled USB-C Cable Aluminum Case with Braided 1m Black
Můžete mít ihned
na prodejně Praha - Holešovice
Skladem > 10 ks
Datový kabel propojovací, 1 m, male konektory: 2× USB-C (USB 2.0), kovové tělo, zahnuté zakončení

Na vašem soukromí nám záleží

My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.

Více informací
Rozumím Podrobné nastavení Odmítnout vše
P-DC1-WEB13