Obnovit stránku

LG F171K2CS2W

A++
-7%
Zboží na Třetinku
26 990 Kč
24 990 Kč
20 653 Kč bez DPH
Garantujeme nejlepší cenu

LG F171K2CS2W

Parní pračka s chytrými funkcemi a velkou kapacitou

Chytrá pračka LG F171K2CS2W disponuje pokročilými technologiemi, které zaručují vynikající výsledky praní a profesionální péči o veškeré textilie a tkaniny. Díky kapacitě neuvěřitelných 17 kg je vhodná do početné domácnosti. Pračka je vybavena kvalitním invertorovým motorem Direct Drive, který zajistí úsporný provoz a navíc překvapí velmi nízkou hlučností, jež při odstřeďování nepřekročí hranici 78 dB. 

Technologie 6 Motion DD pro optimální praní textilií

Unikátní technologie 6 Motion Direct Drive přináší důmyslně navržený systém šesti pohybů bubnu, které se postarají o kvalitní a šetrnou péči všech druhů textilií. Technologie Eco Hybrid šetří vodu při praní a během sušení zkracuje cyklus, čímž efektivně snižuje náklady na energii.

Tichý motor Inverter Direct Drive

 Spolehlivý a velmi tichý motor Inverter Direct Drive se řadí mezi nejspolehlivější motory na trhu. Motor je přímo připojen k bubnu pračky, což umožňuje efektivně minimalizovat nežádoucí vibrace pračky. Díky vysoké spolehlivosti na invertorový motor LG poskytuje záruku 10 let.

Rychlé a úsporné praní, které zabere pouhých 39 minut

Aby byl výrazně urychlen prací proces a zároveň se snížila spotřeba energie a vody, je pračka LG vybavena funkcí TurboWash, která se postará o rychlé namáčení prádla formou rozprašování a proplachování. Díky tomuto důmyslnému řešení je prací program zkrácen na pouhých 39 minut. K dispozici je také technologie Fuzzy Logic se speciálními senzory, které zváží prádlo a podle naměřených hodnot nastaví optimální spotřebu vody, pracího prostředku a délku pracího cyklu. 

Parní režim TrueSteam

Parní pračka LG F171K2CS2W je vybavena speciálním programem pro alergiky, který využívá optimální řízení teploty a vysoce dezinfekční páru, která šetrně zbaví prádlo až 99,9 % alergenů včetně prachových roztočů. K dispozici je také program pro osvěžení prádla, který tkaniny zbaví zápachu a sníží jejich pomačkání za pouhých 20 minut.

Chytrá technologie Smart ThinQ

Po přiložení vašeho chytrého mobilního telefonu k symbolu NFC Tag ON můžete stahovat a nahrávat nové prací programy jako je např. Dětská péče, Vlna nebo Praní za studena. Vybírat můžete z 20 různých cyklů, jejichž nabídka je neustále aktualizovaná. Mobilní aplikace rovněž nabízí přehledné sledování spotřeby energie a funkci Smart Diagnosis, která při jakékoliv poruše zašle do 20 sekund návod na odstranění problému.

Přidejte zapomenuté prádlo i během praní

Určitě znáte situaci, kdy zapnete pračku a po chvíli zjistíte, že jste zapomněli do bubnu vložit nějaký kus prádla. Parní pračka LG vyšla vstříc uživatelům a nyní umožňuje vložit prádlo i během pracího procesu. Stačí pouze stisknout tlačítko "Přidat prádlo". U programů Bavlna, Smíšené prádlo, Syntetika a Rychlý 14 se dvířka okamžitě otevřou i během praní.

Parametry a specifikace

Vlastnosti

Plnění Předem plněné
Typ modelu Samostatně stojící model

Rozměry pračky

Hloubka 77 cm
Velikost (hloubka) Standardní (nad 50 cm)
Šířka 70 cm
Velikost (šířka) Standardní (nad 45cm)
Výška 99 cm

Energetické parametry pračky

Hlučnost odstředění 78 dB

Programy a funkce

Programy a funkce - pračky Parní program, Váhová automatika, Invertorový motor, Dětská pojistka, Fuzzy logic, Odložený start, Displej, LED indikátory

Hmotnost

Hmotnost 93 kg

Barva

Barva Bílá
Kód:  LGPR014
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  F171K2CS2W
Odkazy: Informační list Stránky výrobce
Máte dotaz na toto zboží?
Zavoláme vám
WEB12