Obnovit stránku

LG F4WT409AIDD + LG RC81V5AV7Q

A++
-33%
Akční cena
32 980 Kč
21 990 Kč
18 174 Kč bez DPH
Garantujeme nejlepší cenu

LG F4WT409AIDD + LG RC81V5AV7Q

Sháníte novou pračku a sušičku? Potom se vám bude líbit set pračky a sušičky LG F4WT409AIDD + LG RC81V5AV7Q, který vám ulehčí spoustu práce s prádlem. Pračka spadá do energetické kategorie D a sušička A++. Vnitřní prostor pračky pojme až 9 kg prádla. Sušička je sestrojena pro 8 kg a mimoto její hlučnost vystoupá maximálně na 64 dB. Vážená spotřeba vody během jednoho cyklu praní je 50 l. Ovládat ji budete moci také skrze Wi-Fi.

Podstatné vlastnosti setu pračky a sušičky LG F4WT409AIDD + LG RC81V5AV7Q

  • Kapacita bubnu pračky až pro 9 kg
  • Energetická kategorie pračky D
  • Sušička prádla s účinností typu A
  • Sušička byla zkonstruována pro 8 kg
  • Sušička LG patří do energetické třídy A++

Funkce pračky LG

Pračka se navíc pyšní ochranným dětským zámkem, který zajisté oceníte pokud máte doma malé neposedy. Přehledný displej, který naleznete na čelní straně pračky vám bude oznamovat aktuální stav anebo nastavení. Před začátkem každého pracího cyklu bude zjištěna hmotnost vašeho prádla, pak se upraví dodatečné nastavení množství vody, které pračka použije během praní. Skvělým prvkem pračky LG je rovněž funkce odložený start, díky němuž máte možnost nastavit pračku tak, že se automaticky v určený čas spustí. LED indikátory vám nabídnou přehledná zobrazení aktuálních informací na pračce. Pračka LG má zabudovaný program šestý smysl, díky kterému pracuje účinněji. Rychlý program je vyvinutý pro praní za spěchu například po sportovní aktivitě. Pára se postará o vyhlazené prádlo a díky tomu není nutné žehlit.

Funkce sušičky LG F4WT409AIDD + LG RC81V5AV7Q

Tento typ sušičky prádla LG je zdokonalen samočistícím kondenzátorem, který se v případě nutnosti vyčištění sám propláchne. Do čelní strany je zabudován displej, jenž zobrazuje aktuální krok sušicího programu. Integrované osvětlení zvládne nasvítit celý vnitřek bubnu. Integrovaná dětská pojistka zajistí naprosté zabezpečení před nechtěným zásahem dítěte. Sušičku můžete napojit rovnou k odpadu a zasluhuje se o úspornější provoz díky tepelnému čerpadlu. V případě, že by vás tlačil čas, určitě oceníte funkci odloženého startu. Reverzibilní dvířka si můžete nastavit s ohledem na vaše představy.

Parametry a specifikace

Ocenění

D test Ne

Energetické parametry sušičky

Účinnost A
Hlučnost 64 dB
Spotřeba energie - sušičky 1,74 kWh

Připojení a kompatibilita

Připojení Wi-Fi

Barva sušičky

Barva Bílá

Energetické parametry pračky 2021

Energetická třída D
Doba trvání (program ECO 40-60) 227 min (3,78 h)
Emise hluku šířeného vzduchem B
Vážená spotřeba vody na cyklus 50 l

Barva pračky

Barva Bílá

Funkce

Funkce pračky Parní program, Invertorový motor, Váhová automatika, Odložený start, Rychlý program, Displej, LED indikátory, Ovládaní mobilem, Dětská pojistka, Zvukový signál ukončení programu
Technologie pračky Fuzzy Logic, 6. smysl
Funkce sušičky Napojení na odpad, Samočisticí kondenzátor, Odložený start, Tepelné čerpadlo, Displej, Rychlý program, Vnitřní osvětlení, Systém proti mačkání prádla, Reverzibilní dvířka, Dětská pojistka, Ovládání mobilem

Rozměry pračky

Výška 85 cm
Šířka 60 cm
Hloubka 56 cm

Rozměry sušičky

Výška 85 cm
Šířka 60 cm
Hloubka 69 cm
Kód:  LGSET61
Záruka: 24 měsíců (IČ 6)
Odkazy: Stránky výrobce
P-DC1-WEB22