Obnovit stránku

LG F70J7HG0W

B
-18%
Produkt je lokalizovaný pro CZ
Zboží na Třetinku
16 990 Kč
13 990 Kč
11 562 Kč bez DPH
Garantujeme nejlepší cenu

LG F70J7HG0W

Úsporné praní a sušení s chytrými funkcemi

Chytrá kombinovaná pračka se sušičkou LG F70J7HG0W ušetří místo v domácnosti a navíc disponuje pokročilými technologiemi, které zaručují vynikající výsledky praní a sušení s profesionální péčí i o jemné textilie. Díky kapacitě 7/4 kg je vhodná do středně velkých domácností. Pračka je vybavena kvalitním invertorovým motorem Direct Drive, který zajistí úsporný provoz a navíc překvapí velmi nízkou hlučností, jež při odstřeďování nepřekročí hranici 73 dB. 

Technologie 6 Motion DD pro optimální praní textilií

Unikátní technologie 6 Motion Direct Drive přináší důmyslně navržený systém šesti pohybů bubnu, které se postarají o kvalitní a šetrnou péči i jemných textilií. Technologie Eco Hybrid šetří vodu při praní a během sušení zkracuje cyklus, čímž efektivně snižuje náklady na energii. K dispozici je také technologie Fuzzy Logic, která zváží prádlo a podle naměřených hodnot nastaví optimální spotřebu vody a délku pracího cyklu.

Tichý motor Inverter Direct Drive

 Spolehlivý a velmi tichý motor Inverter Direct Drive se řadí mezi nejspolehlivější motory na trhu. Motor je přímo připojen k bubnu pračky, což umožňuje efektivně minimalizovat nežádoucí vibrace pračky. Díky vysoké spolehlivosti na invertorový motor LG poskytuje záruku 10 let.

Parní program ideální pro alergiky

Pračka se sušičkou LG F70J7HG0W je vybavena speciálním programem pro alergiky, který využívá optimální řízení teploty a vysoce dezinfekční páru, která šetrně zbaví prádlo až 99,9 % alergenů včetně pachových roztočů. Díky tomu vytvoříte u vás doma zdravější prostředí, ve kterém se vám bude mnohem lépe dýchat.

Chytrá technologie Smart ThinQ

Spotřebič snadno propojíte s vašim mobilním telefonem prostřednictvím bezdrátového Wi-Fi rozhraní. V mobilní aplikaci následně můžete vybírat z 20 různých cyklů, jejichž nabídka je neustále aktualizovaná. Mobilní aplikace rovněž nabízí přehledné sledování spotřeby energie a funkci Smart Diagnosis, která vám pomůže vyřešit případné poruchy.

Přidejte zapomenuté prádlo i během praní

Určitě znáte situaci, kdy zapnete pračku a po chvíli zjistíte, že jste zapomněli do bubnu vložit nějaký kus prádla. Parní pračka LG vyšla vstříc uživatelům a nyní umožňuje vložit prádlo i během pracího procesu. Stačí pouze stisknout tlačítko "Přidat prádlo". U programů Bavlna, Smíšené prádlo, Syntetika a Rychlý 14 se dvířka okamžitě otevřou i během praní.*

*V závislosti na množství a typu prádla se zámek dveří nemusí odemknout. Pokud je teplota vody vyšší než 40°C, dveře se neodemknou kvůli bezpečnosti.

4,6
hodnotilo 15 zákazníků
500+
zákazníků již zakoupilo
90 %
zákazníků doporučuje
Všechna hodnocení

Parametry a specifikace

Vlastnosti

Plnění Předem plněné
Doba cyklu 752 min
Typ modelu Samostatně stojící model

Rozměry pračky

Hloubka 45 cm
Velikost (hloubka) Úzké (do 50 cm)
Šířka 60 cm
Velikost (šířka) Standardní (nad 45cm)
Výška 85 cm

Energetické parametry pračky

Hlučnost odstředění 73 dB

Programy a funkce

Programy a funkce - pračky Parní program, Rychlý program, Váhová automatika, Invertorový motor, Fuzzy logic, Odložený start, SteamCare, Displej

Hmotnost

Hmotnost 62 kg

Barva

Barva Bílá

Lokalizační hláška UK

Energetické parametry

Spotřeba energie - praní, odstřeďování a sušení 5,67 kWh
Spotřeba energie - pouze praní a odstřeďování 1,02 kWh
Třída účinnosti praní A+++
Odhadovaná roční spotřeba čtyřčlenné domácnosti vždy používající sušičku (200 cyklů) 1 134 kWh/annum
Odhadovaná roční spotřeba čtyřčlenné domácnosti nikdy nepoužívající sušičku (200 cyklů) 204 kWh/24h
Hlučnost praní 57 dB
Hlučnost odstředění 73 dB
Maximální otáčky při odstřeďování 1 000 ot/min

Náplň

Náplň spotřebiče - praní 7 kg
Náplň spotřebiče - sušení 4 kg
Kód:  LGPS001
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  F70J7HG0W
Odkazy: Stránky výrobce
Máte dotaz na toto zboží?
Zavoláme vám
P-DC1-WEB29