Obnovit stránku

LG F84J6TG0W

+ 10 let záruka na motor
-6%
Produkt je lokalizovaný pro CZ
Zboží na Třetinku
15 990 Kč
14 990 Kč
12 388 Kč bez DPH
Garantujeme nejlepší cenu

LG F84J6TG0W

Úsporné praní a sušení s chytrými funkcemi

Chytrá kombinovaná pračka se sušičkou LG F84J6TG0W ušetří místo v domácnosti a navíc disponuje pokročilými technologiemi, které zaručují vynikající výsledky praní a sušení s profesionální péčí i o jemné textilie. Díky kapacitě 8/5 kg je vhodná do středně velkých domácností. Pračka je vybavena kvalitním invertorovým motorem Direct Drive, který zajistí úsporný provoz a navíc překvapí velmi nízkou hlučností, jež při odstřeďování nepřekročí hranici 75dB. 

Technologie 6 Motion DD pro optimální praní textilií

Unikátní technologie 6 Motion Direct Drive přináší důmyslně navržený systém šesti pohybů bubnu, které se postarají o kvalitní a šetrnou péči i jemných textilií. Technologie Eco Hybrid šetří vodu při praní a během sušení zkracuje cyklus, čímž efektivně snižuje náklady na energii. K dispozici je také technologie Fuzzy Logic, která zváží prádlo a podle naměřených hodnot nastaví optimální spotřebu vody a délku pracího cyklu.

Tichý motor Inverter Direct Drive

 Spolehlivý a velmi tichý motor Inverter Direct Drive se řadí mezi nejspolehlivější motory na trhu. Motor je přímo připojen k bubnu pračky, což umožňuje efektivně minimalizovat nežádoucí vibrace pračky. Díky vysoké spolehlivosti na invertorový motor LG poskytuje záruku 10 let.

Parní program ideální pro alergiky

Pračka se sušičkou LG F84J6TG0W je vybavena speciálním programem pro alergiky, který využívá optimální řízení teploty a vysoce dezinfekční páru, která šetrně zbaví prádlo až 99,9 % alergenů včetně pachových roztočů. Díky tomu vytvoříte u vás doma zdravější prostředí, ve kterém se vám bude mnohem lépe dýchat.

Chytrá technologie Smart ThinQ

Po přiložení vašeho chytrého mobilního telefonu k symbolu NFC můžete stahovat a nahrávat nové prací programy jako je např. Dětská péče, Vlna nebo Praní za studena. Vybírat můžete z 20 různých cyklů, jejichž nabídka je neustále aktualizovaná. Mobilní aplikace rovněž nabízí přehledné sledování spotřeby energie a funkci Smart Diagnosis, která vám pomůže vyřešit případné poruchy.

Přidejte zapomenuté prádlo i během praní

Určitě znáte situaci, kdy zapnete pračku a po chvíli zjistíte, že jste zapomněli do bubnu vložit nějaký kus prádla. Parní pračka LG vyšla vstříc uživatelům a nyní umožňuje vložit prádlo i během pracího procesu. Stačí pouze stisknout tlačítko "Přidat prádlo". U programů Bavlna, Smíšené prádlo, Syntetika a Rychlý 14 se dvířka okamžitě otevřou i během praní.*

*V závislosti na množství a typu prádla se zámek dveří nemusí odemknout. Pokud je teplota vody vyšší než 40°C, dveře se neodemknou kvůli bezpečnosti.

4,6
hodnotilo 8 zákazníků
100+
zákazníků již zakoupilo
90 %
zákazníků doporučuje
Všechna hodnocení

Parametry a specifikace

Vlastnosti

Plnění Předem plněné
Doba cyklu 678 min
Typ modelu Samostatně stojící model

Rozměry pračky

Hloubka 56 cm
Velikost (hloubka) Standardní (nad 50 cm)
Šířka 60 cm
Velikost (šířka) Standardní (nad 45cm)
Výška 85 cm

Programy a funkce

Programy a funkce - pračky Parní program, Rychlý program, Váhová automatika, Aqua stop, Invertorový motor, Dětská pojistka, Odložený start, SteamCare, Displej

Hmotnost

Hmotnost 68 kg

Barva

Barva Bílá

Lokalizační hláška UK

Energetické parametry

Spotřeba energie - praní, odstřeďování a sušení 5,39 kWh
Spotřeba energie - pouze praní a odstřeďování 1 kWh
Třída účinnosti praní A
Odhadovaná roční spotřeba čtyřčlenné domácnosti vždy používající sušičku (200 cyklů) 1 078 kWh/annum
Odhadovaná roční spotřeba čtyřčlenné domácnosti nikdy nepoužívající sušičku (200 cyklů) 200 kWh/24h
Hlučnost praní 52 dB
Hlučnost odstředění 75 dB
Maximální otáčky při odstřeďování 1 400 ot/min

Náplň

Náplň spotřebiče - praní 8 kg
Náplň spotřebiče - sušení 5 kg
Kód:  LGPS007
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  F84J6TG0W
Odkazy: Informační list Stránky výrobce
Máte dotaz na toto zboží?
Zavoláme vám
WEB9