Obnovit stránku

LG F94J8FH2S

-21%
Produkt je lokalizovaný pro CZ
Zboží na Třetinku
22 900 Kč
17 990 Kč
14 868 Kč bez DPH
Garantujeme nejlepší cenu

LG F94J8FH2S

Úsporné praní a sušení s chytrými funkcemi

Chytrá kombinovaná pračka se sušičkou LG F94J8FH2S ušetří místo v domácnosti a navíc disponuje pokročilými technologiemi, které zaručují vynikající výsledky praní a sušení s profesionální péčí i o jemné textilie. Díky kapacitě 9/6 kg je vhodná do větších domácností. Pračka je vybavena kvalitním invertorovým motorem Direct Drive, který zajistí úsporný provoz a navíc překvapí velmi nízkou hlučností, jež při odstřeďování nepřekročí hranici 75 dB. 

Technologie EcoHybrid pro úsporu vody nebo času

Je jen na vás, zda dáte přednost úspornějšímu režimu sušení vzduchem, nebo rychlejšímu sušení vodou, který zkrátí jeden cyklus až o 6 minut. Eco režim nevyužívá k sušení prádla žádnou vodu, díky čemuž ušetříte. Normální režim zkracuje cyklus sušení.

Technologie 6 Motion DD pro optimální praní textilií

Unikátní technologie 6 Motion Direct Drive přináší důmyslně navržený systém šesti pohybů bubnu, které se postarají o kvalitní a šetrnou péči i jemných textilií. Technologie Eco Hybrid šetří vodu při praní a během sušení zkracuje cyklus, čímž efektivně snižuje náklady na energii. K dipozici je také technologie Fuzzy Logic, která zváží prádlo a podle naměřených hodnot nastaví optimální spotřebu vody a délku pracího cyklu.

Tichý motor Inverter Direct Drive

 Spolehlivý a velmi tichý motor Inverter Direct Drive se řadí mezi nejspolehlivější motory na trhu. Motor je přímo připojen k bubnu pračky, což umožňuje efektivně minimalizovat nežádoucí vibrace pračky. Díky vysoké spolehlivosti na invertorový motor LG poskytuje záruku 10 let.

Parní program TrueSteam ideální pro alergiky

Pračka se sušičkou LG F94J8FH2S je vybavena antialergickým parním programem TrueSteam, který využívá optimální řízení teploty a vysoce dezinfekční páru, která šetrně zbaví prádlo až 99,9 % alergenů včetně pachových roztočů. Díky tomu vytvoříte u vás doma zdravější prostředí, ve kterém se vám bude mnohem lépe dýchat. K dispozici je také funkce osvěžení, která za 20 minut zbaví vaše prádlo pomačkání a nepříjemných zápachů podobně jako chemický aviváž.

Chytrá technologie Smart ThinQ

Spotřebič snadno propojíte s vašim mobilním telefonem prostřednictvím bezdrátového Wi-Fi rozhraní. V mobilní aplikaci následně můžete vybírat z 20 různých cyklů, jejichž nabídka je neustále aktualizovaná. Mobilní aplikace rovněž nabízí přehledné sledování spotřeby energie a funkci Smart Diagnosis, která vám pomůže vyřešit případné poruchy.

Přidejte zapomenuté prádlo i během praní

Určitě znáte situaci, kdy zapnete pračku a po chvíli zjistíte, že jste zapomněli do bubnu vložit nějaký kus prádla. Parní pračka LG vyšla vstříc uživatelům a nyní umožňuje vložit prádlo i během pracího procesu. Stačí pouze stisknout tlačítko "Přidat prádlo". U programů Bavlna, Smíšené prádlo, Syntetika a Rychlý 14 se dvířka okamžitě otevřou i během praní.*

*V závislosti na množství a typu prádla se zámek dveří nemusí odemknout. Pokud je teplota vody vyšší než 40°C, dveře se neodemknou kvůli bezpečnosti.

4,9
hodnotilo 13 zákazníků
100+
zákazníků již zakoupilo
90 %
zákazníků doporučuje
Všechna hodnocení

Parametry a specifikace

Vlastnosti

Plnění Předem plněné
Typ modelu Samostatně stojící model

Rozměry pračky

Hloubka 61 cm
Velikost (hloubka) Standardní (nad 50 cm)
Šířka 60 cm
Velikost (šířka) Standardní (nad 45cm)
Výška 85 cm

Programy a funkce

Programy a funkce - pračky Parní program, Rychlý program, Váhová automatika, Invertorový motor, Dětská pojistka, Fuzzy logic, Odložený start, Displej

Hmotnost

Hmotnost 71 kg

Barva

Barva Stříbrná

Lokalizační hláška UK

Energetické parametry

Spotřeba energie - praní, odstřeďování a sušení 6,12 kWh
Spotřeba energie - pouze praní a odstřeďování 1,17 kWh
Třída účinnosti praní A
Hlučnost praní 55 dB
Hlučnost odstředění 75 dB
Maximální otáčky při odstřeďování 1 400 ot/min

Náplň

Náplň spotřebiče - praní 9 kg
Náplň spotřebiče - sušení 6 kg
Kód:  LGPS004
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  F94J8FH2S
Odkazy: Informační list Stránky výrobce
Máte dotaz na toto zboží?
Zavoláme vám
WEB18