Obnovit stránku

LG F94J8FH2W

-40%
Produkt je lokalizovaný pro CZ
Zboží na Třetinku
23 900 Kč
14 390 Kč
11 893 Kč bez DPH
Garantujeme nejlepší cenu

LG F94J8FH2W

Úsporná pračka a sušička v jednom

Chytrá kombinovaná parní pračka se sušičkou LG F94J8FH2W disponuje pokročilými technologiemi, které zaručují vynikající výsledky praní a sušení a profesionální péči o veškeré textilie a tkaniny. Díky kapacitě 9 kg je vhodná i do větších domácnosti. Pračka je vybavena kvalitním invertorovým motorem Direct Drive, který zajistí úsporný provoz a navíc překvapí velmi nízkou hlučností, jež při odstřeďování nepřekročí hranici 75 dB. 

Technologie 6 Motion DD pro optimální praní textilií

Unikátní technologie 6 Motion Direct Drive přináší důmyslně navržený systém šesti pohybů bubnu, které se postarají o kvalitní a šetrnou péči všech druhů textilií. Technologie Eco Hybrid šetří vodu při praní a během sušení zkracuje cyklus, čímž efektivně snižuje náklady na energii.

Tichý motor Inverter Direct Drive

 Spolehlivý a velmi tichý motor Inverter Direct Drive se řadí mezi nejspolehlivější motory na trhu. Motor je přímo připojen k bubnu pračky, což umožňuje efektivně minimalizovat nežádoucí vibrace pračky. Díky vysoké spolehlivosti na invertorový motor LG poskytuje záruku 10 let.

Parní režim TrueSteam

Parní pračka LG F94J8FH2W je vybavena speciálním programem pro alergiky, který využívá optimální řízení teploty a vysoce dezinfekční páru, která šetrně zbaví prádlo až 99,9 % alergenů včetně pachových roztočů. K dispozici je také program pro osvěžení prádla, který tkaniny zbaví zápachu a sníží jejich pomačkání za pouhých 20 minut.

Chytrá technologie Smart ThinQ

Jednotlivé prací programy a funkce snadno nastavíte pomocí velkého dotykového LED displeje. Pračku navíc můžete propojit prostřednictvím bezdrátové WiFi sítě s vaším chytrým mobilním zařízením. Pomocí mobilní aplikace můžete např. ovládat pračku na dálku téměř odkudkoliv nebo stahovat další prací programy. Aplikace rovněž nabízí přehledné sledování spotřeby energie a funkci Smart Diagnosis, která při jakékoliv poruše zašle do 20 sekund návod na odstranění problému.

Přidejte zapomenuté prádlo i během praní

Určitě znáte situaci, kdy zapnete pračku a po chvíli zjistíte, že jste zapomněli do bubnu vložit nějaký kus prádla. Parní pračka LG vyšla vstříc uživatelům a nyní umožňuje vložit prádlo i během pracího procesu. Stačí pouze stisknout tlačítko "Přidat prádlo". U programů Bavlna, Smíšené prádlo, Syntetika a Rychlý 30 se dvířka okamžitě otevřou i během praní.

4,9
hodnotilo 14 zákazníků
500+
zákazníků již zakoupilo
90 %
zákazníků doporučuje
Všechna hodnocení

Parametry a specifikace

Vlastnosti

Plnění Předem plněné
Typ modelu Samostatně stojící model

Rozměry pračky

Hloubka 61 cm
Velikost (hloubka) Standardní (nad 50 cm)
Šířka 60 cm
Velikost (šířka) Standardní (nad 45cm)
Výška 85 cm

Programy a funkce

Programy a funkce - pračky Parní program, Rychlý program, Váhová automatika, Invertorový motor, Dětská pojistka, Fuzzy logic, Odložený start, Displej

Hmotnost

Hmotnost 71 kg

Barva

Barva Bílá

Lokalizační hláška UK

Energetické parametry

Spotřeba energie - praní, odstřeďování a sušení 6,12 kWh
Spotřeba energie - pouze praní a odstřeďování 1,17 kWh
Třída účinnosti praní A
Hlučnost praní 55 dB
Hlučnost odstředění 75 dB
Maximální otáčky při odstřeďování 1 400 ot/min

Náplň

Náplň spotřebiče - praní 9 kg
Náplň spotřebiče - sušení 6 kg
Kód:  LGPS005
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  F94J8FH2W
Odkazy: Informační list Stránky výrobce
Máte dotaz na toto zboží?
Zavoláme vám
P-DC1-WEB22