Obnovit stránku
Během svátku 28.10. jsou uzavřeny pobočky v Děčíně, Kladně a Frýdku-Místku. Stále však můžete nakupovat bezpečně a pohodlně online.

LIEBHERR CU 3515

+ 3 roky servisu zdarma
A++
-15%
Akční cena
16 490 Kč
13 990 Kč
11 562 Kč bez DPH
Garantujeme nejlepší cenu

LIEBHERR CU 3515

Moderní chladnička s mrazákem CU 3515 od Liebherr

Kvalitní, prostorná lednice nesmí chybět v žádné domácnosti, tak proč si rovnou nepořídit takovou, která je navíc vybavená pokročilými technologiemi pro perfektní skladování potravin a také pro vaše maximální pohodlí. Kombinovaná lednička CU 3515 značky Liebherr vás potěší úspornou energetickou třídou A++, velkou kapacitou 222 / 88 litrů, řadou praktických funkcí i elegantním vzhledem bílé barvy. Funkce SmartFrost vám usnadní odmrazování, protože výrazně eliminuje tvorbu námrazy na potravinách. Ovládání je velmi jednoduché a intuitivní přes dotykový TFT monochromatický displej o úhlopříčce 2,4 palců. Z displeje vyčtete aktuální teplotu chladicí i mrazicí části. Lednice je označená logem "SmartDevice", což znamená, že ji můžete propojit zařízením SmartDevice Box do sítě a ovládat ji dálkově přes počítač nebo mobilní zařízení. Také získáte přístup k dalším užitečným službám. Uvnitř lednice najdete čtyři poličky z tvrzeného skla s plastovým rámem, tři z nich jsou výškově nastavitelné a jedna je dělitelná. Jistě oceníte i dvě zásuvky z transparentního plastu speciálně uzpůsobené na uskladnění ovoce a zeleniny. Další čtyři police jsou umístěny ve dveřích chladničky. Nechybí ani kovový držák pro horizontální chlazení lahví. Mražené potraviny můžete v mrazničce rozdělit do tří boxů. Lednice CU 3515 se přizpůsobí potřebám vaší domácnosti. Její dveře s tyčovým madlem je možné namontovat tak, aby se otevíraly vpravo, nebo vlevo. Záleží, jak vám to bude více vyhovovat. Samozřejmostí je LED osvětlení vnitřních prostorů.

Snadné odmrazování díky SmartFrost

Chladnička CU 3515 disponuje technologií SmartFrost, která radikálně snižuje tvorbu námrazy ve vnitřním prostoru mrazničky a hlavně na samotných mražených potravinách. Můžete tak na delší dobu pustit odmrazování z hlavy. Vnitřní stěny mrazničky jsou navíc velmi hladké, takže se dobře čistí, když už na to přijde. Díky speciálnímu systému SmartFrost zapěněný výparník obtáčí ve spirálách vnitřní prostor mrazničky, čímž umožňuje velmi rychlou teplotní výměnu a to s extra nízkou spotřebou energie.


Rychlé zmražení SuperFrost

Speciální funkce SuperFrost zmražuje potraviny mimořádně rychle a efektivně. Když do mrazničky vložíte novou potravinu, teplota se sníží na -32 °C, aby se produkt zamrazil co možná nejrychleji. Je z něj prudce odebráno teplo a tím se značně omezí krystalizační efekt vody, ke kterému dochází uvnitř potravin. Díky tomuto způsobu mrazení se zachová maximum nutričních látek a všechny důležité vitamíny, obsažené hlavně v ovoci nebo zelenině. Po zamrazení se teplota opět vrátí do normálu. Funkce SuperFrost se automaticky vypne nejpozději po 65 hodinách provozu.


Dálkové ovládání

Liebherr chladnička CU 3515 spadá do kategorie spotřebičů s technologií SmartDevice, které můžete ovládat na dálku z vašeho počítače, smartphonu nebo tabletu. Lednici propojíte do sítě zařízením SmartDevice Box, dostupným jako příslušenství. Získáte přístup k dalším službám, na dálku zjistíte informace o aktuálním režimu teploty, dostanete případná upozornění na chyby a z mobilního zařízení jednoduše aktivujete jakoukoli dostupnou funkci vaší ledničky. Pořiďte si chladničku SmartDevice a rozšiřte vaši chytrou domácnost o další kousek.


Držák na láhve

Pro pohodlné uložení nápojů vybavil Liebherr lednici CU 3515 horizontálním roštem na láhve. Nabízí dostatek místa pro bezpečné uskladnění hned několika lahví a ještě vám jako bonus ušetří potřebný prostor v chladničce, který můžete využít pro jiné produkty. Díky praktickému držáku budete mít láhve vždy po ruce a přitom nezaberou mnoho místa.


Zásuvky FrostSafe

Úložné boxy v mrazničce jsou extra vysoké, vyjímatelné a navzájem kompaktní. Také jsou velmi dobře utěsněné, takže při otevírání dvířek mráz neuniká tak rychle. Zásuvky jsou zepředu průhledné, abyste na první pohled viděli potraviny uložené uvnitř. Všechno tak rychle najdete i bez vytahování jednotlivých boxů. Celkem můžete k mrazení potravin využít prostor až 88 litrů.


VarioSpace pro více prostoru

S funkcí VarioSpace se do mrazničky Liebherr vejdou i větší potraviny, které se kvůli svému objemu a tvaru mohou zdát skoro až neskladné. Zásuvky i skleněné police v mrazáku totiž můžete vyjmout a zvětšit tak cenný prostor pro uložení potravin.


Dokonalý přehled s FrostControl

Jednou za čas se lednice musejí vypořádat i s výpadky proudu, kvůli kterým začne uvnitř samovolně stoupat teplota, což je problematické hlavně v mrazicí části. Pro tyto případy má Liebherr CU 3515 v záloze funkci FrostControl. Na displeji vám ukáže nejvyšší teplotu naměřenou během výpadku v mrazničce. Podle toho snadno posoudíte, jestli jsou všechny zamražené potraviny v pořádku a jestli zvýšením teploty neutrpěla jejich kvalita.


Ergonomické madlo

Patentovaná madla dveří od Liebherr vynikají integrovanou dvobodovou otevírací mechanikou, díky které dveře ledničky otevřete s minimální silou. Nemusíte se tak vůbec bát, že by se otevíráním postupně znehodnocovalo těsnění. Dveře chladničky můžete bez problému otevírat a zavírat také víckrát po sobě. Madlo je totiž vybaveno mechanismem pro jemné odloučení těsnění dveří od přístroje. Nedochází tak k zbytečnému mechanickému rázu do těsnění. Chladnička CU 3515 se snaží uloženým potravinám zajistit ty nejlepší podmínky ke skladování, proto vás zvukovým signálem "napomene", když necháte omylem otevřené dveře déle než 60 vteřin. Tím chrání uskladněné produkty před nežádoucím teplotním vlněním. Na nechtěné odchylky teploty vás opticky i akusticky upozorní teplotní alarm. Ten kontroluje nejen otevřené dveře, ale také situaci po výpadku elektrického proudu.


5,0
hodnotilo 1 zákazníků
2
zákazníků již zakoupilo
100 %
zákazníků doporučuje
Všechna hodnocení

Parametry a specifikace

Typ

Typ Kombinovaná
Umístění mrazáku Mrazák dole

Rozměry

Výška 181,7 cm
Šířka 60 cm
Hloubka 62,5 cm

Energetický štítek

Typ modelu Samostatně stojící model
Hlučnost 40 dB
Klimatická třída SN, ST
Roční spotřeba energie 216 kWh/annum

Funkce

Funkce Displej, LED osvětlení, Super mrazení
Možnost změny otevírání dveří Ano
Směr otevírání Volitelné
Zvláštní funkce Lednice s mrazákem, Statické chlazení

Barva

Barva Bílá

Vnitřní uspořádání

Počet přihrádek mrazáku
Počet polic lednice
Objem chladničky 222 l
Objem mrazáku 88 l
Celkový užitný objem 310 l
Počet kompresorů
Mrazící výkon za 24h 7 kg

Design

Design Klasický
Kód:  FAC2270r
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  998997351
Odkazy: Informační list Stránky výrobce
P-DC1-WEB12