Obnovit stránku

LIEBHERR ICBN 3376

+ 3 roky servisu zdarma po registraci
A++
-18%
Akční cena
54 990 Kč
44 990 Kč
37 182 Kč bez DPH
Garantujeme nejlepší cenu

LIEBHERR ICBN 3376

Vestavná lednice LIEBHERR ICBN 3376 s užitným objemem 238 l je ideální volbou pro každou domácnost. Lednice je vybavena špičkovými technologiemi a funkcemi, které vám dokonale usnadní skladování potravin. Jednou z nich je systém PowerCooling, který zajišťuje rychlé ochlazení právě uložených potravin a rovnoměrnou teplotu udržovanou uvnitř celého prostoru chladničky. Ovládací systém je opatřený digitálním ukazatelem teploty a přehledně zobrazuje informace o zvolených nastaveních. V případě, necháte-li otevřené dveře lednice déle jak 60 sekund, upozorní vás dveřní signalizace pomocí vizuálního i zvukového signálu. Teplotní alarm zase informuje o jakýchkoli odchylkách teploty. Aby se předešlo nechtěnému vypnutí či přenastavování funkcí spotřebiče, disponuje lednice rovněž dětskou pojistkou.

Klíčové vlastnosti vestavné lednice LIEBHERR ICBN 3376

 • Vestavná lednice s užitným objemem 238 l
 • Systém PowerCooling zajišťující rychlé zchlazení vložených potravin
 • Ovládací systém s digitálním ukazatelem teploty
 • Alarm dveří upozorňující na ponechání otevřených dveří
 • Dětská pojistka zamezující nechtěnému vypnutí lednice
 • LIEBHERR ICBN 3376 se 4 úložnými plochami
 • Přihrádka na lahve i praktický BioFresh box
 • Police vyrobené z vysoce odolného bezpečnostního skla
 • Dokonale tlumené zavírání dveří
 • S režimem Holiday Mode šetřící energii
 • S možností samostatné regulace chladicí a mrazicí části
 • Praktická mrazicí část s objemem 62 l
 • Se 3 extra vysokými vyjímatelnými úložnými boxy
 • S beznámrazovou technologií NoFrost
 • Technologie SuperFrost a SuperCool zajišťující rychlé zmrazení a zchlazení nových potravin
 • Perfektní osvětlení interiéru
 • Výškově nastavitelné přední podpěry
 • Barevné provedení: bílé

Lednice s perfektním vnitřním uspořádáním

Lednice LIEBHERR disponuje 4 úložnými plochami ve své chladící části a rovněž praktickými přihrádkami ve dveřích. Pro uskladnění nápojů je vybavena prostorem na lahve a nechybí ani praktický box na ovoce, zeleninu, maso, ryby i mléčné výrobky, který potraviny skladuje při teplotě nad 0 °C a při ideální vlhkosti, díky čemuž vydrží déle čerstvé. Součástí výbavy lednice je také velká víkem opatřená zásuvka na led, kterou lze snadno naplnit vodou, elegantní nádoba na máslo a roztažitelný regál na vejce, který umožňuje bezpečné skladování 20 slepičích či 28 křepelčích vajec.

S technologií NoFrost i SuperFrost

Mrazák je vybavený technologií NoFrost, kdy z uložených potravin je odnímáno teplo pomocí cirkulace ledového vzduchu a vzdušná vlhkost je odváděna mimo úložný prostor mrazničky. Potraviny i interiér tak zůstávají vždy bez námrazy, čímž odpadne nutnost odmrazování. Technologie SuperFrost naproti tomu zajistí rychlejší odnímání tepla, aby mohly být čerstvě uložené potraviny rychleji zmrazeny. Návrat z teploty -32 °C k původně zvolené teplotě je kontrolován na základě množství potravin či času, který je maximálně 65 hodin. Obdobnou funkcí disponuje rovněž chladicí část, kde pomocí funkce SuperCool dojde k plynulému snížení teploty na 2 °C až na dobu 12 hodin, což je ideální pro rychlé zchlazení čerstvě vložených potravin.

Lednice LIEBHERR s elegantním interiérem

Celkový dojem špičkového provedení lednice LIEBHERR zvyšuje výbava interiéru GlassLine z bezpečnostního skla. Elegantní úložné skleněné plochy jsou vysoce odolné rozbití i poškrábání a navíc se velmi snadno čistí. Lednice disponuje rovněž možností změny otevírání dveří, které napomůže k dokonalé prostorové integraci a souladu s interiérem kuchyní. Precizní nasvětlení interiéru zajistí LED osvětlení, které je nejen bezúdržbové, ale rovněž energeticky úsporné. LIEBHERR ICBN 3376 vás kromě vynikajícího užitného objemu a perfektní organizace úložného prostoru potěší také svým velmi tichým chodem.

Mrazák s extra vysokými úložnými boxy

Spodní část lednice LIEBHERR ICBN 3376 disponuje mrazicí částí o objemu 62 l. Celkem tři zásuvky se postarají o uchovávání zmrazených potravin. Extra vysoké vyjímatelné úložné boxy jsou přitom navzájem kompaktní a dokonale uzavřené. Průhledná čela boxů zajišťují perfektní přehled o uložených potravinách. Mrazák, který zvládne zmrazit až 10 kg potravin za 24 hodin, se o potraviny postará i v případě výpadku elektrického proudu, a to po dobu 15 hodin.

Dokonale tlumené zavírání dveří

Zajisté oceníte také možnost aktivace režimu Holiday Mode, v průběhu kterého se teplota v celé chladicí částí nastaví na 15 °C. Pomocí této funkce je možné při dovolené nebo v průběhu delší nepřítomnosti ušetřit energii. V mrazničce je přitom zachována požadovaná teplota. Integrovaný SoftSystem na dveřích tlumí jejich pohyb při zavírání a zajišťuje obzvláště jemné zavření dveří, a to i při plném naložení vnitřku dveří.

Se samostatnou regulací chladicí a mrazicí části

Díky technologii DuoCooling, 2okruhovému chlazení, máte možnost samostatné regulace chladničky i mrazničky. Můžete tak v případě potřeby nechat zapnutou pouze mrazicí část, v níž jsou uschované potraviny pro dlouhodobé uskladnění, a chladicí vypnout či obráceně. Mezi chladicí a mrazicí částí nedochází k žádné cirkulační výměně vzduchu. Tím je rovněž zabráněno vzájemnému přenosu pachů, nežádoucímu teplotnímu vlnění a vysoušení uskladněných potravin v chladničce.

SoftTelescopic

LIEBHERR ICBN 3376 má BioFresh úložné boxy s teleskopickými plnovýsuvy, které vám usnadní ukládání a vytahování potravin.

BioFresh

Díky udržování ideální vlhkosti a teploty těsně nad 0°C, BioFresh zajistí výrazné zvýšení doby trvanlivosti vašich potravin.Ty díky tomu vydrží v lednice s mrazákem LIEBHERR ICBN 3376 až třikrát déle čerstvé a plné živin.

NoFrost

U lednice s NoFrost technologií jsou produkty mrazeny pomocí ochlazeného cirkulujícího vzduchu. Vzdušná vlhkost je odváděna ven, tudíž se potraviny nepokrývají námrazou. Přístroj se v pravidelných intervalech automaticky odmrazuje. Použití efektivních kompresorů, ve spojení se speciální elektronikou, činí používání nejen komfortní, ale i energeticky úsporné.

DuoCooling

Lednice LIEBHERR ICBN 3376 disponuje dvěma na sobě nezávislými okruhy - jeden pro chladicí část a druhý pro mrazící část. Díky tomu nedochází k mísení vzduchu z obou okruhů.Praktické výsuvy

Pokud otevřete dveře minimálně na 90°, budete moci využít praktické teleskopické výsuvy, díky kterým se pohodlně dostanete do obsahu úložných boxů.

SoftSystem

Lednice LIEBHERR ICBN 3376 má praktické tlumené zavírání dveří, a to i když jsou plně zatíženy. 

Parametry a specifikace

Ocenění

D test Ne

Energetické parametry ledničky (staré)

Energetická třída A++
Hlučnost 38 dB
Roční spotřeba energie 236 kWh/annum
Objem chladničky 109 l
Objem mrazáku 62 l

Typ

Typ Kombinovaná
Umístění mrazáku Mrazák dole
Typ modelu Vestavný model

Funkce

Funkce LED osvětlení
Možnost změny otevírání dveří Ano
Směr otevírání Panty vpravo
Náběh dveří Ne
Klimatická třída SN, ST

Vnitřní uspořádání

Počet přihrádek mrazáku 3ks
Počet polic lednice 4ks
Počet chladicích okruhů 2 ×

Barva

Barva Bílá

Rozměry

Výška 177 cm
Šířka 55,9 cm
Hloubka 54,5 cm

Design

Design Klasický

Hmotnost

Hmotnost 71,4 kg
Kód:  LBH147
Záruka: 24 měsíců (IČ 6)
Prod. číslo:  ICBN 3376
Odkazy: Informační list
P-DC1-WEB29