Obnovit stránku

LIEBHERR IK 3524

+ 3 roky servisu zdarma po registraci
A++
Akční cena
28 990 Kč
23 959 Kč bez DPH
Garantujeme nejlepší cenu

LIEBHERR IK 3524

Vestavná lednice LIEBHERR IK 3524 s užitným objemem 306 l je ideální volbou pro velké rodiny. Lednice je vybavena špičkovými technologiemi a funkcemi, které vám dokonale usnadní skladování potravin. Jednou z nich je systém PowerCooling, který zajišťuje rychlé ochlazení právě uložených potravin a rovnoměrnou teplotu udržovanou uvnitř celého prostoru chladničky. Ovládací systém je opatřený digitálním ukazatelem teploty a přehledně zobrazuje informace o zvolených nastaveních. V případě, necháte-li otevřené dveře lednice, upozorní vás dveřní signalizace a teplotní alarm pomocí vizuálního i zvukového signálu. Aby se předešlo nechtěnému vypnutí či přenastavování funkcí spotřebiče, disponuje lednice rovněž dětskou pojistkou.

Klíčové vlastnosti vestavné lednice LIEBHERR IK 3524

 • Vestavná lednice s užitným objemem 306 l
 • Systém PowerCooling zajišťující rychlé zchlazení vložených potravin
 • Ovládací systém s digitálním ukazatelem teploty
 • Alarm dveří upozorňující na ponechání otevřených dveří
 • Dětská pojistka zamezující nechtěnému vypnutí lednice
 • LIEBHERR IK 3524 s 5 úložnými plochami
 • Rošt na lahve i praktický regál na vejce
 • Velká zásuvka na led opatřena bezpečným víkem
 • S možností regulace úrovně vlhkosti pro čerstvost ovoce a zeleniny
 • Police vyrobené z vysoce odolného bezpečnostního skla
 • Integrovaná mrazicí část s objemem 27 l
 • Perfektní osvětlení interiéru
 • Výškově nastavitelné přední podpěry
 • Barevné provedení: bílé

Ovoce a zelenina vydrží v lednici LIEBHERR IK 3524 déle čerstvé

Lednice LIEBHERR disponuje 5 úložnými plochami ve své chladící části a rovněž praktickými přihrádkami ve dveřích. Pro uskladnění nápojů je vybavena roštem na lahve a nechybí ani praktický regál na vejce, který pomocí svého roztažitelného provedení umožňuje bezpečné skladování 20 slepičích nebo 28 křepelčích vajec. Díky oddílu BioCool můžete regulovat úroveň vlhkosti tak, aby ovoce a zelenina vydržely co nejdéle čerstvé. Stupeň vlhkosti přitom snadno nastavíte pomocí výsuvného regulátoru.

Police z vysoce odolného skla

Celkový dojem špičkového provedení lednice zvyšuje výbava interiéru GlassLine z bezpečnostního skla. Elegantní úložné skleněné plochy jsou vysoce odolné rozbití i poškrábání a navíc se velmi snadno čistí. K elegantnímu designu přispívají rovněž ochranné nerezové lišty. Dokonalé nasvětlení interiéru lednice zajistí LED osvětlení, které je nejen bezúdržbové, ale také energeticky úsporné.

Lednice LIEBHERR s integrovanou mrazicí částí

Ve 4hvězdičkové mrazicí části, která je uložena v horní části lednice, mohou být zmrazeny a dlouhodobě uloženy čerstvé potraviny. Díky teplotě pod -18 °C je zajištěno šetrné skladování potravin, které si tak uchovají vitamíny a minerály. Součástí lednice LIEBHERR IK je rovněž velká zásuvka na led, kterou lze snadno a pohodlně naplnit vodou. Zásuvka je bezpečně utěsněna víkem, a je možné s ní tak manipulovat bez rozlití vody.

Lednice GlassLine

Vnitřní prostor lednice LIEBHERR IK 3524 je vysoce kvalitní a doplňuje jej i ušlechtilá výbava z edice GlassLine. Tyto skleněné povrchu jsou velice odolné a snadno se čistí.

BioCool

Jedná se o speciální oddíl lednice LIEBHERR IK 3524, ve kterém lze posuvným regulátorem měnit úroveň vlhkosti. Díky tomu zde můžete uchovat ovoce a zeleninu déle čerstvé.

Zásuvka na led

Lednice LIEBHERR IK 3524 disponuje praktickou zásuvkou na led s víčkem. Díky tomu se snáz plní a vy se ani nemusíte bát, že by voda z ní vytekla.

Box na láhve

Praktický box s roštem slouží pro bezpečné ukládání lahví. Tento rošt vám ušetří místo a zároveň výrazně sníží riziko poškození lahví.

Možností změny otevírání dveří

LIEBHERR IK lze optimálně vyrovnat seřízením výškově nastavitelných předních podpěr. Tím se zaručí perfektní stabilita i technická funkčnost. Lednice disponuje rovněž možností změny otevírání dveří, které napomůže k dokonalé prostorové integraci a souladu s interiérem kuchyní. LIEBHERR IK 3524 vás kromě vynikajícího užitného objemu a precizní organizace chladicí části potěší rovněž svým velmi tichým chodem.

Výškově nastavitelná

Vestavnou lednici LIEBHERR IK 3524 si můžete výškově upravit seřízením předních noh. 

Lednice s hladkými stěnami

Vně lednice LIEBHERR IK 3524 se nachází 4 sloupky, které zajistí mimořádnou flexibilitu a stabilitu vnitřních polic. Hladké stěny lednice pak umožňují její velice snadné čištění.

SuperCool

Funkce SuperCool vám umožní rychlé zmrazení čerstvě vložených potravin. To je zajištěno prostřednictvím postupného a plynulého snížení teploty na +2°C, po vámi zvolenou dobu, nejvýše 12 hodin.

Dětská pojistka

Pojistka lednice LIEBHERR IK 3524 brání nechtěnému vypnutí přístroje například dítětem či vaším nedopatřením. Skutečnost, že je pojistka momentálně aktivována, vám ukazuje symbol MagicEye.

Dělitelný regál

Všechny regály z bezpečnostního skla mohou být flexibilně nastaveny dle vaší potřeby. Jednu polovinu regálu totiž můžete zasunou pod druhou, a tím vám vznikne prostor k uložení lahví a větších potravin.

Úsporné LED osvětlení

LED je velice účinné, úsporné a bezúdržbové osvětlení s dlouhou životností. Benefitem LED žárovek je nízká úroveň vyzařování tepla, takže uložené potraviny budou pořád v nejlepší kondici.

Bezpečné uložení vajec

Ve dveřích lednice LIEBHERR IK 3524 se nachází praktický regál sloužící k uložení vajec. Celkem se do něj vleze 20 slepičích, nebo 28 křepelčích vajec.

Možnost změny směru otevírání

Standardně dostanete lednici s otevíráním dveří doprava. U modelu LIEBHERR IK 3524 si ale můžete dle potřeby změnit otevírání dveří naopak. Jak to vyhovuje vám a vašemu interiéru.

5,0
Hodnotil 1 zákazník
100 %
zákazníků doporučuje
?
neznámá reklamovanost

Parametry a specifikace

Ocenění

D test Ne

Energetické parametry ledničky (staré)

Energetická třída A++
Hlučnost 37 dB
Roční spotřeba energie 214 kWh/annum
Objem chladničky 279 l
Objem mrazáku 27 l

Typ

Typ Monoklimatická
Umístění mrazáku Bez mrazáku
Typ modelu Vestavný model

Funkce

Možnost změny otevírání dveří Ano
Směr otevírání Panty vpravo
Náběh dveří Ne
Klimatická třída SN-T

Vnitřní uspořádání

Počet přihrádek mrazáku 0ks
Počet polic lednice 5ks
Počet chladicích okruhů 1 ×

Barva

Barva Bílá

Rozměry

Výška 177,2 cm
Šířka 56 cm
Hloubka 55 cm

Design

Design Klasický

Hmotnost

Hmotnost 63,7 kg
Kód:  LBH158
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  IK 3524
Odkazy: Informační list
P-DC1-WEB19