Obnovit stránku

LIEBHERR SBS 7242

+ 3 roky servisu zdarma
A++
88 990 Kč
73 545 Kč bez DPH

LIEBHERR SBS 7242

Americká lednice LIEBHERR SBS 7242 s mrazákem je nabitá technologiemi, které udrží všechny vaše potraviny déle čerstvé a chutné. Využijte všechny nové funkce a perfektní ergonomii, díky které do lednice uložíte všechno potřebné a nebudete řešit potíže s nedostatkem prostoru. Výška 185 cm a velký objem činí z lednice LIEBHERR SBS 7242 ideální spotřebič pro velké rodiny. Díky nízké spotřebě, která řadí ledničku Liebherr do energetické třídy A++, ušetříte náklady spojené s provozem spotřebiče.

Klíčové vlastnosti americké lednice LIEBHERR SBS 7242, bílá

  • Velký vnitřní prostor a perfektní ergonomie
  • Bílé provedení lednice LIEBHERR SBS 7242
  • Důsledně oddělená chladicí a mrazicí část
  • Funkce No Frost zamezí vzniku námrazy
  • Rozdělení prostoru VarioSpace americké lednice LIEBHERR SBS 7242
  • Akustický alarm otevření dveří lednice
  • SuperFrost umožní rychlé zmrazení všech potravin
  • SuperCool funkce pro rychlé zchlazení
  • LED osvětlení vnitřního prostoru lednice LIEBHERR SBS 7242
  • Dvoubodový otevírací mechanismus

Dostatek prostoru pro všechny suroviny s lednicí LIEBHERR SBS 7242

Průhledné přihrádky a boxy lednice lednice LIEBHERR SBS 7242 vám usnadní hledání surovin a vždy tak budete mít přehled, co se ve vaší lednici nachází. Jakmile necháte lednici otevřenou déle než 60 sekund, ozve se akustický alarm, který vás čas upozorní na nutnost zavření.  Potřebujete více prostoru? Díky rozdělení vnitřního prostoru VarioSpace snadno vyjmete police i přihrádky a vytvoříte dostatečně velké místo pro všechny potraviny. 

Rychlé ochlazení všech potravin s lednicí LIEBHERR SBS 7242

Těsnění dveří z hygienického antibakteriálního materiálu zamezí množení bakterií a vždy zajistí vyváženou teplotu uvnitř lednice LIEBHERR SBS 7242. Dveřní těsnění můžete v případě poškození snadno vyměnit. Nastavte ideální teplotu pomocí dotykového displeje a pomocí SuperCool funkce snižte teplotu na pouhé 2 °C až na dobu 12 hodin. 

Výkon, ze kterého mrazí

Lednice LIEBHERR SBS 7242 je ve spodní části vybavena praktickým mrazákem, u kterého lze nastavit ideální teplotu díky kombinovanému DuoCooling systému. Chladící i mrazící část jsou tak dokonale odděleny a fungují jako samostatné okruhy. S technologií No Frost již nemusíte mrazák lednice LIEBHERR SBS 7242 ručně odmrazovat a provádět časově náročnou údržbu. Potřebujete rychle zmrazit vložené potraviny? Automatická funkce SuperFrost sníží teplotu v mrazící části na -32 °C a dojde k efektivnímu zmrazení všech potravin při zachování všech nutričních hodnot. 

Dokonalý přehled a vysoká odolnost lednice

Vnitřní prostor lednice LIEBHERR SBS 7242 osvětluje LED osvětlení, díky kterému budete mít neustále perfektní přehled o uložených potravinách. Světlo je umístěno ve stropní části lednice, takže nebrání ukládání potravin a zároveň zajišťuje rovnoměrné osvětlení. Lednici LIEBHERR SBS 7242 můžete opakovaně otevírat i zavírat díky dvoubodovému otevíracímu mechanismu, který brání poškození těsnění a umožňuje komfortní otevírání ledničky. 

FrostSafe

Kompaktní a dokola uzavřené boxy. Při otevření dveří a vysunutí boxu chlad rychle neuniká. Díky průhledným čelům navíc máte dokonalých přehled o potravinách uvnitř boxů.

Dětská pojistka

Pojistka brání nechtěnému vypnutí lednice LIEBHERR SBS 7242 například dítětem či vašim nedopatřením. Skutečnost, že je pojistka momentálně aktivována, vám ukazuje symbol MagicEye.

Dveřní alarm

Po 60 sekundách od otevření dveří mrazáku vás upozorní dveřní alarm. Tato funkce pomáhá předcházet nechtěnému rozmrazení vašich potravin.

SuperFrost

Pro energeticky úsporné zmrazení, které zajistí zachování nutriční hodnoty zmrazených potravin. Velmi rychlé odebrání tepla a prudké snížení teploty má za následek omezení krystalizačního efektu vody v potravinách. Funkce je automaticky vypnuta po dokončení tohoto procesu, případně po 65 hodinách.

SuperCool

Funkce SuperCool vám dovolí rychlé zmrazení čerstvě vložených potravin v lednici LIEBHERR SBS 7242. To je zajištěno prostřednictvím postupného a plynulého snížení teploty na +2°C, po vámi zvolenou dobu, nejvýše 12 hodin.

NoFrost

Potraviny jsou mrazeny pomocí ochlazeného cirkulujícího vzduchu. Vzdušná vlhkost je odváděna ven, tudíž se potraviny nepokrývají námrazou. Přístroj se v pravidelných intervalech automaticky odmrazuje. Použití efektivních kompresorů ve spojení se speciální elektronikou činí používání nejen komfortní, ale i energeticky úsporné.

Parametry a specifikace

Design

Design Klasický

Energetický štítek

Roční spotřeba energie 359 kWh/annum
Klimatická třída SN-T
Hlučnost 43 dB
Typ modelu Samostatně stojící model

Rozměry

Výška 185 cm
Šířka 121 cm
Hloubka 63 cm

Funkce

Funkce LED osvětlení, Nofrost, Super chlazení, Super mrazení
Zvláštní funkce Antibakteriální těsnění
Směr otevírání Panty vpravo , Panty vlevo
Možnost změny otevírání dveří Ne

Typ

Umístění mrazáku Americká lednice - 1 dvířka

Vnitřní uspořádání

Celkový užitný objem 634 l
Objem chladničky 381 l
Objem mrazáku 253 l
Počet polic lednice
Počet přihrádek mrazáku
Počet kompresorů
Mrazící výkon za 24h 20 kg

Hmotnost

Hmotnost 151 kg

Barva

Barva Bílá
Kód:  LBH113
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  998580551
Odkazy: Informační list
P-DC1-WEB29