Obnovit stránku

Prodloužili jsme pro vás otevírací dobu našich prodejen, abyste mohli dárky letos nakoupit v klidu a bez stresu.

LIEBHERR SBSef 7343

A++
145 990 Kč
120 653 Kč bez DPH

LIEBHERR SBSef 7343

Americká lednice LIEBHERR SBSef 7343 s mrazákem je nabitá technologiemi, které udrží všechny vaše potraviny déle čerstvé a chutné. Využijte všechny nové funkce a perfektní ergonomii, díky které do lednice uložíte všechno potřebné a nebudete řešit potíže s nedostatkem prostoru. Výška 185 cm a velký objem činí z lednice Liebherr ideální spotřebič pro velké rodiny. Díky nízké spotřebě, která řadí ledničku Liebherr do energetické třídy A++ ušetříte náklady spojené s provozem spotřebiče.

Klíčové vlastnosti americké lednice LIEBHERR SBSef 7343 nerez

 • Velký vnitřní prostor a perfektní ergonomie
 • Nerezové provedení
 • Důsledně oddělená chladící a mrazící část
 • BioFresh zóna umožní nastavení vlhkosti
 • PowerCooling systém pro rovnoměrné chlazení
 • Funkce No Frost zamezí vzniku námrazy
 • Výrobník ledu IceMaker s připojením na vodovod
 • SuperFrost umožní rychlé zmrazení všech potravin
 • SuperCool funkce pro rychlé zchlazení
 • LED osvětlení vnitřního prostoru
 • Lednice je vybavena dvoubodovým otevíracím mechanismem

Vždy čerstvé, vždy chutné!

Milovníci čerstvé zeleniny a zdravého vaření ocení BioFresh zónu, která umožní pomocí jednoduchého posuvníku regulovat množství vlhkosti uvnitř zóny, takže zelenina zůstane déle čerstvá a chutná. Teplota je navíc udržována těsně nad bodem mrazu, kdy nedochází k množení bakterií. Správné nastavení vlhkosti vám pomůže udržet ovoce i zeleninu v optimálním prostředí. Rovnoměrnou teplotu zajistí efektivní PowerCooling systém, který rychle ochladí právě uložené potraviny a napomůže správné cirkulaci vzduchu uvnitř lednice Liebherr. V případě, že zapomenete zavřít dveře lednice, akustický alarm vás včas upozorní. Teplotní alarm sleduje případné odchylky.

Rychlé ochlazení všech potravin s Liebherr

Jedinečný design lednice Liebherr disponuje šesti skleněnými GlassLine vyrobenými z bezpečnostního skla, které jsou plně variabilní a vhodné pro všestranné použití. Těsnění dveří z hygienického antibakteriálního materiálu zamezí množení bakterií a vždy zajistí vyváženou teplotu uvnitř lednice. Dveřní těsnění můžete v případě poškození snadno vyměnit. Nastavte ideální teplotu pomocí dotykového displeje a pomocí SuperCool funkce snižte teplotu na pouhé 2 °C až na dobu 12 hodin. 

Výkon, ze kterého mrazí

Lednice Liebherr SBSef 7343 je ve spodní části vybavena praktickým mrazákem, u kterého lze nastavit ideální teplotu díky kombinovanému DuoCooling systému. Chladící i mrazící část jsou tak dokonale odděleny a fungují jako samostatné okruhy. S technologií No Frost již nemusíte mrazák ručně odmrazovat a provádět časově náročnou údržbu. Potřebujete rychle zmrazit vložené potraviny? Automatická funkce SuperFrost sníží teplotu v mrazící části na -32 °C a dojde k efektivnímu zmrazení všech potravin při zachování všech nutričních hodnot. Chcete si užít dokonale osvěžující nápoj? Využijte výrobník ledu IceMaker, který snadno připojíte na vodovod.  

Dokonalý přehled a vysoká odolnost lednice

Vnitřní prostor Lednice Liebherr SBSef 7343 osvětluje LED osvětlení, díky kterému budete mít neustále perfektní přehled o uložených potravinách. Světlo je umístěno ve stropní části lednice, takže nebrání ukládání potravin a zároveň zajišťuje rovnoměrné osvětlení. Lednici Liebherr můžete opakovaně otevírat i zavírat díky dvoubodovému otevíracímu mechanismu, který brání poškození těsnění a umožňuje komfortní otevírání ledničky. 

Parametry a specifikace

Design

Design Klasický

Energetický štítek

Roční spotřeba energie 383 kWh/annum
Klimatická třída SN-T
Hlučnost 40 dB
Typ modelu Samostatně stojící model

Rozměry

Výška 185 cm
Šířka 121 cm
Hloubka 63 cm

Funkce

Funkce Nofrost, Nulová zóna, Super mrazení, Super chlazení, LED osvětlení, Displej, IceMaker výrobník ledu, S připojením na vodu
Zvláštní funkce Antibakteriální těsnění
Možnost změny otevírání dveří Ne

Typ

Umístění mrazáku Americká lednice - 2 dvířka

Vnitřní uspořádání

Celkový užitný objem 654 l
Objem chladničky 539 l
Objem mrazáku 115 l
Počet polic lednice
Počet přihrádek mrazáku
Počet kompresorů
Mrazící výkon za 24h 16 kg

Hmotnost

Hmotnost 159 kg
Kód:  LBH111
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  SBSef 7343
Odkazy: Informační list Stránky výrobce
Máte dotaz na toto zboží?
Zavoláme vám
WEB9