Obnovit stránku
Jak rychle doručujeme objednávky? Alza prodejny Alzaboxy AlzaExpres Expresní doručení Partnerská odběrná místa Doručení na adresu
0-2 dny 0-2 dny 1-2 dny 0-1 den 2-4 dny 2-4 dny

Logitech Combo Touch pro iPad Pro 12.9" (5. generace), šedá - UK

5 999 Kč
4 958 Kč bez DPH

Logitech Combo Touch pro iPad Pro 12.9" (5. generace), šedá - UK

Logitech Combo Touch v sobě snoubí přesný trackpad a klávesnici plnohodnotné velikosti pro iPad Pro 12,9". Pouzdro bylo speciálně navrženo tak, aby působilo jako zcela přirozený doplněk iPadu. Podpora vícedotykových gest přemění chytré Apple zařízení na nástroj umožňující pohodlnou práci v dokumentech i tabulkách. Pomocí trackpadu budete moci pracovat v aplikacích, jako je Notes, Pages, Numbers a Keynote a velmi jednoduše zvýrazňovat buňky v tabulce, kopírovat slova či upravovat emaily. Používat můžete rovněž gesta prováděná více prsty, přejíždět, posouvat, přepínat aplikace, roztahovat prsty, poklepat a mnoho dalšího.

Klíčové vlastnosti pouzdra Logitech Combo Touch pro iPad Pro 12,9" (5. generace), šedého - UK

 • Pouzdro určeno pro iPad Pro 12,9"
 • Snoubí v sobě přesný trackpad a klávesnici
 • Podporuje vícedotyková gesta
 • Pomocí trackpadu lze pracovat v aplikacích, jako je Notes, Pages, Numbers a Keynote
 • Integrovaná klávesnice v pouzdru Logitech Combo Touch nadchne podsvícenými klávesami
 • Možnost nastavení 5 úrovní jasu
 • Každý stisk je plynulý, přirozený a přesný
 • Navržena s nůžkovým mechanismem pod každou klávesou
 • Logitech Combo Touch disponuje řadou klávesových zkratek
 • Nabízí 4 základní režimy, a to pro psaní, sledování, kreslení a čtení
 • Kompatibilní s pery Apple Pencil a Logitech Crayon
 • Vybaveno integrovaným držákem pro uložení pera
 • Flexibilní stojánek umožňuje sklopení v rozmezí 40°
 • Logitech Combo Touch získává energii, páruje se a přenáší data prostřednictvím Smart konektoru
 • Chrání přední i zadní část iPadu před poškrábáním, odřením i politím tekutinou
 • Barevné provedení: šedé

Logitech Combo Touch s integrovanou podsvícenou klávesnicí

Integrovaná klávesnice v pouzdru Logitech Combo Touch vás nadchne podsvícenými klávesami s možností nastavení 5 úrovní jasu. Díky tomu lze pracovat i v místnosti se ztlumenými světly. Každý stisk je plynulý, přirozený a přesný. Klávesy disponují ideálním odstupem s rozvržením od kraje ke kraji, což zajistí skutečně pohodlné psaní i po dobu více hodin. Klávesnice je navíc navržena s nůžkovým mechanismem pod každou klávesou, který zaručí ideální odskok při každém stisku. Jakmile psaní či práci na iPadu dokončíte, klávesnici jednoduše odpojíte.

Klávesové zkratky vám usnadní práci

Pouzdro Logitech Combo Touch disponuje řadou klávesových zkratek, které vám dokonale usnadní práci na vašem iPadu. Zkratka domů umožní přechod na domovskou obrazovku, pomocí jasu snížíte nebo zvýšíte jas obrazovky, symbol virtuální klávesnice slouží pro zobrazení či skrytí klávesnice na obrazovce, funkce hledat zobrazí pole hledání systému iPadOS a jas kláves zase zajistí snížení či zvýšení jasu kláves. Díky třem klávesám vedle sebe můžete přehrávat, pozastavit a posunout média zpět i vpřed, další tři klávesy dokáží ovládat hlasitost iPadu a zkratka zobrazující zámek zamkne obrazovku iPadu.

Logitech Combo Touch umožňuje psaní, sledování, kreslení i čtení

Pouzdro Logitech toho ale umí ještě daleko více. Je totiž dostatečně flexibilní pro jakýkoli úkol. Nabízí 4 základní režimy, a to pro psaní, sledování, kreslení a čtení. Když usadíte klávesnici do rovné polohy a vyklopíte stojánek, můžete pohodlně psát poznámky či e-maily. Po odpojení klávesnice a vyklopení stojánku lze sledovat filmy, videa či televizní pořady. Pokud plně vysunete stojánek, budete moci komfortně ručně kreslit pomocí Apple Pencil nebo Logitech Crayon, zatímco po zasunutí stojánku a odpojení klávesnice je možné číst knihy či články. Pouzdro Logitech Combo Touch je navíc vybaveno také integrovaným držákem pro uložení pera, které tak budete mít vždy po ruce.

Pouzdro Logitech Combo Touch je dokonalý doplněk k iPadu Pro 12,9"

Flexibilní stojánek umožňuje sklopení v rozmezí 40°. Díky tomu najdete vždy ten správný úhel pro činnost či práci, které budete na iPadu provádět. Skvěle drží na svém místě a nesklopí se ani při silném klepnutí, o což se postará masivní mechanický pant. K Logitech Combo Touch nebudete potřebovat žádné baterie. Získává energii, páruje se a přenáší data prostřednictvím Smart konektoru. Pouzdro také plní funkci ochrany vašeho iPadu. Jeho přední i zadní část účinně chrání před poškrábáním, odřením i politím tekutinou. Logitech Combo Touch je jednoduše dokonalým doplňkem k vašemu iPadu.

Parametry a specifikace

Vyberte si značku/model tabletu

Značka tabletu Apple
Model tabletu iPad Pro 12.9" (2021)

Typ a materiál

Typ pouzdra Zavírací pouzdro
Pružnost/tuhost pouzdra Tvrdé
Materiál Syntetická vlna

Rozměr

Velikost tabletu 12,9 "

Použití

Použití Každodenní

Další vlastnosti

Vlastnosti a funkce Integrovaný stojánek, Zavírání na magnet, Integrovaná klávesnice, Úchyt na stylus

Barva

Barva Šedá

Modelová řada

Modelová řada Apple iPad Pro
Kód:  MC056k5b2b2
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  920-010214
Odkazy: Stránky výrobce
P-DC1-WEB19