Obnovit stránku

Logitech G Pro US INT

Je nám líto, ale prodej již skončil

Logitech G Pro US INT

Vyvinuta pro extrémní výkonnost

Herní klávesnice Logitech G Pro byla vyvinuta pro extrémní výkonnost. Díky zdokonalené mechanice a krátké aktivační dráze 1,5 mm přináší oproti běžným mechanickým spínačům zrychlení až o 25 %. Spínače Romer-G vynikají nejen rychlostí a přesností, ale i tichým stiskem a vysokou životností až 70 milionů stisknutí, díky čemuž tato klávesnice s přehledem vítězí nad konkurencí.


Klíčové vlastnosti herní klávesnice Logitech G PRO US

  • Mechanický spínač Romer-G
  • Dlouhá životnost kláves
  • Inovovaný systém snímání signálu stisknutí kláves
  • Velmi odolné konstrukční provedení
  • Tenký a mobilní design
  • Odpojitelný USB kabel
  • Podsvícení kláves Brilliant RGB
  • Programovatelné klávesy
  • Tři nastavitelné polohy pro pohodlné psaní

Kompaktní a odolné provedení

Díky kompaktnímu provedení tenkeyless můžete klávesnici snadno přenášet a navíc získáte více prostoru na herním stole, který můžete využít pro pohodlnější manévrování myši. Klávesnice G Pro je v zadní části vyztužena extra silným ocelovým pásem, který ji dodává na stabilitě. Nastavení sklonu ve třech krocích vám navíc umožní dosažení ideální polohy pro pohodlné hraní.


Citlivější než kdykoli předtím

Klávesnice G Pro disponuje vylepšeným snímáním signálů stisků kláves tzv. KSP. Jedná se o sled událostí, které převádějí aktivaci spínače na signál USB. Díky optimalizaci bylo dosaženo až o 10 ms rychlejší odezvy než u konkurenčních výrobků. Funkce snímání až 26 kláves najednou umožní stisknout libovolný počet kláves včetně modifikačních (Ctrl, Alt, Shift) v jakémkoli pořadí a výsledkem bude vždy očekávaná reakce.


Odpojitelný USB kabel

Speciální opletený micro-USB konektor lze snadno od klávesnice odpojit, čímž je zajištěna bezpečná manipulace během přenášení v zavazadle bez nebezpečí zlomení spojovacího bodu. Tříkolíkové provedení USB konektoru disponuje výztužným vedením pro snadné a spolehlivé připojení ke klávesnici a zamezí jejímu nechtěnému odpojení i při té nejzběsilejší herní akci.


Podsvícení Brilliant RGB

Klávesnice Logitech G Pro umožňuje nastavit podsvícení jednotlivých kláves paletou přibližně 16,8 milionu barev a přizpůsobit tak nejpoužívanější klávesy přímo na míru hernímu turnaji. Profily podsvícení lze uložit pomocí aplikace Logitech Gaming Software (LGS), která navíc obsahuje integrované profily podsvícení pro více než 300 nejpopulárnějších her.


Přizpůsobitelný herní režim

Občas se stane, že hra je přerušena nechtěným stisknutím systémových kláves. Pomocí Logitech Gaming Software lze této situaci zabránit přizpůsobením herního režimu deaktivací nepotřebných kláves. LGS také umožňuje naprogramovat vlastní tlačítková makra a uložit je pod funkční klávesy F1-F12. Díky tomu můžete spouštět komplexní příkazy nebo načasované série akcí či kouzel stiskem jediného tlačítka.


4,7
hodnotilo 21 zákazníků
100+
zákazníků již zakoupilo
90 %
zákazníků doporučuje
Všechna hodnocení

Parametry a specifikace

Připojení

Připojení Drátová
Rozhraní USB

Určení a výbava

Určení Herní
Výbava Podsvícené klávesy, Mechanické spínače, Programovatelné klávesy, Multimediální klávesy

Uspořádání (Layout)

Lokalizace Americká
Typ kláves Klasické (Vysokoprofilové)
Enter Dvouřádkový široký
Backspace Široký
Levý shift Široký

Typ spínače

Typ spínače Logitech Romer-G

Barva

Barva Černá

Rozměry

Hloubka 3,43 cm (34,3 mm)
Šířka 36 cm (360 mm)
Výška 15,3 cm (153 mm)

Hmotnost

Hmotnost 980 g
Kód:  MC054m9h1
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  920-008294
WEB17