Obnovit stránku

Logitech Rally

64 590 Kč
53 380 Kč bez DPH

Logitech Rally

 
logitech rally

vyladěný systém pro konferenční místnosti 

LOGITECH RALLY

webkamera pro náročné firmy.

Logitech Rally vám zprostředkuje špičkové video ve studiové kvalitě a mimořádně čistý hlas pro bezproblémový průběh jednání. Tento videokonferenční systém je navíc kompatibilní s mnoha typickými firemními aplikacemi. Logitech Rally je díky svému dokonalému zvuku, důmyslně navrženému vedení kabelů a stylovému provedení optimální pro použití ve středně velké až velké konferenční místnosti.

HLAVNÍ FUNKCE

 

KAMERA, KTERÉ NIC NEUNIKNE

S ultraširokým zorným polem, motorizovaným objektivem, automatickým snímáním RightSight a k tomu funkcemi otáčení/naklápění kamery Rally bude každé místo u stolu dobře vidět.

FIREMNÍ CERTIFIKACE

Kamera Logitech Rally je oficiálně certifikovaná pro použití s aplikacemi Skype for Business a Teams, Microsoft Cortana nebo Cisco Jabber. Nicméně však podporuje drtivou většinu aplikací i bez certifikace.

LOGITECH RALLY

ZŘETELNÝ ZVUK

Při videokonferenci je také důležitá kvalita zvuku. Systém Logitech Rally je svým kvalitním zvukem přímo vyhlášený. Zvuk je přirozený, čistý a srozumitelný za každé situace. Logitech RightSound potlačuje hluk na pozadí automatickým vyvažováním dynamického zvuku a zaměřuje se na aktivního řečníka. Citlivý stolní mikrofon zajišťuje slyšitelnost všech účastníků konference. Reproduktory naopak zaplní celou místnost bohatým a zřetelným zvukem.

LOGITECH RALLY

STAČÍ ZAPOJIT A POUŽÍVAT

Díky obrazovému rozbočovači a stolnímu rozbočovači jsou všechny kabely, prvky Rally i počítač potřebný pro jednání elegantně skryté. Oba rozbočovače pak mezi sebou propojíte jediným síťový kabelem CAT6. Každý z rozbočovačů pak nabízí široké možnosti připojení dalšího příslušenství.

Parametry a specifikace

Rozlišení

Rozlišení videa 4K 3840 × 2160 px

Vlastnosti

Vlastnosti Ovládání na dálku, mikrofon

Podporované OS

Podporovaný operační systém Microsoft Windows 10, Mac OS
Kód:  JS046b3
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  960-001218
Máte dotaz na toto zboží?
Zavoláme vám
P-DC1-WEB29