Obnovit stránku

Logitech Ultimate Ears MEGABOOM Le Panther Limitovaná Edice

Akční cena
Na objednávku do 4 pracovních dnů
7 690 Kč
6 355 Kč bez DPH

Logitech Ultimate Ears MEGABOOM Le Panther

Reproduktor je navržený tak, aby rozdmýchal párty v každém rohu místnosti díky 360° zvuku. Ať už venku prší nebo svítí sluníčko. Ať už zrovna zdoláváte nějakou horu nebo se plavíte na raftu. Ať už děláte jakýkoliv extrémní sport. Vaši oblíbenou hudbu si nyní můžete vychutnat opravdu kdekoliv. Nyní navíc v limitované edici Le Panther.


Hudební šílenství na cestách

Pokud hledáte přenosný reproduktor, který si můžete pustit opravdu kdekoliv, pak jste jej právě našli. Odolný vůči nečistotám, odolný vůči vodě, odolný vůči nárazu. To všechno je Ultimate Ears MEGABOOM. Vypadl vám reproduktor z batohu na zem? Sedíte venku a začíná zrovna pršet? Nevadí. I kdyby vám spadl do vody. Nic se neděje. V hloubce 1 metru totiž vydrží až půl hodiny. 


Navržený pro každodenní dobrodružství

Jeden reproduktor vám nestačí? Streamujte hudbu rovnou do dvou Ultimate Ears MEGABOOM. A to prostřednictvím Bluetooth (dosah až 30 metrů) a chytré aplikace, která je zdarma. Zároveň je kompatibilní jak se systémem Android, tak i iOS.


Intuitivní ovládání

Znáte to, sedíte u táborového ohně a zábava je v plném proudu. V tom zazvoní telefon a vy jej potřebuje naléhavě vyřídit? Žádný problém, díky vestavěnému všesměrovému mikrofonu můžete svůj hovor v pohodě vyřídit, dokonce jej i sdílet s ostatními přáteli a podělit o jedinečné zážitky.


4,5
hodnotilo 2 zákazníků
10+
zákazníků již zakoupilo
90 %
zákazníků doporučuje

Typ soustavy Přenosné
Aktivní / Pasivní Aktivní (samostatné)
Frekvence od 65 Hz
Frekvence do 20 000 Hz
Technologie Bluetooth, NFC
Šířka reproduktoru 83 mm
Výška reproduktoru 223 mm
Hloubka reproduktoru 83 mm
Doba přehrávání 20 h
Kód:  MH330e1f
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  984-001221
Odkazy: Stránky výrobce