Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Mad Catz M.M.O. 7

Je nám líto, ale prodej již skončil
Zobrazit alternativy
Příslušenství ke zboží

Nevyhovují vám alternativy?

Vybírejte z celé nabídky

Mad Catz M.M.O. 7

MadCatz Cyborg M.M.O. 7 posouvá schopnosti herních periferií zase o stupínek dále. Využívá veškerých oceňovaných schopností FPS myší série Cyborg a navíc k nim přidává propracovanou ergonomii i dokonalou ovladatelnost, díky jejichž spojení se stane vaší nejsilnější zbraní. Nezáleží, zda jste fanoušky WoW, EVE, Lord of the Rings online, Star Wars: The Old Republic, Guild Wars nebo RIFT. Cyborg M.M.O. 7 nabízí výkonné programování maker pro podporu jakékoli MMO hry.

Klíčové vlastnosti

  • Plně volitelní RGB podsvícení
  • Trojice výměných "grip" krytů
  • Dvojitý laserový sensor
  • Podpora nejrozšířenějších MMO
  • Programovatelná makra
  • Variabilní délka myši

Neuvěřitelně variabilní

Množství programovatelných tlačítek vám ve spojení s třípolohovým MMO přepínačem a dvoupolohovým MMO shift tlačítkem zprostředkují 78 uživatelsky definovaných příkazů v libovolné vámi zvolené hře. K dispozici je navíc předem připravený plug-in pro WoW, který vám hraní maximálně usnadní a odstraní potřebu samostatného nastavování.Pomocí tlačítka 5D můžete klikat nahoru a dolů, doleva a doprava anebo jej klasicky zmáčknout. Perfektní umístění pod palcem poskytuje bleskově rychlý přístup k nejdůležitějším herním příkazům. Velikost a tvar tlačítka vycházel ze zkušeností inženýrů společnosti MadCatz s vývojem těch nejvyspělejších herních myší, což zajišťuje jeho dokonalou optimalizaci.

Dokonale ergonomická

Jak lovíte? Ať s uchopením "do dlaně", nebo "do prstů", tak máte vždy zajištěnu optimální ergonomii. Snadno a rychle si můžete přizpůsobit délku myši podle velikosti vaší ruky i způsobu držení. Kromě toho lze pohodlně pohybovat panelem pro palec dopředu/dozadu a natáčet jej směrem ven pro ideální přizpůsobení každému uživateli. Dokonalému přizpůsobení hmotnosti zase napomáhá 5 kusů dodávaných závaží.

Orlí zrak

Cyborg M.M.O. 7 obsahuje laserový senzor "twin-eye" nové generace, který čte každou osu zvlášť a snímá až ohromujících 6 metrů za sekundu s dokonalou přesností. Nejenom pro hráče preferující nízkou citlivost a vysokou rychlost pohybu je jednoduše tím nejlepším řešením. Čtyři uživatelsky definovatelná nastavení DPI v rozsahu 25 až 6400 a dedikované přepínací tlačítko umožňují snadné přizpůsobení různým herním variantám. Software Cyborg ST vám zprostředkuje plnou kontrolu nad jedinečnými herními vlastnostmi myši. Snadno na něm naprogramujete makra, nastavíte klávesové zkratky, upravíte citlivost kurzoru, vytvoříte různé herní profily a přiřadíte příkazy k programovatelným tlačítkům. Vše jednoduše, rychle a bezproblémově přímo na vašem počítači

Parametry a specifikace

Rozměry a hmotnost

Šířka 9 cm
Výška 3,5 cm
Hloubka 11,6 cm

Připojení

Připojení Drátová

Použití myši

Určení Herní
Provedení Vhodná pro praváky

Senzor

Citlivost 6 400 DPI
Technologie Laserová

Tlačítka myši

Kolečko Dotyková ploška

Další vlastnosti myši

Podsvícení Vícebarevné
Další vlastnosti Výměnné kryty, Závaží, Uživatelské profily

Barva

Barva Černá
Kód:  MH701am1b
Záruka: 24 měsíců
P-DC1-WEB12