Obnovit stránku

MasterPass - Nejlepší způsob, jak nakupovat online

Společnost MasterCard, jednička v inteligentních a bezpečných platbách, spustila na českém trhu významnou službu MasterPass. Že nevíte, o co se jedná? Pozorně tedy čtěte dále.

Jde totiž o novou platební službu, která vám dovolí rychle a zcela bezpečně zaplatit vaši internetovou objednávku pomocí aplikace v chytrém telefonu. Jedná se o ideální způsob k nakupování na Alza.cz, zejména v sekci Alza Media. Ta nabízí nekonečný svět hudby, filmů, audioknih, e-knih, PC her a softwaru.

Digitální peněženka k vašim službám

Stačí si stáhnout aplikaci MasterCard Mobile pro iOS nebo Android, která je aplikací digitální peněženky pro váš mobilní telefon či tablet. Pouze jednou přepsat údaje z platební karty, doplnit svoji doručovací adresu a hned poté provedete platbu pouhým jedním elegantním kliknutím na ikonku MasterPass.

ASUS Transformer Book

Jaké jsou výhody placení pomocí MasterPass?

V kostce platí: jednoduchost, rychlost a bezpečnost.

  • Vaše údaje z platební karty zadáte pouze jednou a jsou uloženy zcela bezpečně.
  • Nákup a zaplacení provedete na pouhých několik kliknutí.
  • Máte možnost nakupovat u více než 50 000 obchodníků po celém světě.

Zabezpečení MasterPass

Službu používá globálně již několik miliónů uživatelů, kteří oceňují, že nemusí opakovaně opisovat číslo platební karty, bezpečnostní kódy CVC2 a zadávat soukromé údaje. Všechna potřebná data si zůstávají u MasterCard a obchodník již dostane pouze vyrozumění o uskutečněné platbě. Víceúrovňové zabezpečení chrání jak před finančními podvody, tak i soukromí nakupujících.

O firmě MasterCard
Sídlo firmyNew York, USA
Založena1966
Webové stránkywww.mastercard.com/cz/
P-DC1-WEB14