Obnovit stránku

ALORI Balíček pro čistění a ochranu kůže

789 Kč
652 Kč bez DPH

ALORI Balíček pro čistění a ochranu kůže

Pořiďte si praktický ALORI Balíček pro čistění a ochranu kůže, který poskytne tu nejlepší péči všem koženým výrobkům, jako je kožený nábytek, kabelky, boty, pásky či jezdecké potřeby. Čisticí prostředek ALORI Impregnace kůže pečuje o kůži, hloubkově ji regeneruje a dodává výživu. V jediném kroku obnovuje a renovuje její vzhled a zanechává ji vláčnou, lesklou a hebkou na dotek. Vytváří antistatickou ochranu a zároveň chrání kůži před popraskáním a opětovným zašpiněním. Díky unikátnímu složení s nano částicemi zpevňuje povrch kůže, čímž zabraňuje jejímu opotřebení. Čisticí prostředek ALORI Čistič na kůži jednoduše odstraní nečistoty, navrátí kůži pružnost a jemnost a oživí původní barvy. Oba přípravky jsou opatřeny praktickým rozprašovačem s dětskou pojistkou pro snadnou aplikaci. Produkty od ALORI jsou biologicky odbouratelné, neobsahují parabeny, fosfáty a silikony. 

Klíčové vlastnosti čisticí sady ALORI Balíček pro čistění a ochranu kůže

  • Sada od ALORI pro péči o kožené výrobky
  • Balíček obsahuje dva nano produkty - čistič na kůži a impregnační přípravek
  • ALORI Impregnace kůže zabraňuje popraskání kůže, hloubkově kůži regeneruje, vyživuje a chrání proti opotřebení 
  • ALORI Čistič na kůži účinně odstraňuje nečistoty a skvrny
  • Oba přípravky jsou opatřeny praktickým rozprašovačem s dětskou pojistkou pro snadnou aplikaci
  • Biologicky odbouratelné přípravky bez obsahu parabenů, fosfátů a silikonů

ALORI Impregnace kůže

Čisticí prostředek ALORI Impregnace kůže pečuje o kůži, hloubkově ji regeneruje a dodává výživu. V jediném kroku obnovuje a renovuje její vzhled a zanechává ji vláčnou, lesklou a hebkou na dotek. Vytváří antistatickou ochranu a zároveň chrání kůži před popraskáním a opětovným zašpiněním. Díky unikátnímu složení s nano částicemi zpevňuje povrch kůže, čímž zabraňuje jejímu opotřebení. Vytváří membránu, která nepropouští kapky vody a nečistoty. Zároveň neuzavírá póry a umožňuje kůži dýchat. Přípravek je vhodný na kožený nábytek, kabelky, boty, pásky či jezdecké potřeby.

Použití:
Naneste přípravek rovnoměrně pouze na vyčištěný povrch a houbičkou nebo mikrovláknovou utěrkou roztírejte krouživým pohybem až do jeho vstřebání. Nechejte přípravek zcela zaschnout a poté kůži vyleštěte čistým a suchým hadříkem nebo mikrovláknovou utěrkou. V případě potřeby celý postup zopakujte. 

ALORI Čistič na kůži

Čisticí prostředek ALORI Čistič na kůži v jediném kroku jednoduše odstraní nečistoty, navrátí kůži pružnost a jemnost a oživí původní barvy. Je vhodný na všechny kožené výrobky, jako je nábytek z pravé kůže, kabelky, kožené oděvy, boty, autosedačky, kombinézy, opasky či jezdecké potřeby. Jeho složení obsahuje nano částice, které pronikají do všech nerovností a rozpouštějí i hluboce usazenou špínu. Zanechává povrchy nemastné, vláčné a pružné a prodlužuje jejich životnost. Přípravek rychle zasychá a nezůstávají po něm žádné stopy. 

Použití:
Naneste přípravek rovnoměrně na čištěný povrch a nechejte působit 1 až 5 minut. Použijte mikrovláknovou utěrku nebo dřevěný kartáček a krouživými pohyby vyčistěte dle potřeby. Setřete nečistoty suchým hadříkem nebo utěrkou a nechte koženku zcela vyschnout. V případě potřeby celý postup zopakujte. 

Parametry a specifikace

Objem

Objem 0,5 l

Hmotnost

Hmotnost 0,5 kg

Typ povrchu

Typ povrchu Kůže

Vlastnosti

Vlastnosti Nano
Kód:  CIS852
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  8594195501623
P-DC1-WEB12