Obnovit stránku

ALORI Balíček pro čistou koupelnu

789 Kč
652 Kč bez DPH

ALORI Balíček pro čistou koupelnu

Tento praktický ALORI Balíček pro čistou koupelnu představuje komplexní řešení úklidu a údržby celé vaší koupelny. Čisticí produkty od ALORI si poradí i se zašlou špínou, nepoškodí čištěný povrch a zanechají vaši koupelnu zářivě čistou. Navíc se jedná o biologicky rozložitelné přípravky bez obsahu parabenů, fosfátů a silikonů. 

Klíčové vlastnosti čisticí sady ALORI Balíček pro čistou koupelnu

  • Praktická čisticí sada od ALORI pro úklid koupelny
  • Balíček obsahuje 3 čisticí nano přípravky a hadřík z mikrovlákna
  • ALORI Čistič koupelny s dezinfekčním účinkem odstraní bez drhnutí vodní kámen, plíseň a bakterie
  • WC čistič ALORI je díky nano částicím až o 80 % účinnější než běžné čističe
  • ALORI Čistič oken a zrcadel protimlžící efekt obnovuje lesk a dlouhodobě povrchy chrání před zamlžením
  • Mikrovláknový hadřík ALORI je vhodný pro všechny druhy povrchů
  • Biologicky odbouratelné přípravky bez obsahu parabenů, fosfátů a silikonů
  • Výhodné balení šetří vaši peněženku

ALORI Čistič koupelny s dezinfekčním účinkem

Čisticí prostředek ALORI Čistič koupelny s dezinfekčním účinkem efektivně odstraňuje vodní kámen, plíseň a bakterie z chromu, keramiky, keramických a mozaikových obkladů, nerezu a lakovaného plastu. V jediném kroku povrchy hloubkově čistí a dezinfikuje, obnovuje a renovuje podklad, a to bez drhnutí či mechanického poškození. Obsažené nano částice pronikají usazeninami do všech nerovností a perfektně tak vyčistí i zašlou špínu. Přípravek je vhodný na kohoutky, kachličky, dlažbu, plast, spáry a sklo. Praktický rozprašovač s dětskou pojistkou vám usnadní jeho aplikaci. 

Použití:
Odstraňte volné nečistoty z povrchu a vždy před aplikací navlhčete povrch. Naneste přípravek rovnoměrně na plochu a nechejte 5 až 15 minut působit. Poté setřete nečistoty utěrkou nebo houbičkou. Po vyčištění opláchněte vodou. 

ALORI WC čistič

Alori Nano WC čistič s obsahem nanočástic je až o 80 % účinnější v odstranění nečistot a vodního kamene než běžné čističe. Díky gelové konzistenci nestéká a může tak dostatečně dlouho působit na všech částech toaletní mísy pro dokonalou čistotu. Čistič neobsahuje alkohol, parabeny, fosfáty ani silikony a díky své mimořádné účinnosti vám vydrží mnohem déle než ostatní WC čističe, takže šetří vaši peněženku i životní prostředí.

Použití:
Pomocí aplikátoru naneste přípravek rovnoměrně na čištěný povrch a nechte působit dle potřeby (1-5 minut). Pro odstranění silného znečištění můžete použít kartáč nebo WC štětku. Vyčištěný povrch opláchněte vodou. V případě potřeby opakujte celý postup.

ALORI Čistič oken a zrcadel protimlžící efekt

Čisticí prostředek ALORI Čistič oken a zrcadel protimlžící efekt pečuje o skla, zrcadla a další skleněné povrchy. Účinně je vyčistí a zbaví veškerých nečistot, a to bez nutnosti oplachování vodou. Navrací sklům lesk a dlouhodobě je chrání před zamlžením a znečištěním. Jeho složení s unikátní nanotechnologií snadno proniká usazenými nečistotami a účinně je odstraňuje i bez mechanického drhnutí. Přípravek se vyznačuje hydrofobním efektem se samočisticím účinkem. Praktický rozprašovač s dětskou pojistkou vám usnadní jeho aplikaci. Skvělý pomocník do každé domácnosti.

Použití:
Naneste přípravek rovnoměrně na čištěný povrch a pomocí suchého hadříku nebo mikrovláknové utěrky setřete nečistoty. V případě potřeby celý postup zopakujte. Pro dosažení protimlžícího efektu naneste přípravek rovnoměrně na povrch v tenké vrstvě a nechejte zcela zaschnout, aby se vytvořil ochranný film. Po této aplikaci povrch nestírejte ani neleštěte

ALORI Hadřík z mikrovlákna 

Hadřík z mikrovlákna od ALORI je praktickým pomocníkem v domácnosti. Je vhodný pro všechny typy povrchů a můžete jej použít na brýle, optické čočky, telefon, šperky, hodinky, elektroniku a mnoho dalšího. Praním hadříku v mýdlové vodě prodloužíte jeho životnost. 

Parametry a specifikace

Vlastnosti

Vlastnosti Univerzální, Bez chlóru, Nano

Funkce

Funkce Na vodní kámen

Typ produktu

Typ produktu Čističe

Vlastnosti

Vlastnosti Dezinfekční, Na vodní kámen
Kód:  CIS848
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  8594195501586
P-DC1-WEB14