Obnovit stránku

ALORI Balíček pro čistou kuchyni

589 Kč
487 Kč bez DPH

ALORI Balíček pro čistou kuchyni

Tento praktický ALORI Balíček pro čistou kuchyni představuje komplexní řešení úklidu a údržby celé vaší kuchyně. Čisticí produkty od ALORI si poradí snadno a rychle bez drhnutí s mastnotou a zaschlými zbytky jídla, aniž by ničily čištěné povrchy. Vaše kuchyň bude zářivě čistá. Navíc se jedná o biologicky rozložitelné přípravky bez obsahu parabenů, fosfátů a silikonů. 

Klíčové vlastnosti čisticí sady ALORI Balíček pro čistou kuchyni

  • Praktická čisticí sada od ALORI pro úklid kuchyně
  • Balíček obsahuje 3 čisticí nano přípravky a nano houbičku
  • ALORI Čistič sporáku a trouby snadno a rychle bez drhnutí odstraňuje mastnotu, zbytky jídla, oleje a tuky
  • Čistič lednice a mrazáku ALORI proniká do všech nerovností a rozpouští usazené nečistoty
  • ALORI Čistič kuchyně bez drhnutí odstraňuje mastnotu a připálené zbytky jídla
  • Nano houbička ALORI jemným třením po povrchu gumuje nečistoty
  • Biologicky odbouratelné přípravky bez obsahu parabenů, fosfátů a silikonů
  • Výhodné balení šetří vaši peněženku

ALORI Čistič sporáku a trouby

Čistič sporáku a trouby ALORI skvěle slouží pro udržení čistoty v kuchyni. Účinně odstraňuje mastnotu, připálené zbytky jídla, oleje i tuky ze smaltovaných povrchů, kovů a plastů. Povrchy čistí rychle bez nutnosti drhnutí. Nepoškozuje je abrazí a zanechává nezávadné pro potraviny. Díky nanotechnologii vytváří nano vrstvu, na které špína hůře ulpívá. Přípravek je vhodný na mikrovlnné trouby, konvektomaty, sklokeramické desky, indukční desky a plynové sporáky. Balení s praktickým rozprašovačem s dětskou pojistkou vám usnadní aplikaci čističe. Přípravek je biologicky odbouratelný, neobsahuje parabeny, silikony, chlór a neurotoxin.

Použití:
Odstraňte volné nečistoty z povrchu. Povrch navlhčete a rovnoměrně na něj naneste přípravek. Nechejte 15 minut působit. Pokud čistíte troubu, zapněte ji na 50 °C a nechejte 15 minut působit. Poté setřete nečistoty houbičkou. Po vyčištění důkladně opláchněte vodou. V případě potřeby postup opakujte.

ALORI Čistič lednice a mrazáku

Čisticí prostředek ALORI Čistic lednice a mrazáku je skvělým pomocníkem pro udržení pořádku v kuchyni. Účinně odstraňuje mastnotu, zbytky jídla, oleje a tuky z vnitřních částí lednic a mrazáků. Díky unikátnímu složení obsahujícímu nanočástice, které pronikají do všech nerovností, si poradí i s velmi odolnými nečistotami. Povrchy čistí rychle bez nutnosti mechanického drhnutí. Nepoškozuje je abrazí a zanechává je dokonale čisté. Praktický rozprašovač s dětskou pojistkou vám usnadní aplikaci přípravku.

Použití:
Odstraňte volné nečistoty z povrchu. a vždy před aplikací navlhčete povrch. Naneste přípravek rovnoměrně pouze na odmrazený povrch při odpojeném zařízení z napájení a nechejte ho 5 až 10 minut působit. Poté setřete nečistoty suchou utěrkou nebo houbičkou. Vyčištěný povrch setřete vlhkou utěrkou případně opláchněte vodou. V případě potřeby postup opakujte. 

ALORI Čistič kuchyně

Čisticí prostředek ALORI Čistič kuchyně je skvělým pomocníkem pro udržení pořádku v kuchyni. Účinně odstraňuje mastnotu, připálené zbytky jídla, oleje a tuky z obkladů, dřeva a plastových povrchů. Povrchy čistí rychle bez nutnosti drhnutí. Nepoškozuje je abrazí a zanechává je nezávadné pro potraviny. Díky nanotechnologii si poradí i s velmi odolnou špínou a zároveň vytváří neviditelnou vrstvu se samočisticím účinkem. Přípravek je vhodný na všechny typy pracovních desek a kuchyňskou linku. Praktický rozprašovač s dětskou pojistkou vám usnadní jeho aplikaci.

Použití:
Odstraňte volné nečistoty z povrchu a vždy před aplikací navlhčete povrch. Naneste přípravek rovnoměrně na plochu a nechejte 5 až 10 minut působit. Poté setřete nečistoty utěrkou nebo houbičkou. Po vyčištění opláchněte vodou. V případě potřeby postup opakujte

ALORI nano houbička

Pořiďte si skvělého pomocníka pro odstraňování nečistot z různých materiálů. Nano houbička ALORI je vyrobená ze speciálního materiálu melaminu, který odstraňuje nerozpustné a odolné nečistoty ze všech druhů hladkých povrchů. Můžete ji tak využít při odstraňování nečistot z kachliček, dlaždic, skla, kovu, parket apod. ALORI houbička si hravě poradí s otisky prstů, zaschlým tukem, šmouhami od podrážek bot, počmáranými zdmi, stopami od fixů či per, vodním kamenem z vodovodních baterií, dehtovými skvrnami či zbytky žvýkaček. Její použití je snadné, stačí ji mírně navlhčit a pak jen jemně třít po povrchu, čímž houbička vygumuje nečistoty jako guma na tužce. Houbička se postupně opotřebovává. 

Parametry a specifikace

Určení

Určení Na trouby, Na chladničky/mrazničky, Na kuchyňskou linku, Na dřez a baterii

Vlastnosti

Vlastnosti Univerzální, Bez chlóru, Nano

Funkce

Funkce Na leštění
Kód:  CIS849
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  8594195501593
P-DC1-WEB27