Obnovit stránku

ALORI Balíček pro kompletní úklid

1 689 Kč
1 396 Kč bez DPH

ALORI Balíček pro kompletní úklid

Tento praktický ALORI balíček pro kompletní úklid představuje komplexní řešení úklidu celé domácnosti nebo kanceláře. Obsahuje sedm čisticích produktů a dvě mikrovláknové utěrky. Najdete v něm nejprodávanější ALORI přípravky, které zrychlí a zjednoduší váš pravidelný úklid. Navíc se jedná o biologicky rozložitelné přípravky bez obsahu parabenů, fosfátů a silikonů.

Klíčové vlastnosti čisticí sady ALORI Balíček pro kompletní úklid

 • Praktická čisticí sada od ALORI pro kompletní úklid domácnosti nebo kanceláře
 • Balíček obsahuje 7 čisticích nano přípravků a 2 mikrovláknové utěrky
 • ALORI Čistič textilu a čalounění obnovuje pružnost vláken, regeneruje je a oživuje barvy
 • Neutralizátor zápachu ALORI zanechává příjemnou svěží vůni a pocit čistoty
 • ALORI Čistič oken zajistí vysoký lesk skleněných povrchů
 • ALORI Čistič na podlahy hloubkově čistí, obnovuje a renovuje
 • Čistič vodního kamene ALORI premium rozpouští silné usazeniny a letitý povlak vodního kamene bez drhnutí
 • ALORI Čistič kuchyně odstraňuje mastnotu a připálené zbytky jídla
 • Leštěnka na nábytek ALORI zabraňuje opětovnému usazování prachu díky antistatickému účinku
 • Utěrka ALORI se snadno se udržuje, lze ji prát na 40 °C
 • Biologicky odbouratelné přípravky bez obsahu parabenů, fosfátů a silikonů
 • Výhodné balení šetří vaši peněženku

Čistič textilu a čalounění ALORI 

Čistič textilu a čalounění ALORI účinně odstraňuje skvrny a veškeré nečistoty z oblečení, kabelek, ubrusů, závěsů, čalouněného nábytku, polštářů, povlečení či autosedaček. Navrací vláknům pružnost, regeneruje je a oživuje barvy. Díky unikátní nanotechnologii čistí vlákno po celé délce a rozpuštěnou nečistotu vytahuje na povrch. Přípravek je vhodný na tkané i netkané textilie, mikroplyš, koberce, potahové látky, textilní vlákna, technické látky a vlákna. Praktický rozprašovač s dětskou pojistkou vám usnadní jeho aplikaci. 

Použití:
Lehce povrch navlhčete. Nastříkejte na něj přípravek a nechejte ho podle míry znečištění působit 5 až 10 minut. Pro odolnou špínu použijte jemný kartáček a vytvořte aktivní pěnu, kterou poté setřete do suché mikrovláknové utěrky. Při mírnějším znečištění nechte působit a poté vytřete do sucha mikrovláknovou utěrkou. 

Neutralizátor zápachu ALORI 

Čisticí prostředek ALORI Neutralizátor zápachu je skvělým pomocníkem v domácnosti pro účinné odstranění nepříjemných pachů například z cigaret, jídla, kouře či zvířat. Jeho předností je, že zápach pouze nepřekrývá, nýbrž ho ničí úplným rozložením a zabraňuje tak jeho dalšímu šíření prostorem. Přípravek navozuje pocit čistoty a zanechává příjemnou svěží vůni. Je vhodný na koberce, sedačky, záclony, oblečení, obuv, povlečení či autosedačky. Lze ho použít i do odpadkového koše, v kanceláři, autě nebo na pelíšky zvířat. Praktický rozprašovač s dětskou pojistkou vám usnadní aplikaci. 

Použití:
Pomocí rozprašovače nastříkejte přípravek ze vzdálenosti 30 cm přímo na zdroj zápachu i na jeho okolí.

Čistič oken ALORI

Vyzkoušejte unikátní ALORI Čistič oken, který zkrátí mytí oken na polovinu! Čisticí přípravek je určený pro veškeré skleněně povrchy v domácnosti i skla auta (včetně čelního skla), kterým zajistí vysoký lesk. Obsažené nanočástice vnikají do pórů skla a vyhlazují jeho povrch, což znemožňuje snadné přilnutí nečistot na vyčištěný povrch. Při mytí oken či skel přípravkem od ALORI nepotřebujete žádnou vodu, stačí vám jen dvě utěrky (ideálně z mikrovlákna). Čistič navíc obsahuje vosky, které odpuzují vodu a na oknech tak nezůstávají šmouhy po dešťových kapkách. Přípravek vytváří ultratenkou, neviditelnou, hydrofobní vrstvu s ochranou proti následnému znečištění, přilepení hmyzu, otiskům rukou, usazování povlaků a oxidaci.

Použití:
Před aplikací přípravek vždy protřepejte. K aplikaci budete potřebovat 2 mikrovláknové utěrky. Pomocí aplikátoru naneste přípravek rovnoměrně na čištěný povrch. Neumývejte před tímto čištěním okno vodou, ale nastříkejte přípravek přímo na špinavé okno nebo rámy oken. Jednou utěrkou vyčistěte okno a používejte ji na setření veškeré špíny z oken. Druhou čistou, suchou utěrkou okno vyleštěte. V případě potřeby opakujte celý postup. Takto vyčištěný povrch je zároveň ošetřený voskem, který přípravek obsahuje.

Čistič na podlahy ALORI

Tekutý čistič na podlahy ALORI je speciálně vyvinutý pro odstraňování extrémně odolné špíny z lina, PVC, vinylu a plovoucích podlah. Velmi rychle bez drhnutí povrchy hloubkově čistí, renovuje a obnovuje jejich vzhled, přičemž je mechanicky nepoškozuje ani abrazí či erozí. Podlahy chrání před opotřebováním. Přípravek obsahuje nanočástice pronikající i do nejmenších nerovností povrchu, kde rozpouštějí usazené nečistoty. Zároveň vytváří neviditelnou vrstvu pro ochranu podlahy před opětovným znečištěním a opotřebením. 

Použití:
Rozřeďte přípravek s vodou. V případě silného znečištění aplikujte nezředěný přípravek přímo na podlahu, rozpěňte kartáčkem, nechejte působit a poté setřete suchým hadříkem nebo houbičkou. Nepoužívejte na dlažby.

Čistič vodního kamene ALORI premium 

Čistič vodního kamene ALORI premium účinně odstraňuje i letitý nános vodního kamene. Jeho složení je obohaceno o nano částice, které proniknou silnými usazeninami vodního kamene a dostanou se do všech nerovností. Povrchy dokonale vyčistí a obnoví jejich lesk. Čisticí prostředek je vhodný pro použití na chrom, sklo, keramiku, keramické obklady, nerez a lakovaný plast. Díky gelové konzistenci nestéká a je tak ideální i pro čistění svislých ploch. Balení s praktickou pumpičkou umožňuje jednoduchou aplikaci a zaručuje nízkou spotřebu. 

Použití:
Nastříkejte čistič vodního kamene ALORI na navlhčený povrch a nechejte chvíli působit. Poté opláchněte nebo setřete vlhkým hadříkem. Přípravek není vhodný pro čištění dlažby a zrcadel.

Čistič kuchyně ALORI 

Čisticí prostředek ALORI Čistič kuchyně je skvělým pomocníkem pro udržení pořádku v kuchyni. Účinně odstraňuje mastnotu, připálené zbytky jídla, oleje a tuky z obkladů, dřeva a plastových povrchů. Povrchy čistí rychle a bez nutnosti drhnutí. Nepoškozuje je abrazí a zanechává je nezávadné pro potraviny. Díky nanotechnologii si poradí i s velmi odolnou špínou a zároveň vytváří neviditelnou vrstvu se samočisticím účinkem. Přípravek je vhodný na všechny typy pracovních desek a kuchyňskou linku. Praktický rozprašovač s dětskou pojistkou vám usnadní jeho aplikaci. 

Použití:
Odstraňte volné nečistoty z povrchu a vždy před aplikací navlhčete povrch. Naneste přípravek rovnoměrně na plochu a nechejte 5 až 10 minut působit. Poté setřete nečistoty utěrkou nebo houbičkou. Po vyčištění opláchněte vodou. V případě potřeby postup opakujte.

Leštěnka na nábytek ALORI

Čisticí prostředek ALORI Leštěnka na nábytek je vyvinutý pro péči o dřevěné, lakované a syntetické povrchy. V jediném kroku je vyčistí, obnoví a zrenovuje jejich vzhled. Dodá nábytku vysoký lesk a prodlouží jeho životnost. Vytváří antistatickou ochranu proti usazování prachu, která zároveň zabraňuje množení bakterií a plísní a zanechává tak hygienický povrch. Složení s unikátní nanotechnologií usnadňuje následnou údržbu. Přípravek je vhodný na kuchyňská dvířka, šuplíky a desky, lakované desky stolů, dveře, zárubně či parapety. Praktický rozprašovač s dětskou pojistkou vám usnadní jeho aplikaci. 

Použití:
Naneste přípravek rovnoměrně na čištěný povrch a nechejte působit 1 až 2 minuty. Pomocí suché mikrovláknové utěrky nečistoty setřete. 

Utěrka ALORI

Utěrka praktických rozměrů je určena pro každodenní použití. ALORI z mikrovlákna se snadno udržuje, lze ji prát na 40 °C bez aviváže.

Parametry a specifikace

Určení

Určení Univerzální použití

Vlastnosti

Vlastnosti Univerzální, Bez chlóru, Nano

Funkce

Funkce Na leštění

Typ povrchu

Typ povrchu Lesklý

Vlastnosti

Vlastnosti Proti prachu

Typ povrchu

Typ povrchu Na vinylové podlahy, Na linoleum, Na plovoucí podlahy

Typ

Typ Čističe
Kód:  CIS851
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  8594195501616
P-DC1-WEB02