Obnovit stránku

ALORI Balíček pro základní úklid

999 Kč
826 Kč bez DPH

ALORI Balíček pro základní úklid

Tento praktický ALORI Balíček pro základní úklid představuje pohodlné řešení základního úklidu vaší domácnosti nebo kanceláře. Obsahuje tři čisticí produkty a jednu mikrovláknovou utěrku. Najdete v něm nejprodávanější ALORI přípravky, které zrychlí a zjednoduší váš pravidelný úklid. Navíc se jedná o biologicky rozložitelné přípravky bez obsahu parabenů, fosfátů a silikonů.

Klíčové vlastnosti čisticí sady ALORI Balíček pro základní úklid

  • Praktická čisticí sada od ALORI pro základní úklid domácnosti nebo kanceláře
  • Balíček obsahuje 3 čisticí nano přípravky a utěrku z mikrovlákna
  • ALORI Leštěnka na nábytek zabraňuje opětovnému usazování prachu díky antistatickému účinku
  • ALORI Čistič na podlahy hloubkově čistí, obnovuje a renovuje
  • ALORI Čistič oken zajistí vysoký lesk skleněných povrchů
  • Utěrka ALORI se snadno se udržuje, lze ji prát na 40 °C
  • Biologicky odbouratelné přípravky bez obsahu parabenů, fosfátů a silikonů
  • Balení s rozprašovačem s dětskou pojistkou umožňuje jednoduché použití
  • Výhodné balení šetří vaši peněženku

Leštěnka na nábytek ALORI

Čisticí prostředek ALORI Leštěnka na nábytek je vyvinutý pro péči o dřevěné, lakované a syntetické povrchy. V jediném kroku je vyčistí, obnoví a zrenovuje jejich vzhled. Dodá nábytku vysoký lesk a prodlouží jeho životnost. Vytváří antistatickou ochranu proti usazování prachu, která zároveň zabraňuje množení bakterií a plísní a zanechává tak hygienický povrch. Složení s unikátní nanotechnologií usnadňuje následnou údržbu. Přípravek je vhodný na kuchyňská dvířka, šuplíky a desky, lakované desky stolů, dveře, zárubně či parapety. Praktický rozprašovač s dětskou pojistkou vám usnadní jeho aplikaci. 

Použití:
Naneste přípravek rovnoměrně na čištěný povrch a nechejte působit 1 až 2 minuty. Pomocí suché mikrovláknové utěrky nečistoty setřete. 

Čistič na podlahy ALORI

Tekutý čistič na podlahy ALORI je speciálně vyvinutý pro odstraňování extrémně odolné špíny z lina, PVC, vinylu a plovoucích podlah. Velmi rychle bez drhnutí povrchy hloubkově čistí, renovuje a obnovuje jejich vzhled, přičemž je mechanicky nepoškozuje ani abrazí či erozí. Podlahy chrání před opotřebováním. Přípravek obsahuje nanočástice pronikající i do nejmenších nerovností povrchu, kde rozpouštějí usazené nečistoty. Zároveň vytváří neviditelnou vrstvu pro ochranu podlahy před opětovným znečištěním a opotřebením. 

Použití:
Rozřeďte přípravek s vodou. V případě silného znečištění aplikujte nezředěný přípravek přímo na podlahu, rozpěňte kartáčkem, nechejte působit a poté setřete suchým hadříkem nebo houbičkou. Nepoužívejte na dlažby.

Čistič oken ALORI

Vyzkoušejte unikátní ALORI Čistič oken, který zkrátí mytí oken na polovinu! Čisticí přípravek je určený pro veškeré skleněně povrchy v domácnosti i skla auta (včetně čelního skla), kterým zajistí vysoký lesk. Obsažené nanočástice vnikají do pórů skla a vyhlazují jeho povrch, což znemožňuje snadné přilnutí nečistot na vyčištěný povrch. Při mytí oken či skel přípravkem od ALORI nepotřebujete žádnou vodu, stačí vám jen dvě utěrky (ideálně z mikrovlákna). Čistič navíc obsahuje vosky, které odpuzují vodu a na oknech tak nezůstávají šmouhy po dešťových kapkách. Přípravek vytváří ultratenkou, neviditelnou, hydrofobní vrstvu s ochranou proti následnému znečištění, přilepení hmyzu, otiskům rukou, usazování povlaků a oxidaci.

Použití:
Před aplikací přípravek vždy protřepejte. K aplikaci budete potřebovat 2 mikrovláknové utěrky. Pomocí aplikátoru naneste přípravek rovnoměrně na čištěný povrch. Neumývejte před tímto čištěním okno vodou, ale nastříkejte přípravek přímo na špinavé okno nebo rámy oken. Jednou utěrkou vyčistěte okno a používejte ji na setření veškeré špíny z oken. Druhou čistou, suchou utěrkou okno vyleštěte. V případě potřeby opakujte celý postup. Takto vyčištěný povrch je zároveň ošetřený voskem, který přípravek obsahuje.

Utěrka ALORI

Utěrka praktických rozměrů je určena pro každodenní použití. ALORI z mikrovlákna se snadno udržuje, lze ji prát na 40 °C bez aviváže.

Parametry a specifikace

Typ povrchu

Typ povrchu Lesklý

Vlastnosti

Vlastnosti Nano

Typ povrchu

Typ povrchu Na vinylové podlahy, Na linoleum, Na plovoucí podlahy

Typ

Typ Čističe
Kód:  CIS850
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  8594195501609
P-DC1-WEB03