Obnovit stránku

AlzaEco All in 1 12v1 (140 ks)

4,4 235 hodnocení
Super cena
419,-

AlzaEco All in 1 12v1 (140 ks)

Šetrné tablety do myčky nádobí AlzaEco All in 1.

Český výrobek

dermatologicky testováno

Netestováno na zvířatech

netestováno na zvířatech

Šetrný k peněžence

šetrný k peněžence

Šetrný k přírodě

šetrný k přírodě

Recyklujeme a separujeme

recyklujeme a separujeme


Protože na přírodě záleží

Tablety AlzaEco All in one jsou z 94 % přírodního původu. Všechny aktivní mycí složky jsou rostlinného původu a jednoduše biologicky rozložitelné. Díky tomu jsou mycí tablety vhodné do domácích čističek vod nebo septiků.

94 %

přírodních složek

Vysoce účinné tablety

Tablety do myčky AlzaEco jsou vysoce účinné a poradí si s odstraněním zaschlých nečistot, rozpouští mastnotu a zajistí skvělé výsledky i při nízkých teplotách. 

účinné

mytí


Pro dokonalou čistotu a lesk

Tablety AlzaEco jsou 12v1, takže obsahují spoustu prvků, které zajistí dokonalé výsledky. Tablety disponují solí, fungují jako leštidlo, chrání sklo, odstraňují skvrny od čaje apod. Výhodou tablet je i to, že neutralizují zápach a disponují rychloschnoucím efektem.

12v1

účinné tablety

balení, které vám vydrží

V balení naleznete 140 tablet AlzaEco All in one. Tyto účinné tablety vám zajistí skvělý výsledek pro 140 mycích cyklů. 

140

tablet


Zelený bod

Zelený bod

Jedná se o ochrannou známku, která říká, že za obal produktu nesoucí toto logo byl uhrazen finanční příspěvek organizaci zajišťující zpětný odběr a využití obalového odpadu.

Životní prostředí

Životní prostředí

Produkty AlzaEco byly vytvořeny v souladu s přírodou a jejich používáním zcela jasně podporujete životní prostředí. No není to bezva? 

Nízkohustotní polyetylén

Nízkohustotní polyetylén

Součástí je i nízkohustotní polyetylén, který můžete vhodit do žlutého kontejneru určeného pro plasty. Vše tak lze snadno recyklovat.

Lepenka

Lepenka

Obal aviváže AlzaEco Gold tvoří lepenka, kterou můžete jednoduše třídit vhozením do modrého kontejneru určeného pro papír.


Není vyplněn Alternativní text k fotografii!

AlzaEco. Značka, která má již 80 tisíc zákazníků. Spojením přírodních ingrediencí a ekologicky šetrného obalu jsme vytvořili kvalitní produkty, které šetří vaší peněženku.

Chcete se toho dozvědět o AlzaEco více? Klikněte ZDE.

Věříme, že společně s vámi dokážeme podpořit trvale udržitelný rozvoj a hlavně umožníme příštím generacím žít s přírodou ve vzájemné harmonii a rovnováze.

Dlouhodobá snaha Alzy jít ruku v ruce s životním prostředí vyústila v projekt, na jehož výsledky jsme právem hrdí a dovolujeme si jej představit svým zákazníkům. Trvalá udržitelnost s důrazem na ekologii byla hlavní myšlenka, která stála na počátku celého programu. Naším cílem bylo vytvořit kvalitní ekologický produkt s vysokým podílem přírodních látek, který bude svým složením maximálně šetrný k přírodě. A abychom naši původní myšlenku dovedli k dokonalosti, rozhodli jsme se tyto produkty nabízet v moderních ekologických obalech, Bag-in-Boxech. Ty z hlediska snadné recyklovatelnosti a minimálního zatížení životního prostředí vyhovují naší představě skloubit jak vlastní ekologický produkt, tak jeho obal.Obsah přírodních látek v produktech AlzaEco, a co to jsou přírodní látky:
Přírodní látka se nachází v přírodě a následně je fyzikálně upravovaná (čištěná, mletá  apod.). Jedná se o zeolity, enzymy, sůl, křemičitany apod. Látky přírodního původu jsou suroviny, jejichž základem jsou přírodní látky (kokosový olej, jedlá soda - hydrogenuhličitan sodný) a jsou chemicky modifikovány, aby u nich bylo docíleno požadovaných vlastností. Zbylé látky, které nejsou zařazeny jako přírodní, jsou syntetického původu a slouží k parfemaci, konzervaci nebo jako rozpouštědla pro zlepšení vlastností výrobku a jsou v prostředku v takovém množství, aby nebyly škodlivé pro zdraví a přírodu.
Veškeré látky užité v přípravcích AlzaEco splňují podmínky evropské značky Ecolabel. 
Alza Eco používá Cocosulfát sodný (výborně biologicky odbouratelný tenzid jak aerobně tak i anaerobně).
Výrobky AlzaEco používají polyglucosidy, kterým jinak říkají cukerné estery a ty jsou vyráběny s glukózy a nejsou na rozdíl od Ethoxylovaných alkoholů toxické pro vodní organismy.
Certifikace:  ISO 9001:2015 a 14001:2015
ISO 9001:2015 - 
Tato norma specifikuje požadavky na systémy managementu jakosti pro použití v případě, že je zapotřebí prokázat způsobilost organizace k poskytování výrobků, které splňují požadavky zákazníka a aplikovatelné požadavky předpisů.?
ISO 14001:2015 - se týkají environmentálního managementu a je určen výrobcům, dodavatelům a poskytovatelům služeb ve všech oborech podnikání.

UPOZORNĚNÍ: Způsobuje vážné podráždění očí. Uchovávejte mimo dosah dětí. Po manipulaci důkladně omyjte ruce.


Složení

5 % nebo více, avšak méně než 15 % bělící činidla na bázi kyslíku, zeolit, méně než 5 % polykarboxyláty, neiontové povrchově aktivní látky, aniontové povrchově aktivní látky, fosfonáty, enzymy, parfém

Parametry a specifikace

XXL balení

XXL balení ANO

Určení

Určení Do kuchyně

Typ

Typ čističe Tablety

Obsah chloru

Obsah chloru Bez chloru

Druh

Druh Multifunkční

Dle řady

Dle řady Classic, All in 1

Počet kusů

Počet kusů 140 ks

Dle konzistence

Dle konzistence Pevné

Typ produktu

Typ produktu Tablety
Kód:  EKO0017
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  8594018045266
Odkazy: Stránky výrobce

Na vašem soukromí nám záleží

My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.

Více informací
Rozumím Podrobné nastavení Odmítnout vše
P-DC1-WEB13