Obnovit stránku

Na Velký pátek (10.4.) mají  naše pobočky otevřeno kromě Příbrami. V pondělí jsou však všechny zavřené, ale stále jsme tu pro vás online.

ARIEL Liquid Color All in 1 84 ks

-37%
798 Kč
499 Kč
412 Kč bez DPH

ARIEL Liquid Color All in 1 84 ks

Výjimečné čistící účinky v jedné malé kapsli. Gelové kapsle na praní prádla Ariel All in 1 mají unikátní design, který udrží složky stabilně oddělené do doby, než se namočí. Inovační obal se zcela rozpouští v kontaktu s vodou a uvolňuje účinné látky, které si poradí s celou škálou různých skvrn. Jedná se o nejlepší tekutý prací prášek od Arielu s tím správným dávkováním. Vašim prádlem se bude linout svěží jarní vůně. Kapsle navíc, na rozdíl od pracího prášku nezanechávají žádné zbytky.

Klíčové vlastnosti

  • Pere, odstraňuje skvrny a rozjasňuje
  • Skvělé výsledky i v náročných podmínkách
  • Vynikající účinky i při praní na 30°C
  • Nic neodměřujete a nenaléváte

Parametry a specifikace:

Složení: 
> 30% Anionic surfactants, 5-15% non-ionic surfactants, soap, <5% phospohonates, enzymes, optical brighteners, perfumes, alpha-isomethyl ionone, benzyl salicylate, citronellol, coumarin, linalool.

Bezpečnostní pokyny
Způsobuje vážné poškození očí. Dráždí kůži. Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Uchovávejte mimo dosah dětí. Při zasažení očí: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny, a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Při styku s kůží: Veškeré kontaminované části oděvu okamžitě svlékněte. Omyjte velkým množstvím vody. Při požití: Vypláchněte ústa. Nevyvolávejte zvracení. Okamžitě volejte toxikologické informační středisko/lékaře.

Hmotnost
1217 g

4,8
hodnotilo 44 zákazníků
2 000+
zákazníků již zakoupilo
90 %
zákazníků doporučuje
Všechna hodnocení

Parametry a specifikace

Použití

Typ prádla Na barevné prádlo
Vlastnosti Zachování intenzity barvy

Počet kusů

Kód:  PPR313
Záruka: 24 měsíců (IČ 12)
Prod. číslo:  8001090719935
WEB9