Obnovit stránku

BABYMOOV Expert Care Digital Green

2 490 Kč
2 058 Kč bez DPH

BABYMOOV Expert Care Digital Green

Zajistěte si dokonalý přehled nad tím, co se děje v dětské postýlce. BABYMOOV Expert Care Digital Green je dětská chůvička, která k vám umí přenést jen zvuk, jedná se tedy o standardní pomůcku pro maminky. Aby byl zvuk chůvičky dokonale čistý, je jeho přenos vyřešen digitálně a bez potíží dosahuje až 1000 m. Tuto chůvičku charakterizuje velký počet kanálů a oproti analogovým chůvičkám funguje na vyšší frekvenci, hodí se tak i do města, kde jinak může být přenos signálu rušen různými překážkami. Jestliže ale signál z nějakého důvodu zmizí nebo se přeruší, chůvička vám dá vědět zvukovým znamením. Síť (230 V) a Baterie poskytuje energii rodičovské jednotce. Pro dětskou jednotku slouží jako zdroj energie síť (230 v) a baterie. Jestli s vámi občas miminko vyráží na cesty, oceníte, že obě jednotky jsou na baterky. Kdyby se vám baterie vybila, chůvička vám to včas připomene. Třešničkou na dortu už je jen elegantní design, díky kterému nebude v interiéru rušivým elementem.

Základní přednosti baby monitoru BABYMOOV Expert Care Digital Green

  • Dětská audio chůvička pro hlídání miminka
  • Digitální zvukový přenos
  • Dosah signálu je až 1000 m
  • Napájení hlavní (rodičovské) jednotky: síť (230 v) a baterie
  • Zdroj druhé (dětské) jednotky: síť (230 v) a baterie
  • Povedený design přístroje

Funkce, které nabízí dětská chůvička Babymoov

Díky moderním technologií už nejsou chůvičky jenom k prostému monitorování hluku. Překážkou nebude ani vysoký hluk v místnosti, stačí si jen přizpůsobit hlasitost na přístroji.

Parametry a specifikace

Přenos zvuku

Přenos zvuku Digitálně

Typ

Typ chůvičky Klasická (audio)

Vlastnosti

Dosah 1 000 m
Napájení rodičovské jednotky Síť (230 V), Baterie
Napájení dětské jednotky Síť (230 V), Baterie

Funkce

Funkce Optická indikace úrovně hluku, Vibrační upozornění, Regulace hlasitosti, Signalizace mimo dosah, Indikace slabé baterie, Vox funkce, Osvětlení

Baterie

Typ baterií Lithiová dobíjecí
Počet baterií 1 ks
Kód:  BABY11184
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  3661276163362
P-DC1-WEB22