Obnovit stránku

BABYMOOV YOO-Moov

4 390 Kč
3 628 Kč bez DPH

BABYMOOV YOO-Moov

Užijte si chvíli klidu a kontrolujte spánek vašeho miminka odkudkoliv. BABYMOOV YOO-Moov je dětská chůvička, která dokáže přenést zvukový i obrazový záznam. Přenos zvuku probíhá digitálně a sahá až do 300 m. Tato chůvička je opatřena hned několika kanály a oproti analogovým chůvičkám je zvyklá pracovat na vyšší frekvenci, perfektně se tak hodí i do měst, kde jinak hrozí vyšší riziku rušení signálu. Kdyby se však signál přece jen na chvíli vytratil, chůvička na to upozorní výrazným zvukovým znamením. Síť (230 V) a Baterie je zdrojem energie pro rodičovskou jednotku. Dětskou část chůvičky napájí síť (230 v). Nadchne vás také elegantní design, díky kterému nemusíte před návštěvou schovávat chůvičku do šuplíku.

Zajímavé funkce chůvičky BABYMOOV YOO-Moov

  • Oblíbená video chůvička pro kontrolu miminka
  • Digitální přenos zvuku
  • Dosah signálu je až 300 m
  • Napájení hlavní (rodičovské) jednotky: síť (230 v) a baterie
  • Napájení druhé (dětské) jednotky: síť (230 v)
  • Elegantní design

Další funkce, které nabízí chůvička Babymoov

S moderními technologiemi přichází i spousta vychytávek doplňujících hlavní funkci chůvičky. Přístroj má k dispozici také režim nočního vidění, který zjednodušuje kontrolu dítěte, i když je v pokojíčku tma. Chůviče nechybí ani režim oboustranného přenosu. Jakmile zjistíte, že dítě nespí a je rozmrzelé, dá se přes chůvičku utišit prostřednictvím vašeho hlasu. Pokud vás ruší velký hluk z okolí, jednoduše stačí na ovládání zvýšit hlasitost. Praktický uspávací režim udělá z malé chůvičky všestranného pomocníka. Přístroj tak bude nejen výtečnou chůvou, ale večer mu dokonce pustí i ukolébavku k lepšímu usínání.

5,0
Hodnotil 1 zákazník
20+
zákazníků již zakoupilo
100 %
zákazníků doporučuje
1
uživatelská recenze
Všechna hodnocení

Parametry a specifikace

Přenos zvuku

Přenos zvuku Digitálně

Typ

Typ chůvičky S přenosem obrazu (video)

Vlastnosti

Dosah 300 m
Napájení rodičovské jednotky Síť (230 V), Baterie
Napájení dětské jednotky Síť (230 V)

Funkce

Funkce S displejem, Senzor teploty, Oboustranný přenos, Optická indikace úrovně hluku, Regulace hlasitosti, Signalizace mimo dosah, Indikace slabé baterie, Vox funkce, Noční vidění, Uspávací režim (ukolébavky, pohádky nebo projekce)

Baterie

Typ baterií Lithiová dobíjecí
Počet baterií 1 ks
Kód:  BABY11191
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  3661276155633
P-DC1-WEB18