Obnovit stránku

Během svátku 8.5. mají všechny naše pobočky otevřeno, mimo P7 - Holešovic, P4 - Hájí, P9 - Počernic (pouze AlzaDrive otevřen), Brna - Střed, Brna - Lískovce, Děčína, Frýdku-Místku, Kladna, Ostravy a Plzně.

BABYMOOV YOO-See

Doručujeme i o víkendu. K vám domů i na prodejny
2 790 Kč
2 306 Kč bez DPH

BABYMOOV YOO-See

Dopřejte si chvíli klidu a zajistěte neustálé monitorování dětské postýlky vašeho potomka. BABYMOOV YOO-See je dětská chůvička, která k vám umí přenést zvuk i obraz. Přenos zvuku je řešen digitálně a hravě dosáhne až 250 m. Chůvička má hned několik kanálů a pracuje také na vyšší frekvenci než chůvičky analogové, spolehlivě tak bude spolupracovat i ve městech, kde je jinak zvýšené riziko rušení signálu. Jestliže ale o signál přece jen přijdete nebo se přeruší, chůvička vás chytře upozorní. Síť (230 V) a Baterie dodává energii hlavní, rodičovské jednotce. Dětskou jednotku napájí síť (230 v). Milovníky estetiky potěší i design, se kterým nebude chůvička ve vašem interiéru žádným rušivým elementem.

Nejdůležitější parametry dětské chůvičky BABYMOOV YOO-See

  • Kvalitní video chůvička pro dokonalou kontrolu miminka
  • Digitální zvukový přenos
  • Dosah signálu až 250 m
  • Napájení rodičovské části chůvičky: síť (230 v) a baterie
  • Napájení druhé (dětské) jednotky: síť (230 v)
  • Stylový design přístroje

Další vychytávky dětské chůvičky Babymoov

S moderními technologiemi přichází i spousta vychytávek doplňujících hlavní funkci chůvičky. Přístroj dostal do vínku také režim nočního vidění, a jehož pomocí sledujete potomka, i když je pokoji tma. Ve výbavě přístroje nesmí chybět režim oboustranného přenosu. Pokud se miminko vzbudí a začne plakat, můžete na něj přes chůvičku promlouvat a tím ho ukonejšit. Pokud je v místnosti větší ruch než normálně, u chůvičky jen nastavte hlasitost, jakou právě potřebujete.

Parametry a specifikace

Přenos zvuku

Přenos zvuku Digitálně

Typ

Typ chůvičky S přenosem obrazu (video)

Typ zásuvky

Země Česko, Slovensko, Maďarsko, Německo, Rusko, Rakousko, Chorvatsko, Francie, Polsko, Rumunsko, Slovinsko

Vlastnosti

Dosah 250 m
Napájení rodičovské jednotky Síť (230 V), Baterie
Napájení dětské jednotky Síť (230 V)

Funkce

Funkce S displejem, Oboustranný přenos, Optická indikace úrovně hluku, Regulace hlasitosti, Signalizace mimo dosah, Indikace slabé baterie, Vox funkce, Noční vidění

Baterie

Typ baterií Lithiová dobíjecí
Počet baterií 1 ks
Kód:  BABY11188
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  3661276152045
P-DC1-WEB03