Obnovit stránku

BABYMOOV YOO-Travel

4 990 Kč
4 124 Kč bez DPH

BABYMOOV YOO-Travel

Dopřejte vašemu potomkovi maximální bezpečí v dětské postýlce. BABYMOOV YOO-Travel je dětská chůvička, která pracuje na principu přenosu nejen zvuku, ale i obrazu. Přenos jasně čistého zvuku je obstarán digitálně a hravě dosáhne až do vzdálenosti 250 m. Chůvička disponuje velkým počtem kanálů a funguje na vyšší frekvenci než chůvičky analogové, není tak náchylná k rušení signálu různými překážkami, proto se hodí spíše do měst. Pokud ale přece jen nastane přerušení nebo zmizení signálu, chůvička vás upozorní krátkým tónem. Síť (230 V) a Baterie napájí hlavní, rodičovskou jednotku. Zdrojem pro dětskou část chůvičky je síť (230 v) a baterie. Jestli rádi cestujete, přijde vám vhod, že obě jednotky lze napájet bateriemi. Když už bude baterie příliš slabá, chůvička to sama včas oznámí. Pozornosti neujde ani líbivý design, takže bude chůvička s vybavením vašeho domova ladit.

Důležité funkce baby monitoru BABYMOOV YOO-Travel

  • Kvalitní dětská video chůvička pro kontrolu miminka
  • Digitální zvukový přenos
  • Dosah signálu je až 250 m
  • Napájení hlavní (rodičovské) jednotky: síť (230 v) a baterie
  • Zdroj jednotky, která bude u miminka: síť (230 v) a baterie
  • Elegantní design

Funkce, které nabízí dětská chůvička Babymoov

V současnosti přichází chůvičky se spoustou praktických funkcí. Přístroj má k dispozici také režim nočního vidění, který usnadňuje sledování vašeho potomka, i když je v pokojíčku zhasnuto. Přístroji nesmí chybět ani oboustranný přenos. Pokud tedy slyšíte, že je dítě rozmrzelé, je možné ho prostřednictvím vašeho hlasu ukonejšit. Pokud se potýkáte s vyšším hlukem v místnosti, jednoduše si nastavíte hlasitost, jaká vám vyhovuje.

Parametry a specifikace

Přenos zvuku

Přenos zvuku Digitálně

Typ

Typ chůvičky S přenosem obrazu (video)

Typ zásuvky

Země Česko, Slovensko, Maďarsko, Německo, Rusko, Rakousko, Chorvatsko, Francie, Polsko, Rumunsko, Slovinsko

Vlastnosti

Dosah 250 m
Napájení rodičovské jednotky Síť (230 V), Baterie
Napájení dětské jednotky Síť (230 V), Baterie

Funkce

Funkce S displejem, Senzor teploty, Oboustranný přenos, Optická indikace úrovně hluku, Regulace hlasitosti, Signalizace mimo dosah, Indikace slabé baterie, Vox funkce, Noční vidění, Osvětlení

Baterie

Typ baterií Lithiová dobíjecí
Počet baterií 1 ks
Kód:  BABY11189
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  3661276155381
P-DC1-WEB22