Obnovit stránku

Během svátku 8.5. mají všechny naše pobočky otevřeno, mimo P7 - Holešovic, P4 - Hájí, P9 - Počernic (pouze AlzaDrive otevřen), Brna - Střed, Brna - Lískovce, Děčína, Frýdku-Místku, Kladna, Ostravy a Plzně.

BABYSENSE Video Baby Monitor V24R

2 969 Kč
2 454 Kč bez DPH

BABYSENSE Video Baby Monitor V24R

Mějte dokonalý přehled nad situací v postýlce vašeho miminka. BABYSENSE Video Baby Monitor V24R je dětská chůvička, která zajistí nejen přenos zvuku, ale zároveň i obrazu. Přenos křišťálově čistého zvuku probíhá digitálně a hravě dosáhne až 300 m. Tuto chůvičku charakterizuje velký počet kanálů a oproti analogovým chůvičkám vysílá na vyšší frekvenci, takže se hodí do míst, kde více hrozí riziko rušení signálu. Jestliže ale signál náhodou ztratíte nebo se přeruší, chůvička se chytře připomene akustickým upozorněním. Síť (230 V) a Baterie obstará energii pro hlavní, rodičovskou jednotku. Zdrojem pro dětskou část chůvičky je síť (230 v). Přístroj upoutá pozornost taktéž nadčasovým designem, díky kterému nebude chůvička váš interiér nijak narušovat.

Podstatné parametry baby monitoru BABYSENSE Video Baby Monitor V24R

  • Praktická video chůvička pro dohled nad miminikem
  • Digitální zvukový přenos
  • Dosah pokrytí až 300 m
  • Napájení hlavní (rodičovské) jednotky: síť (230 v) a baterie
  • Napájení jednotky, která bude u miminka: síť (230 v)
  • Stylový design přístroje

Oblíbené vychytávky dětské chůvičky BABYSENSE

Díky moderním technologiím nabízí chůvičky více funkcí. Přístroj má zabudovaný i režim nočního vidění, který využijete pro kontrolu potomka v nočních hodinách. K dokonalosti chůvičky nechybí ani možnost oboustranného přenosu. Pokud se tedy miminko začne probouzet, můžete ho přes chůvičku zkusit nejdřív uklidnit svým hlasem. Ani zvýšený hluk v místnosti není překážkou, jednoduše si navolíte hlasitost, jak potřebujete. Praktická funkce uspávání přijde vhod každému rodiči. Přístroj tak bude nejen výtečnou chůvou, ale může mu přehrát i klidnou melodii k rychlému usínání.

5,0
Hodnotil 1 zákazník
20+
zákazníků již zakoupilo
100 %
zákazníků doporučuje

Parametry a specifikace

Přenos zvuku

Přenos zvuku Digitálně

Typ

Typ chůvičky S přenosem obrazu (video)

Vlastnosti

Dosah 300 m
Napájení rodičovské jednotky Síť (230 V), Baterie
Napájení dětské jednotky Síť (230 V)

Funkce

Funkce S displejem, Senzor teploty, Oboustranný přenos, Optická indikace úrovně hluku, Regulace hlasitosti, Signalizace mimo dosah, Indikace slabé baterie, Eco režim, Noční vidění, Uspávací režim (ukolébavky, pohádky nebo projekce)

Baterie

Typ baterií Li-ion dobíjecí
Počet baterií 1 ks
Kód:  BABY13515
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  7290017603223
P-DC1-WEB17