Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Vyzkoušeli jsme pro vás: balzám na rty LIP SMACKER Coca Cola, Sprite a Fanta

Mám citlivou nejen pleť, ale i rty, proto se bez balzámu na rty neobejdu. Jenže ne každý balzám mi vyhovuje. Některé balzámy se špatně nanáší, mají příliš tuhou konzistenci, musí se do nich namáčet prst nebo se snadno zlomí. Jiné balzámy mají zase neforemné balení, které se nevejde do kapsy, nebo nevoní tak hezky, abych si je chtěla dávat na pusu. Zkrátka, i když je balzám na rty v podstatě doplněk v kosmetické taštičce, jsem docela vybíravá. Když jsem si naposledy vybírala balzám, na první pohled mě zaujala značka LIP SMACKER. Je to značka z USA a jejich balzámy jsou nezaměnitelné.

Jak se balzámy LIP SMACKER osvědčily?

Testovala jsem LIP SMACKER balzámy s příchutí Coca Cola, Sprite a Fanta a okamžitě jsem se do nich zamilovala. Všechny verze těchto balzámů se prodávají v menší variantě 4 g, klasická tyčinka, kterou dáte do kapsy i psaníčka. A pak ve větší variantě 7,4 g, která vypadá jako kelímek oblíbeného nápoje s ledem a brčkem. Naprostá dokonalost! Když balzám otevřete, začne vás okamžitě lákat vůně, která se opravdu podobá oblíbeným nápojům. I aplikace je skvělá. Balzám se nanáší příjemně, jednoduše a na rtech se nedrobí. Má ústa jsou pokaždé hydratovaná a krásně sladká. Nejradši bych jej nanášela pořád dokola.

Balzám na rty Coca Cola
Balzám na rty Sprite a Fanta

Závěrečné hodnocení balzámů LIP SMACKER

Balzámy jsem si pořídila tři. Úspěch díky nasládlé chuti získaly i u přítele, takže o LIP SMACKER Sprite jsem už definitivně přišla. A to musím podotknout, že jiného balzámu by se přítel ani nedotkl, tento však nedá z ruky. Jinak konzistence balzámu je za mě také skvělá, rty jsou po použití hydratované, ale nelepí se. Menší verze je velmi praktická, ta větší nebezpečně originální a roztomilá, vhodná i jako dárek pro ségru či pro kamarádku. Kamarádky si už si jich u mě všimly a rovnou se pustily do testování. Určitě doporučuji k vyzkoušení.


Koláž fotek

Hodnocení:


P-DC1-WEB29