Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny od pondělí do soboty jen pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 399 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny, od pondělí do soboty.

Milí zákazníci, velice nás těší váš velký zájem o nákupy ❤️. Prosíme vás o trpělivost při doručení objednávek, děláme vše pro to, abychom je doručili co nejdříve. Děkujeme, tým Alza.cz 👍🏻.

BAYBY BBS 3010 Elektrický sterilizátor

-22%
Akce končí za
00:02:22
Novinka! Nedělní objednávky doručíme již dnes nebo v pondělí (Jak si vyberete :)
Akční cena
699 Kč
548 Kč
453 Kč bez DPH

BAYBY BBS 3010 Elektrický sterilizátor


Čistota půl zdraví

Neopomenout vyčistit a sterilizovat dětské nádobí je jedním z alfa a omega kroků ke zdraví dítěte. Elektrický parní sterilizátor BAYBY BBS 3010 vám zaručí naprostou čistotu dětských kojeneckých lahví, a to především díky svému 9minutovému cyklu, za který je schopný vysterilizovat až 6 kojeneckých lahví jakéhokoliv typu. Určitě vás potěší ovládání jediným tlačítkem, takže odpadnou starosti s jakýmkoliv dalším nastavováním. Ostatně i při vypnutí myslí za vás. Po skončení sterilizace se automaticky vypne. Čas tak můžete věnovat svému nově narozenému miminku.


Elektrický parní sterilizátor BBS 3010 disponuje:

  • Jednoduché ovládání
  • LED dioda indikující proces sterilizace
  • Rychlý 9minutový sterilizační cyklus
  • Kapacita až 6 kojeneckých lahví jakéhokoliv typu
  • Schopnost sterilizovat až 4 lahve s příslušenstvím
  • Automatické vypnutí po ukončení sterilizace


Malý, objemný a výkonný

Máte strach, že se vám sterilizátor nikam nevejde? U BBS 3010 se tímto problémem nemusíte zabývat, je velmi skladný a do vnitřního stojánku umístěného v těle sterilizátoru jednoduše vložíte až 6 kojeneckých lahví. Chcete-li mít čistotu kolem vašeho novorozeného miminka zcela podchycenou, oceníte možnost sterilizace kojeneckého příslušenství. Sterilizátor je schopen posléze pojmout 4 lahve i s příslušenstvím.


Dejte sbohem bakteriím

Spuštění zvládnete levou zadní. Sterilizátor se ovládá jedním tlačítkem, které po stlačení rozsvítí LED diodu indikující proces sterilizace trvající velmi krátkou dobu, a to pouhých 9 minut. Na konec procesu nemusíte čekat. Po jeho skončení se sterilizátor BAYBY BBS 3010 automaticky vypne.


Příslušenství, které potěší

Protože sterilizátor BAYBY BBS 3010 umožňuje kompletní a rychlé odstranění bakterií vysokoteplotní párou, může být někdy po skončení procesu problém příslušenství vyjmout. V balení tak kromě přístroje naleznete praktické plastové kleště, které slouží právě k vyndání horkých lahví či dudlíků. Abyste si nelámali hlavu s množstvím vody, která má být pro sterilizaci doplněna, použijete šikovnou odměrku, která je součástí balení.

4,9
hodnotilo 11 zákazníků
500+
zákazníků již zakoupilo
90 %
zákazníků doporučuje
Všechna hodnocení

Parametry a specifikace

Funkce

Funkce Automatické vypnutí, Funkce rychlá sterilizace, S integrovaným košíkem, S kleštičkami na savičky, Velmi snadné použití

Typ

Typ Parní sterilizátor (elektrický)
Napájení Do klasické zásuvky

Kapacita

Kapacita pro 6 lahví
Kód:  BABY0305
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  8590669171644
Odkazy: Stránky výrobce
WEB8