Obnovit stránku

BAYBY Sterilizátor a parní hrnec BBS 3020

-67%
Akční cena
1 799 Kč
599 Kč
495 Kč bez DPH

BAYBY Sterilizátor a parní hrnec BBS 3020


Šetří čas i peníze

Máte doma miminko či malé děti a nebaví vás stále vyvařovat lahvičky? Nechte přístroj, který šetří čas a hlavně starosti, aby to udělal za vás. Multifunkční parní sterilizátor BAYBY BBS 3020 umí sterilizovat i vařit. Až šest kojeneckých lahviček s doplňky budete mít hygienicky čisté během 10 minut, přes noc můžete nastavit důkladný sterilizační cyklus na 6 nebo 12 hodin. Parní sterilizátor navíc díky funkci "steam" umí jednoduše vařit pokrmy v páře, takže vaše miminko i celá rodina nepřijdou o důležité živiny a vitamíny v jídle a ještě si pochutnají.


Multifunkční sterilizátor BBS 3020 disponuje:

  • Sterilizace až 6 lahví s příslušenstvím
  • Velmi rychlá sterilizace během 10 minut
  • Možnost nastavení sterilizačního cyklu na 6 nebo 12 hodin
  • Schopnost vaření pokrmů v páře
  • Přehledný digitální LCD displej

Večer vložíte, ráno máte připraveno

Multifunkční parní digitální sterilizátor BAYBY BBS 3020 nabízí také sterilizační cyklus na 6 nebo 12 hodin. Program zapnete třeba večer před spaním a ráno budou kojenecké potřeby absolutně hygienicky čisté, připravené pro miminko. Použití parního sterilizátoru je navíc velmi jednoduché: nejprve vyskládáte lahvičky dnem vzhůru do držáku lahví, savičky a víčka na držák doplňků. Do přístroje doplníte 90 ml vody, přiklopíte víkem a nastavíte požadovaný program. Zvukový i světelný signál vás pak informuje o konci sterilizačního procesu.


To nejzdravější pro vaše nejmenší

Pro miminka, která začínají jíst pevnou stravu, je ideální zelenina jemně povařená v páře. Digitální parní sterilizátor nabízí i funkci "steam" - možnost parního ohřevu. Vaření v páře je nejzdravější způsob přípravy pokrmů. Jídlo, které takto připravíte, si uchovává maximum vitamínů a živin důležitých pro zdraví.
Použití:
Na parní mřížku položíme nakrájené kousky brambor, mrkve, brokolice, či ovoce. Do přístroje BAYBY BBS 3020 dáme určené množství vody a zapneme tlačítko "steam". Díky přehlednému LCD displeji a světelné signalizaci poznáme, že je jídlo hotové.


Intuitivní ovládání

Ovládání zvládnete levou zadní. Sterilizátor má k dispozici tlačítko, kterým pohodlně nastavíte režimy sterilizace, sterilizačního cyklu nebo parního ohřevu. Na přehledném digitálním LCD displeji tak budete moci sledovat proces, který jste navolili a zároveň čas, který zbývá do konce. O závěru sterilizace vás bude informovat jak zvukový, tak světelný signál. U vaření v páře je ukončený cyklus reprezentován zhasnutím světelné signalizace. 


4,6
hodnotilo 11 zákazníků
500+
zákazníků již zakoupilo
90 %
zákazníků doporučuje
Všechna hodnocení

Parametry a specifikace

Funkce

Funkce Funkce rychlá sterilizace, Několik sterilizačních cyklů, S displejem, S integrovaným košíkem, Velmi snadné použití

Typ

Typ Parní sterilizátor (elektrický)
Napájení Do klasické zásuvky

Kapacita

Kapacita pro 6 lahví
Kód:  BABY6804
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  8590669171651
Odkazy: Stránky výrobce
Máte dotaz na toto zboží?
Zavoláme vám
WEB3