Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny od pondělí do soboty jen pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 399 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny, od pondělí do soboty.

Milí zákazníci, velice nás těší váš velký zájem o nákupy ❤️. Prosíme vás o trpělivost při doručení objednávek, děláme vše pro to, abychom je doručili co nejdříve. Děkujeme, tým Alza.cz 👍🏻.

BAYBY BBW 2010 Ohřívač lahví Car/Home

964 Kč
797 Kč bez DPH

BAYBY BBW 2010 Ohřívač lahví Car/Home


Hlad se může ozvat kdekoliv

Malé dítě nedbá na to, zdali zrovna cestujete na dovolenou nebo jste na výletě. Když má hlad, jednoduše se ozve. Pro řešení těchto situací slouží elektrický ohřívač kojeneckých lahví a dětských pokrmů BAYBY BBW 2010, který byl speciálně navržen jak pro ohřívání dětské stravy doma, tak na cestách. Ohřívání probíhá rovnoměrně, a tak nehrozí, že by se dítě jídlem popálilo. Bříško vašeho dítěte bude uspokojené, což ve výsledku znamená, že bude šťastné.


Ohřívač kojeneckých lahví BAYBY BBW 2010 Car/Home disponuje:

  • Pohodlný ohřev kojeneckých lahví všech typů
  • Možnost ohřevu dětských příkrmů
  • Použití v domácnosti (napájení ze sítě), tak v automobilu (napájení adaptérem)
  • Rovnoměrný a rychlý ohřev pokrmu během několika minut
  • Automatické vypnutí po ohřátí

Na cestách jako doma

Přenosný ohřívač BAYBY BBW 2010 usnadňuje situaci všem rodičům, kteří jsou v poklusu. Když je třeba, není problém ho vypojit doma ze zásuvky, vzít do auta a ohřát mléko či pokrm za pomoci adaptéru, který je součástí balení. Stačí přístroj přepnout z domácího použití na použití ve vozidle.


Ohřejete téměř vše

Ohřívač dokáže rovnoměrně a velmi rychle ohřát jak všechny typy kojeneckých lahví, tak dětské příkrmy ve skleničkách. Klasické lahve stačí pohodlně vložit do nástavce pro ohřívání, na menší pak lze použít přibalený redukční kroužek. Pro ohřívání příkrmů ve skleničkách je určen nástavec na dětské příkrmy. Ohřev probíhá na ideální teplotu, takže nehrozí, že by se vaše ratolest při konzumaci popálila. Doba ohřevu záleží na množství, konzistenci a počáteční teplotě.
 


Rychle osvojitelný systém

Práce s ohřívačem je velmi snadná a rychle se s ním sžijete. Do přístroje stačí vložit lahev či příkrm a nalít vodu pomocí přiložené odměrky. Světelná kontrolka vás bude informovat, že přístroj pracuje. Jakmile bude vše ohřáto na požadovanou teplotu, přístroj se automaticky vypne. Nemusíte mít strach z připálení mléka či příkrmu.
 

3,3
hodnotilo 10 zákazníků
100+
zákazníků již zakoupilo
60 %
zákazníků doporučuje
Všechna hodnocení

Parametry a specifikace

Funkce

Funkce Automatické vypnutí, Velmi snadné použití

Typ

Typ Ohřívač
Napájení Do auta
Kód:  BABY0310
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  8590669171613
WEB8