Obnovit stránku

Prodloužili jsme otevírací dobu našich prodejen, ale pokud nemáte cestu kolem, objednávky nad 4 000 Kč stále doručujeme zdarma!

BEBA COMFORT 3 (6× 800 g) + dárek

-25%
2 394 Kč
1 799 Kč
1 635 Kč bez DPH

BEBA COMFORT 3 (6× 800 g) + dárek


Prémiová výživa BEBA Comfort 3 byla vyvinuta na základě 60 let výzkumu mateřského mléka. Obsahuje unikátní kombinaci složek: OPTIPRO (speciální proces k získání směsi bílkovin, které se přibližují mateřskému mléku), probiotické bakterie L.reuteri, prebiotickou směs GOS/FOS a vitamíny A, C, D, minerální látky (železo, zinek) a kyselinu alfa-linolovou. BEBA Comfort 3 je balena v praktickém a prémiovém balení, které chrání výživu před vzduchem a vlhkostí. Samozřejmostí je přiložená odměrka, která má v plechovce svůj vlastní oddělený prostor. Průhledné víčko napomáhá přehledu o množství prášku v plechovce.


BEBA COMFORT 3 - prémiová výživa od Nestlé

BEBA OPTIPRO COMFORT 3

Prebiotika

Obsahuje vlákninu, prebiotickou směs GOS/FOS.

BEBA OPTIPRO COMFORT 3

Vitámíny & minerály

Vitamíny A, C a D slouží k podpoře imunity. Minerální látky železo a zinek pomáhají k normálnímu vývoji mozku.

BEBA OPTIPRO COMFORT 3

Probiotika

Jsou probiotické bakterie, které se nacházejí ve střevní mikroflóře kojených dětí.

BEBA OPTIPRO COMFORT 3

Bílkovina OPTIPRO

Je speciální proces k získání směsi bílkovin s cílem přiblížit se mateřskému mléku.

BEBA OPTIPRO COMFORT 3

60 let výzkumu

Revoluční kojenecká výživa od Nestlé je podpořena 60 léty výzkumu.

Klíčové vlastnosti kojeneckého mléka BEBA COMFORT 3 

  • Od ukončeného 12. měsíce
  • Prémiová výživa
  • Unikátní kombinace složek
  • Probiotické bakterie, prebiotická směs, vitamíny a minerální látky
  • V praktickém balení
  • 100% recyklovatelná plechovka

Velikost odměrky: 4,5 g

13,6 g prášku + 90 ml vody = 100 ml připravené výživy


Praktické prémiové balení

Plechovka dobře chrání prášek před vzduchem a vlhkostí. Potřebná odměrka je uložená v odděleném prostoru plechovky a tím je tak zajištěné její hygienické používání. Díky průhlednému víčku hned vidíte, kolik prášku v plechovce ještě zbývá. Navíc je plechovka 100% recyklovatelná a starou plechovku můžete používat i dále. Například jako dózu v kuchyni či pro uložení tužek.

Návod k použití:
1. Před přípravou kojenecké výživy si umyjte ruce. Láhev, uzávěr a savičku důkladně vymyjte a vyvařte 5 minut.
2. Pět minut povařte pitnou vodu vhodnou pro kojence a nechte ochladit.
3. Polovinu převařené vody (viz tabulka), ochlazené asi na 40 °C, vlijte do nádoby. Teplota vody nad 45 °C ničí bakterie mléčného kvašení.
4. Přiloženou odměrkou odměřte prášek (viz tabulka) a nasypte do nádoby. Prášek v odměrce musí být vždy zarovnaný.
5. Důkladně protřepte.
6. Doplňte láhev převařenou vodou do požadovaného množství (viz tabulka) a ještě jednou důkladně protřepte, aby se prášek rozpustil.
7. Ověřte vyhovující teplotu připravené výživy.
8. Po každém použití obal důkladně uzavřete a skladujte v suchu v pokojové teplotě.

Fisher-Price zpívající bubínky

Fisher-Price zpívající bubínky

Přijměte jako dárek k nákupu kojeneckého mléka Nestlé BEBA Comfort zpívající bubínky Fisher-Price do vany a proměňte koupel vašeho dítěte v zábavnou a poučnou aktivitu. Nechte děti bouchat do plovoucích bubínků a ony je na oplátku naučí první slůvka, abecedu i čísla a vše doprovodí veselou melodií. Bubínky jsou vhodné pro děti od 6 do 36 měsíců.

Důležité upozornění

Pro přípravu použijte pouze k balení přiloženou odměrku. Dodržujte návod na přípravu. Připravujte vždy jen jedinou dávku a krmte ihned po přípravě. Neuchovávejte nedojedené porce. Při přípravě stravy se může používat pouze převařená pitná voda. Vaše dítě může onemocnět z nepřevařené vody, znečištěného nádobí nebo z nesprávně naředěné mléčné výživy. Po přípravě stravy obal pečlivě uzavřete a uchovejte v suchu při pokojové teplotě. Neponechávejte dítě bez dohledu, jinak muže dojít k vdechnutí výživy a zalknutí. Nestlé BEBA OPTIPRO COMFORT 3 je mléčná výživa určená pro malé děti od ukončeného 12. měsíce. Potravina by měla být pouze součástí smíšené a vyvážené stravy dítěte.

Složení:
sušená syrovátka, odtučněné mléko 17,9 %, rostlinné oleje (slunečnicový s vysokým obsahem kyseliny olejové, kokosový, řepkový nízkoerukový, slunečnicový), laktóza, minerální látky (vápenaté soli kyseliny citronové, citronan draselný, chlorid hořečnatý, chlorid draselný, sodné soli kyseliny fosforečné, chlorid sodný, síran železnatý, síran zinečnatý, síran měďnatý, síran manganatý, jodid draselný, selenan sodný, hydroxid draselný, hydroxid vápenatý), 2´-fukosyllaktosa 0,1 %, rybí olej, regulátor kyselosti (kyselina citronová), emulgátor (sójový lecitin), cholin bitartát, L-fenylalanin, vitamíny (L-askorbát sodný, DL-alfa-tokoferylacetát, nikotinamid, D-pantothenát vápenatý, thiamin-mononitrát, riboflavin, retinyl-acetát, pyridoxin-hydrochlorid, kyselina listová, fyllochinon, cholekalciferol, D-biotin, kyanokobalamin), bakterie mléčného kvašení (Lactobacillus reuteri DSM 17938; 8,9 × 107 KTJ/100 g prášku na konci minimální trvanlivosti), taurin, L-histidin, inositol, nukleotidy [kyselina cytidin-5´-fosforečná (CMP), sodné soli kyseliny uridin-5´-fosforečné (UMP), kyselina adenosin-5´-fosforečná (AMP), sodné soli kyseliny guanosin-5´-fosforečné (GMP)], L-karnitin, bílkovinný koncentrát syrovátky.

Alergeny: mléko, soja

4,9
hodnotilo 7 zákazníků
100+
zákazníků již zakoupilo
90 %
zákazníků doporučuje
Všechna hodnocení

Parametry a specifikace

Typ mléka

Typ mléka Batolecí

Složení

Složení Přidané vitamíny a minerály, S probiotiky, S prebiotiky

Doporučený věk

Doporučený věk od 12 měsíců

Dle řady

Dle řady Beba Comfort
Kód:  BABY8657
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  8593893770300
Máte dotaz na toto zboží?
Zavoláme vám
WEB21