Obnovit stránku

BEBA COMFORT 4 (6× 800 g) + LEGO Duplo Moje první kostky

1 799 Kč
1 635 Kč bez DPH

BEBA COMFORT 4 (6× 800 g) + LEGO Duplo Moje první kostky


Výživa během prvních 3 let života dítěte hraje klíčovou roli v jeho budoucím zdraví. Dlouhodobé kojení je pro děti nejlepším způsobem výživy. Pokud však kojení není možné, prémiové kojenecké mléko od značky NESTLÉ Beba Comfort 4 bude výbornou volbou pro vaše dítě od ukončeného 18. měsíce. Obsahuje velké množství nezbytných a prospěšných látek, které vaše dítě potřebuje. Navíc obsahuje Bifidus BL bakterie mléčného kvašení, které jsou podobné těm, které se nacházejí v trávicím traktu kojených dětí, probiotickou směs a polynenasycené mastné kyseliny. Ve výhodném balení najdete 6 × 800 g mléka.BEBA COMFORT 4 - prémiová výživa s klinicky ověřenou kombinací prospěšných látek

OPTIPRO

je speciální proces k získání směsi bílkovin s cílem přiblížit se mateřskému mléku

L. reuteri

jsou probiotické bakterie, které se nacházejí ve střevní mikroflóře kojených dětí

Vitamíny A, C, D

pro podporu imunity

Klíčové vlastnosti kojeneckého mléka NESTLÉ BEBA Comfort 4, 6 × 800 g

  • Prémiové batolecí mléko vhodné pro děti od ukončeného 18. měsíce
  • Určeno pro děti, které nemohou být kojeny
  • Obsahuje velké množství prospěšných látek nezbytných pro správný vývoj dítěte
  • Mléko BEBA Comfort 4 navíc obsahuje i Bifidus BL bakterie mléčného kvašení, probiotickou směs a bakterie střevní mikroflóry L. reuteri
  • Podpora imunity – vitamíny A, C a D
  • Společnost NESTLÉ se již 60 let věnuje výzkumu mateřského mléka s cílem se mu co nejvíce přiblížit
  • Instantní mléko
  • Výhodné balení 6 × 800 g + dárek od LEGO DUPLO
    Nezapomeňte se vždy řídit pokyny pediatra a instrukcemi na obalu mléka. Připravujte vždy jen 1 dávku a ihned krmte, neuchovávejte nedojedené porce. Dodržujte přesně návod k přípravě, jinak ohrozíte zdraví vašeho dítěte.

Praktické prémiové balení

Plechovka dobře chrání prášek před vzduchem a vlhkostí. Potřebná odměrka je uložená v odděleném prostoru plechovky a tím je tak zajištěné její hygienické používání. Díky průhlednému víčku hned vidíte, kolik prášku v plechovce ještě zbývá. Navíc je plechovka 100% recyklovatelná a starou plechovku můžete používat i dále. Například jako dózu v kuchyni či pro uložení tužek.

BEBA COMFORT 4 (6× 800 g) + LEGO Duplo Moje první kostky

Není vyplněn Alternativní text k fotografii!

LEGO DUPLO Moje první kostky

Přijměte jako dárek k nákupu kojeneckého mléka Nestlé BEBA Comfort stavebnici LEGO DUPLO Moje první kostky. S kostičkami, které skvěle padnou do malých dětských ruček, mohou malí stavitelé postavit letadlo, loď, domeček nebo třeba veselé zvířátko. LEGO DUPLO tak nabízí prostor pro kreativní zábavu, která procvičí jemnou motoriku a přinese radost ze stavitelských úspěchů.

Důležité upozornění

Pro přípravu použijte pouze k balení přiloženou odměrku. Dodržujte návod na přípravu. Připravujte vždy jen jedinou dávku a krmte ihned po přípravě. Neuchovávejte nedojedené porce. Při přípravě stravy se může používat pouze převařená pitná voda. Vaše dítě může onemocnět z nepřevařené vody, znečištěného nádobí nebo z nesprávně naředěné mléčné výživy. Po přípravě stravy obal pečlivě uzavřete a uchovejte v suchu při pokojové teplotě. Neponechávejte dítě bez dohledu, jinak muže dojít k vdechnutí výživy a zalknutí. Nestlé BEBA COMFORT 4 je mléčná výživa určena pro malé děti od 19 měsíců. Není určena pro výživu kojenců do 12 měsíců. Potravina by měla být pouze součástí smíšené a vyvážené stravy dítěte.

Složení

Odtučněné mléko 76 %, maltodextrin, rostlinné oleje (slunečnicový s vysokým obsahem kyseliny olejové, kokosový, řepkový nízkoerukový, slunečnicový), laktóza, sušený výrobek mléčné syrovátky, sušená mléčná syrovátka, minerální látky (vápenaté soli kyseliny citronové, citronan draselný, citronan sodný, vápenaté soli kyseliny fosforečné, sodné soli kyseliny fosforečné, chlorid hořečnatý, chlorid sodný, síran železnatý, síran zinečnatý, síran měďnatý, jodid draselný, selenan sodný), emulgátor (sójový lecitin), vitamíny (L-askorbát sodný, DL-?-tokoferyl-acetát, D-pantothenát vápenatý, nikotinamid, thiamin-mononitrát, retinyl-acetát, pyridoxin-hydrochlorid, riboflavin, kyselina listová, fyllochinon, D-biotin, cholekalciferol, kyanokobalamin), bakterie mléčného kvašení (Lactobacillus reuteri DSM 17938; 8,9 x 107 KTJ / 100 g prášku na konci minimální trvanlivosti).

Alergeny: mléko, sója, rybí olej

4,9
hodnotilo 10 zákazníků
100+
zákazníků již zakoupilo
90 %
zákazníků doporučuje
Všechna hodnocení

Parametry a specifikace

Typ mléka

Typ mléka Batolecí

Složení

Složení Přidané vitamíny a minerály, S probiotiky, S prebiotiky

Doporučený věk

Doporučený věk od 19 měsíců

Dle řady

Dle řady Beba Comfort
Kód:  BABY8658
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  8593893773684
P-DC1-WEB29