Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Otestováno maminkami: Bebble šampon a mycí gel v jednom

Jako snad každá maminka velmi řeším, jaké kosmetické přípravky zvolit, abych velmi citlivou pokožku své tříměsíční dcery nijak neohrozila. Kupuji proto pouze hypoalergenní přípravky, které neobsahují nežádoucí látky, jako jsou parabeny, barviva či alkohol. Bebble Šampon a mycí gel v jednom tuto podmínku absolutně splňuje, a tak jsem se nadšením pustila do testování.

Jak působí mycí gel Beeble na pokožku?

Gel má velmi příjemnou, nevtíravou vůni. Vytváří jemnou pěnu, která se ale dobře oplachuje. Po koupeli pokožka není vysušená, což je pro citlivou pleť naší dcery opravdu důležité. Navíc se mi líbí, že gel nemá dávkovač, takže je skladný a naprosto ideální na cesty. Jak již bylo zmíněno, naše dcera koupání opravdu nemá ráda. Téměř pokaždé je u nás doprovázeno pláčem. Zkoušeli jsme již různé způsoby, jak jí koupání zpříjemnit, ale veškerá naše snaha se minula účinkem. S napětím proto čekáme, jestli extrakt z levandule a dalších bylin slibující uklidňující a aromaterapeutické účinky zabere.

Šampon a mycí gel Bebble
Bebble 2v1

Má mycí gel opravdu zklidňující účinek?

Napouštíme vodu, pokládáme do ni naši dceru a začínáme s mytím, které pláč vždy rozjede. Světe, div se. Ticho. S manželem nevěříme vlastním uším. Díváme se po sobě a čekáme, kdy to přijde, kdy nám dá naše dítko najevo, že vodu opravdu nechce. Již má namydlenou hlavičku, ručičky a bříško a stále je klid. Při oplachování už to nevdrží a přece jen se rozpláče. Zázrak se sice nekonal, ale věřím, že gel Bebble přispěje k tomu, že pro dceru se koupání postupně stane oblíbenou zábavou. Za nás gel můžu rozhodně doporučit.

Koláž fotek

Hodnocení:

P-DC1-WEB12