Obnovit stránku

BONAIR suché čištění koberců, svěží citrusová vůně

189,-
bez DPH 156,-

BONAIR suché čištění koberců, svěží citrusová vůně

Potřebujete koberec, matraci nebo pohovku vyčistit od pachu a dalších stop po domácích mazlíčcích? Suchý šampon na čištění koberců BONAIR patentovanou metodou zanechá vaši domácnost zdravou a bezpečnou pro vás, vaše děti a ostatní členy rodiny. Stačí jím posypat povrch, nechat 10 až 15 minut působit a pak už jen vysát. Přípravek s vůní citrusů BONAIR si poradí i se znečištěním zvířecími exkrementy. Zasaženou část jen omyjete vodou, vysušíte hadrem, zasypete přípravkem a po 15 minutách vyluxujete. BONAIR je vyrobený ze 100% přírodních látek.

Klíčové vlastnosti suchého šamponu na čištění koberců s vůní citrusů BONAIR

  • Suchý šampon na čištění koberců BONAIR účinně odstraňuje stopy po domácích mazlíčcích
  • Díky patentované metodě na sebe přípravek váže roztočové alergeny, plísně i bakterie
  • Šampon je možné použít na koberce, matrace a čalounění
  • Se svěží citrusovou vůní
  • Všechny složky šamponu BONAIR jsou přírodního původu

VAROVÁNÍ:
H319 Způsobuje vážné podráždění očí. P102 Uchovávejte mimo dosah dětí. P264 Po manipulaci důkladně omyjte ruce. P280 Používejte ochranné rukavice/ochranný oděv/ochranné brýle/obličejový štít. P305+P351+P338 PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. P337+P313 Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. P501 Odstraňte obsah/obal odevzdáním oprávněné osobě k likvidaci.

Kód:  JOLLYC269
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  2126
Odkazy: Stránky výrobce

Na vašem soukromí nám záleží

My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.

Více informací
Rozumím Podrobné nastavení Odmítnout vše
P-DC1-WEB18