Obnovit stránku

Od 10.5. jsou pro vás všechny  naše pobočky opět otevřeny. Máme pro vás tisíce produktů skladem a ihned k odběru, rychle a bezpečně.

BREBERKY Svrchní kalhotky MINI - Zvířátka v dopravě PAT

389 Kč
321 Kč bez DPH

BREBERKY Svrchní kalhotky MINI - Zvířátka v dopravě PAT

Uvažujete o koupi plenkových kalhotek, ve kterých nebude vašemu děťátku chybět pocit pohodlí? Pak jistě najdete využití pro BREBERKY Svrchní kalhotky MINI - Zvířátka v dopravě PAT. Vykazují mimo jiné výjimečnou prodyšnost, takže se bude vaše děťátko cítit pohodlně. Pro bělení plenek nebyl využit chlor, tudíž se mohou pochlubit zdravotní nezávadností. Nedráždí pokožku, jelikož nejsou parfemované. Hypoalergenní kalhotky jsou ideální volbou pro miminka trpící na alergie. V balení naleznete 1 ks. Jsou vyrobeny tak, aby nevznikaly opruzeniny. Velikost těchto plenkových kalhotek odpovídá 0,1 a S.

Rozhodující parametry plenkových kalhotek BREBERKY Svrchní kalhotky MINI - Zvířátka v dopravě PAT

  • Pohodlné plenkové kalhotky Breberky, ve kterých bude mít vaše děťátko pocit pohodlí
  • Kalhotky ve velikosti 0, 1 a S
  • Vlastnosti: nepropustná vrstva pul, udržují kyčle dítěte ve správném postavení, patentky pro upravení velikosti, hypoalergenní, předcházejí vzniku opruzenin, pro dětskou inkontinenci, extra prodyšné, bez parfemace a bez bělení chlorem
  • Ideální pro děti s hmotností od 2,5 kg do 7 kg

Speciální vlastnosti plenkových kalhotek Breberky

Kromě všedních vlastností byly plenkové kalhotky BREBERKY Svrchní kalhotky MINI - Zvířátka v dopravě PAT doplněny také vychytávkami ojedinělými. S patentkami lze upravovat velikost kalhotek. Vrstva PUL se zasluhuje o nepromokavost kalhotek. Pokud má vaše děťátko problém s kyčlemi , právě tyto kalhotky pak přijdou vhod. Postará se totiž o jejich správné držení.

Parametry a specifikace

Typ

Typ Barevné/s potiskem, Svrchní

Počet kusů

Počet kusů 1 ks

Velikost

Velikost 0, 1, S

Vlastnosti

Vlastnosti Nepropustná vrstva PUL, Udržují kyčle dítěte ve správném postavení, Patentky pro upravení velikosti, Hypoalergenní, Předcházejí vzniku opruzenin, Pro dětskou inkontinenci, Extra prodyšné, Bez parfemace, Bez bělení chlorem

Hmotnost dítěte

Minimální hmotnost dítěte 2,5 kg
Maximální hmotnost dítěte 7 kg
Kód:  PLN412
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  8594201493690
P-DC1-WEB28