Teas - Detox Jukl
Teas - Detox Jukl – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.cz.
Continue
All from 63
JUKL Three Joints Herbal Tea 100 g
New arrival
124,-
1,240 Kč/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - 1,240 Kč/1 kg
JUKL Armadillo Herbal Tea 100g
New arrival
124,-
1,240 Kč/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - 1,240 Kč/1 kg
JUKL Mallow flower 30 g
93,-
3,100 Kč/kg
In stock > 20 pcs at the supplier's
Tea - Herbal, sprinkled, the raw material used is mallow flower with a positive impact on immunity, detoxification and digestion and digestion, single-species, Czech, weight 30 g,...
JUKL Red clover 50 g
121,-
4,033 Kč/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - Herbal, sprinkled, the raw material used is clover with a positive impact on immunity, detoxification and digestion and digestion, single-species, Czech, weight 30 g, volume...
JUKL Fenugreek root 50 g
67,-
1,340 Kč/kg
In stock > 20 pcs at the supplier's
Tea - Herbal, sprinkled, the raw material used is a fenugreek with a positive impact on immunity, detoxification and digestion and digestion, single-species, Czech, weight 50 g,...
JUKL Dandelion root 50 g
75,-
1,500 Kč/kg
In stock > 20 pcs at the supplier's
Tea - Herbal, sprinkled, the raw material used is dandelion with a positive impact on immunity, detoxification and digestion and digestion, single-species, Czech, weight 50 g,...
JUKL Iceland lichen 50 g
73,-
1,460 Kč/kg
In stock > 20 pcs at the supplier's
Tea - Herbal, sprinkled, the raw material used is lichen with a positive impact on immunity, detoxification and digestion and digestion, single-species, Czech, weight 50 g, volume...
JUKL Mint 50 g
60,-
1,200 Kč/kg
In stock > 20 pcs at the supplier's
Tea - Herbal, sprinkled, the raw material used is mint with a positive impact on immunity, detoxification and digestion and digestion, single-species, Czech, weight 50 g, volume 50...
JUKL Valerian root 50 g
73,-
2,433 Kč/kg
In stock > 20 pcs at the supplier's
Tea - Herbal, sprinkled, the raw material used is valerian with a positive impact on immunity, detoxification and digestion and digestion, single-species, Czech, weight 30 g,...
JUKL Blood Cleansing Herbal Tea 100g
124,-
1,240 Kč/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - herbal, loose leaf, tea blend, Czech, weight 100g, ingredients: nettle, dandelion and yarrow - 1,240 Kč/1 kg
JUKL Safflower 50 g
67,-
1,340 Kč/kg
In stock > 20 pcs at the supplier's
Tea - Herbal, sprinkled, the raw material used is safflower with a positive impact on immunity, detoxification and digestion and digestion, single-species, Czech, weight 50 g,...
JUKL Fenugreek root 50 g
64,-
1,280 Kč/kg
In stock > 20 pcs at the supplier's
Tea - Herbal, sprinkled, the raw material used is a nutmeg with a positive impact on immunity, detoxification and digestion and digestion, single-species, Czech, weight 50 g,...
JUKL Bearberry leaf 50 g
67,-
1,340 Kč/kg
In stock > 20 pcs at the supplier's
Tea - Herbal, sprinkled, the raw material used is bearberry with a positive impact on immunity, detoxification and digestion and digestion, single-species, Czech, weight 50 g,...
Jukl Birch leaf 50 g
60,-
1,200 Kč/kg
In stock > 20 pcs at the supplier's
Tea - herbal, powdered, the raw material used is birch with a positive impact on detoxification and the kidneys and urinary tract, single-species, weight 50 g - 1,200 Kč/1 kg
JUKL Lungwort leaf 50 g
86,-
1,720 Kč/kg
In stock > 20 pcs at the supplier's
Tea - Herbal, sprinkled, the raw material used is lungwort with a positive impact on immunity, detoxification and digestion and digestion, single-species, Czech, weight 50 g,...
JUKL Primrose flower 30 g
132,-
4,400 Kč/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - Herbal, sprinkled, the raw material used is parsley with a positive impact on immunity, detoxification and digestion and digestion, single-species, Czech, weight 30 g, volume...
JUKL Black Cranberry - Aronia fruit 50 g
59,-
1,967 Kč/kg
In stock > 20 pcs at the supplier's
Tea - Herbal, sprinkled, the raw material used is chokeberry with a positive impact on immunity, detoxification and digestion and digestion, single-species, Czech, weight 30 g,...
JUKL Gentian root 50 g
95,-
3,167 Kč/kg
In stock > 20 pcs at the supplier's
Tea - Herbal, sprinkled, the raw material used is gentian with a positive impact on immunity, detoxification and digestion and digestion, single-species, Czech, weight 30 g, volume...
JUKL Hawthorn extract 50 g
63,-
2,100 Kč/kg
In stock > 20 pcs at the supplier's
Tea - Herbal, sprinkled, the raw material used is hawthorn with a positive impact on immunity, detoxification and digestion and digestion, single-species, Czech, weight 30 g,...
JUKL Elderflower infusion 50 g
60,-
1,200 Kč/kg
In stock > 20 pcs at the supplier's
Tea - Herbal, sprinkled, the raw material used is sisal with a positive impact on immunity, detoxification and digestion and digestion, single-species, Czech, weight 50 g, volume...
JUKL Lomicam 30 g
98,-
3,267 Kč/kg
In stock > 20 pcs at the supplier's
Tea - Herbal, sprinkled, the raw material used is lomicamen with a positive impact on immunity, detoxification and digestion and digestion, single-species, Czech, weight 30 g,...
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si
Detox čaje
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Méregtelenítő teák